Бързи здравословни въпроси и отговори – 29

  • 29 937
  • 738
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 39 310
Стискам палци!

# 31
  • Мнения: 5 857
Много позитивна енергия пращам и аз! Flowers Four Leaf Clover

# 32
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Дано не е! Стискам палци!

# 33
  • Мнения: 54 407
И аз отдавна се моля това детенце да се оправи, а вие да се успокоите най-накрая! Flowers Four Leaf Clover

# 34
  • Мнения: 284
Здравейте,лекувам цистит в момента с Таваник срещу Е.коли. Днес го пия трети ден,но ефект не виждам Sad Появи се и сърбеж в интимната област,та и гъбясах заради антибиотика. След колко приема на антибиотика да очаквам подобрение,дами ? Направо е ужаснооооо:( Взех да пия микомакс и глобулки да слагам,но има ли смисъл да слагам докато пия антибиотика ?

# 35
  • Мнения: 54 407
Здравейте,лекувам цистит в момента с Таваник срещу Е.коли. Днес го пия трети ден,но ефект не виждам Sad Появи се и сърбеж в интимната област,та и гъбясах заради антибиотика. След колко приема на антибиотика да очаквам подобрение,дами ? Направо е ужаснооооо:( Взех да пия микомакс и глобулки да слагам,но има ли смисъл да слагам докато пия антибиотика ?

Да, има смисъл и така трябва.
Поне гъбички да нямаш.
Ешерихията не знам дали ще се махне, обаче.

Последна редакция: чт, 08 апр 2021, 13:12 от DeVa®

# 36
  • Мнения: 284
Ще си чакам Sad Много се надявах след втория прием да има ефект,но няма Sad

# 37
  • Г. О.
  • Мнения: 1 721
Стискам палци за детенцето!

# 38
  • Мнения: 13 544
didka-moni
Стискам палци и се надявам всичко да приключи благополучно. Успех.

# 39
  • София
  • Мнения: 9 919
Искам да си пусна кръвни, но максимално повече -
 в12, вит д3,  ПКК, СУЕ, ЦРП, кръвна захар, Ревматоиден фактор, фибриноген, калций, калий,
Хормонални - щитовидна жлеза /ТСХ,ФТ3,ФТ4,ТАТ,МАТ/,
 за косопада също.
Откъде да започна - от личен лекар или направление за спец-ст?
Предполагам че няма да стане на един пт, но поне да ги систематизирам и да посетя 1-2 лаборатории. Там също ще трябва да отсявам (София). Има ли места които да Не ходя?

# 40
  • Мнения: 11 834
От това с което аз съм запозната - Вит.В12, вит.Д, ФТ3, ТАТ не са по каса.
Ако отидеш при ендокринолог и той реши да ти пусне всичко възможно за щитовидната, това ще е ТСХ, ФТ4 и МАТ, но вероятността да го направи не е много голяма, повечето пускат само ТСХ, кръвна захар също може ендокринолог да пусне.
ПКК, СУЕ, СРП и кръвна захар мисля, че може ЛЛ да пусне.

# 41
  • Мнения: 10 256
АКо си шкембелия можеш да провериш и инсулина. Не че е задължително това, но излезе ли ти инсулинова резистенттност, поне да си знаеш да спреш бирата като за начало Simple Smile

# 42
  • Мнения: 103
Здравейте,лекувам цистит в момента с Таваник срещу Е.коли. Днес го пия трети ден,но ефект не виждам Sad Появи се и сърбеж в интимната област,та и гъбясах заради антибиотика. След колко приема на антибиотика да очаквам подобрение,дами ? Направо е ужаснооооо:( Взех да пия микомакс и глобулки да слагам,но има ли смисъл да слагам докато пия антибиотика ?

Да, има смисъл и така трябва.
Поне гъбички да нямаш.
Ешерихията не знам дали ще се махне, обаче.
за цистит червена боровинка пиеш 1 2 месеца ,за гъбички  Ломексин си взимаш то е едно хапчета слагаш и стойш с него след няколко дена можеш пак да повториш и повече вода пий

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 6 882
От това с което аз съм запозната - Вит.В12, вит.Д, ФТ3, ТАТ не са по каса.

Аз съм си правила FT3 по каса, заедно FT4 и TSH.

# 44
  • Мнения: 54 407
Не заблуждавайте хората с тази Боровинка, никаква работа не върши.
И аз се хванах на тази въдица, само парите си дадох.
Ломексин също не е за гъбички.

Общи условия

Активация на акаунт