"Белези" по bTV - 2 тема

  • 28 228
  • 526
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 22 937
- Все някой се изнася
- Веселин и Вера все се гонят и се заплашват
- Неда не спира да мрънка за Никола
Ей такива неща имам предвид. 😀

# 151
  • Другата България
  • Мнения: 37 230
Никола изясни ли си коя девойка обича?
Освен парите на Стоян?
Че проспах последния епизод, или почти.

# 152
  • София
  • Мнения: 27 157
Май Радост, гледаше я замечтано на снимките, ама в промото ми се видя, като че ли да посяга на Неда или беше друго момиче, не видях добре. Не ми харесва героя му тук. По никакъв начин.
Това че героите не са черни и бели определено е плюс, но това се прави в доста шоута вече и не е кой знае каква новина. И това не бива да е причина човек да не може да си избере на кой да симпатизира истински. Лично за мен това е най-големия недостатък. Не ми пука особено много за героите, което е голям проблем. А в началото не бе така. Оплетоха се. Много епизоди отново, историята не предразполага за толкова много, че и дълги отгоре на всичко и започнаха да се повтарят, да се оплитат и издишат.
Аз доглеждам само за да видя пълната истина как излеза наяве и Вера да си получи заслуженото. Ще е голям цирк ако накрая я изкарат ''светица'' а другите оберат пешкира. Вече се започна с лъскането на имиджа на горката страдалчица.

# 153
  • Мнения: 4 717
По спомен от стари интервюта на Ирен Кривошиева се сещам, че тя също е правила аборт в 6ти месец защото внезапно се влюбва в Стефан Данаилов и решава, че той е нейната съдба. По-късно забременява със сина им.

# 154
  • Мнения: 4 443
И аз се замислих, че ако някое пропаднало момиче, което и се носи славата, че е любовница на мутра дойде и ми каже, че е бременна от сина ми, ще я изритам и няма да и повярвам изобщо. За аборт не бих я пратила. Да се оправя както може. Майката на Боян не е дължала нищо на Вера.
И аз почвам да си мисля като Дяволо, че накрая ще изкарат Вера страдалчица и едва ли не трябва да и съчувстваме как е спала с любовния интерес на сестра си, с мутра, само и само да се измъкне от мизерния живот, че и колко е страдала дето е зарязала детето си и не го е погледнала. До преди няколко седмици никаква не страдаше.

# 155
  • София
  • Мнения: 22 937
Вера Йорданова ще е неделя в "Търси се".

# 156
  • Мнения: 1 380
Вера Йорданова ще е неделя в "Търси се".
О, не ... тези двете лелки ще провалят и това гостуване Sad

# 157
  • Мнения: X
Кое друго са провалили? Иначе са лелки, та лелки, да.

# 158
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 242
Всяко второ предаване си провалят. Ако изобщо правят нещо.

# 159
  • Мнения: 3 151
Всяко второ предаване си провалят. Ако изобщо правят нещо.
Мда ... толкова неестествени и пренавити, винаги търсят некви пикантерии и “новини” .... в сравнение с Вера, която изглежда супер готин човек !!

# 160
  • Мнения: 4 290
Всяко второ предаване си провалят. Ако изобщо правят нещо.
Мда ... толкова неестествени и пренавити, винаги търсят некви пикантерии и “новини” .... в сравнение с Вера, която изглежда супер готин човек !!
То предаването като извадено от сериала. Сигурно съпругът на пухкавата водеща( размер S), плаща за да я държат в предаването, а слабичката е нейна подгластничка без право на мнение и глас.

# 161
  • Мнения: 10 256
Дано се държат прилично поне с нея, но надали. В съседна тема много добре са ги описали колко са стойностни и двете "сълзата правела парата". Гнусни до безкрайност. Някога много ги харесвах. В момента са ми меко казано противни. А защо са в ефир още, също ми е крайно непонятно.

# 162
  • Мнения: 3 151
Дано се държат прилично поне с нея, но надали. В съседна тема много добре са ги описали колко са стойностни и двете "сълзата правела парата". Гнусни до безкрайност. Някога много ги харесвах. В момента са ми меко казано противни. А защо са в ефир още, също ми е крайно непонятно.
Ей това се чудя и аз ... при такава гледаемост как продължават да са в ефира. Поне много хора чувам/пишат, че от години не ги гледат ?!
Трябва нещо ново, свежо ... а не втори “Гала” - превзети, неестествени, насилващи се да предадат емоция !
So what, тоз път нейният мъж да не е милионер ... то къщи, то тоалетчета S размер, то воаяжи Simple Smile Simple Smile
Но ... все пак темата е друга, нека си следим сериалчето и не им отделяме толкова време !

Последна редакция: ср, 14 апр 2021, 22:47 от rady_plovdiv

# 163
  • Мнения: 1 838
Здравейте и от мен!
Образът на Вера е най-убедителен според мен.

# 164
  • Мнения: 402
Здравейте,
Бихте ли ми казали къде мога да видя предишните сезони на  "Белези" ?

Общи условия

Активация на акаунт