"Белези" по bTV - 2 тема

  • 28 233
  • 526
  •   1
Отговори
# 300
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Ясно. То тогава какво изобщо можеш да гледаш, ако те притеснява убождане, упояване и накротик? Освен онези немски филми за перфектната любов...

# 301
  • София
  • Мнения: 13 653
Пълна сапунка е този филм. Няма никаква концепция. Радев ми е по-скоро смешен, а не страшен, а и след ролята му в Съни бийч се разхилвам всеки път като го видя.
Да се спрат или на семейна драма, или на психотрилър.
Същото мазало като в пътя на честта е. Аудиторията на двата жанра е различна.

# 302
  • Мнения: 4 444
Вера толкова се оплете, че се чудя как ще се измъкне накрая. Според мен на финала ще забегне нанякъде. Даже се чудя как всички хора около Мамута са я оставили на спокойствие толкова години. Но явно е била малка рибка за тях и не си е заслужавала вниманието. Оставам с впечатление, че само Мамута е вярвал, че е бременна от него, поне до някое време преди да разбере истината. Касапа и е направил услуга, като го е поръчал.
Този Веселин до последните минути на последния епизод ще ни тормози.
Боян скоро ще научи, че Радост е дъщеря му. Само се чудя ще си простят ли с Надежда и да се съберат или не.
А Калина е уникална психарка. Все едно е дъщеря на Веско. Никола ще си бере ядове с нея.
Неда е много приятна откакто се отказа от обсесията по доведения си брат и погледна друг.

# 303
  • София
  • Мнения: 27 163
Хех, ами то стана точно както го описах преди няколко месеца. Simple Smile
Значи била е бременна като е имала връзка с Мамута и той си е мислел, че е негово. Много близки е бил времевия период явно. Колко е реалистично е друг въпрос. Освен, че прекалиха с епизодите се оказа и банално предвидим.
Сега очаквам само развръзката, да видим съдбата какви финални карти ще раздаде. На всекиму според заслуженото...

Още не мога да повярвам, че 11 епизода не се спряга с лъжите. Не си спомням сериал с толкова много лъжи.
Лъжи, лъжи, лъжи. Отвратително е и натоварващо. Не казвам, че не е реално или няма логика. Просто е тегаво и дразнещо.

# 304
  • София
  • Мнения: 2 301
Да, една лъжа води след себе си друга и т.н. докато не се оплетеш... “Истината те прави свободен” е клише, но е вярно.

# 305
  • Мнения: 2 622
Всеки лъже всеки и си мисли, че му вярват 🤣

Промото е обещаващо, но като го запълнят с локуми и пак ще се оттече ...

# 306
  • Мнения: 9 484
Е, то ако всички казваха истината и нямаха тайни едни от други, както ще гледаме? 😁

# 307
  • Другата България
  • Мнения: 37 262
Колко епизода има до края?

# 308
# 309
  • Мнения: X
Гаден завършек на серията. Журналистката е мега противна, зло и амбициозно отхвърлено женче, тръгнало на лична вендета едва ли не. За жалост такива са в състояние да съсипят цели родове. Въпреки "греховете" си Вера ми стана някак симпатична, разбирам я. Но трябваше да намери сили и да разкаже на Стоян истината, не да трупа лъжи. Добре, че са още само три епизода, да се изясняват и да приключват, че много тегаво взе да става.

# 310
  • Другата България
  • Мнения: 37 262
В случая и на мен Вера ми е по-симпатична от журналистката, но си е виновна сама.
Аман от лъжи.

# 311
  • Мнения: 553
.......

Последна редакция: вт, 04 май 2021, 18:26 от @NoName

# 312
  • Мнения: 2 780
Чучкови ли са продуценти? Ужас...

# 313
  • София
  • Мнения: 27 163
И на каква база ще правят втори сезон? То всичко е ясно още след епизод 2...
Някои хора просто не знаят кога да спрат.
Нито рейтингите са им добри, нито нищо. Тръгнали втори сезон да правят.

# 314
  • Мнения: 2 780
Рейтингите са такива, каквито телевизията каже, че са.

Общи условия

Активация на акаунт