💖"Един за друг"💖 - Сезон 2, тема 5 /04.04. - 18.04.2021/

  • 54 979
  • 1 124
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 5 508
Нахлувам в темата за да питам дали още се снима предаването или снимките са свършили? Видях Яница онзи ден, та се зачудих 😁

# 541
  • Мнения: 3 842
Много пъти коментирахме вече, че предаването е свършило. Не се снима вече.

# 542
# 543
  • Мнения: 5 384
Момчил и Яница във Варна днес. Много  е висок този "човек" - както се наричат във формата

ПП: Якето на Я.  - на туй ли му викате мода! Може и да е марково, не зная, но аз му викам крещящо и неподходящо за едра фигура.

# 544
  • Sofia
  • Мнения: 3 765
И пак е с "кратките" панталони. Simple Smile

# 545
  • Мнения: 2 106
Тяна изглежда много добре за годините си. Изглежда като момиче в лице и фигура, много по-свежа и млада от по-младите във формата.
Наистина браво!

# 546
  • Мнения: 551
Аз не виждам коригиран нос на снимката на Тяна, може би някои други снимки са ги обработвали с фотошоп. Изглежда естествена и запазена. Поддържа се с мярка.

Последна редакция: нд, 11 апр 2021, 21:50 от @NoName

# 547
  • Мнения: 2 146
Е Тяна е на 37, не на 50. Като кажете, че изглеждала много добре за годините си, все едно е на 100. Аз по-скоро бих казала, че изглежда супер за майка на 3.

# 548
  • Мнения: 10 371
Колкото и да я дъвчем в темата, жената изглежда добре. Успяла е да изтръгне максимума от природните си дадености. Вижда се, че е работила за добрата си форма.

# 549
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Има хора, които се впечатляват от фасадата.

# 550
  • Мнения: 10 371
И защо да не се впечатляваме? Аз лично уважавам всеки труд и постижение, включително и това да бъдеш в добра физическа форма. Вероятно ти изглеждаш много по-добре и такива дребни достижения не ти правят впечатление.

# 551
  • Испания
  • Мнения: 37 503
И защо да не се впечатляваме? Аз лично уважавам всеки труд и постижение, включително и това да бъдеш в добра физическа форма. Вероятно ти изглеждаш много по-добре и такива дребни достижения не ти правят впечатление.

Оооооооо, всеки е свободен да се впечатлява от различни неща. Никъде не съм написала да не се впечатляваш. Достижение? Да, всеки има различно разбиране и за достижение.

Затова светът е шарен.

# 552
  • Мнения: 4 555
И аз не разбирам съвсем това прехласване по Тяна - богатата шефка на студио за красота изглежда поддържана и добре направена. Каква изненада.

Физическата ѝ форма изпъква в този формат само защото по-младите участнички не са толкова "във форма", което обаче е въпрос на вкус - убедена съм, че много мъже биха предпочели жени с фигурата на Яница пред жени с нейната. (Не съм с фигура като на Яница, наблюдения).

# 553
  • Мнения: 10 371
Поне аз не се прехласвам, но и защо само да я плюем, без да видим нещо, което е постигнала. Аз не разбирам прехласването по Лейля, която за мен въобще не изглежда добре.

# 554
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 073
На снимката и Тяна и Иво са с блър филтър. На мен пък не ми изглеждат и двамата добре в лицето, но явно е въпрос на вкус. Яница се облича неподходящо за фигурата си, иначе не е толкова зле. Просто с тия панталони втъкнати в кубинките, подчертава късите си крака още повече. Ако облече една макси рокля, ще е супер.

Общи условия

Активация на акаунт