Какво направих днес за себе си? - 11

  • 49 942
  • 738
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 2 302
Честито, Ева, живи и здрави да сте!
Днес се разходихме с ММ покрай морето. Пече слънце, но вятърът е силен и студен. Сега съм се сгушила в одеялото на дивана с книжка в ръка Grinning Приятен следобед!
А, споменах ли, че съм отпускар Joy

# 151
  • Мнения: 8 508
Честито, Ева! Желая ти много щастливи моменти в новия дом!

# 152
  • Мнения: 1 637
Честито, Ева!

Аз изпратих всички от вкъщи нанякъде и сега бавно, със сладост навлизам в безпаметните почивни дни (като София се поопразни почвам да губя представа за времето).
Искам да си лежа и да гледам Нетфликс и да похарча малко пари за дрехи.
(преди 6г. баща ми получи инсулт по Великден (после се оправи, за щастие) и се надявам с това да сме се разплатили с кармата "лоши неща по празниците".).

# 153
  • Мнения: 217
Честит нов дом ♡
Днеска се разхождахме  с детето ми в парка. Четох на една пейка книга. Отпочивах си. Времето беше страхотно.

# 154
  • Мнения: 7 244
Насладих се на хубава вечеря и чаша вино. Сега ще се поразходим с мъжа ми, ще се насладим на топлото време, че утре пак се заглажда.

# 155
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Честито и от мен, Ева! 🥰

Имам си нова дружка и разходките са по-приятни. Днес ходихме в гората, прибрахме се с лек загар от слънцето, шишарки и люляк.

# 156
  • Мнения: 5 262
Аз най-накрая намерих и набрах бял люляк Yum

# 157
  • Orihuela Costa,Spain
  • Мнения: 547
Ева,честито и от мен, пожелавам ви много любов и щастие в новия дом🥰.Ходихме с Мм и дъщеря ни на разходка до съседния град,намазах една блузка и маратонки за испанския ден на майката, на 2.06😍.Получих също и страхотен подарък от един магазин за козметика, на който съм голям фен.

# 158
  • Мнения: 2 302
Тренировка и разходка за добро утро Grinning Навсякъде мирише на люляк и птичките пеят. Набрах си страхотен букет
 
Сега мятам тортата за рожденнят ден на моят син. Вчера стана на 16г.....от малолетен, вече е непълнолетен Stuck Out Tongue Winking Eye
Кога порасна това дете, някак неусетно се изтъркаля времето и вече е младеж. Да ми е жив и здрав!
Черпя ви виртуално

# 159
  • Мнения: 5 262
щастлива мама честито на момчето. И моето го очаква подобно събитие, ноември .
Лилавия люлят става преди белия. Супер е.

# 160
  • Мнения: 1 387
Щастлива мама, честит рожденик,да е здрав, щастлив и с много късмет!

# 161
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 670
Избагах на морето.....

# 162
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 788
Днес с ММ установихме, че има още за опознаване от Шуменското плато. Разкошна разходка сред природата! Two Hearts
Утре пак, защото ни хареса. Simple Smile (но първо ще боядисам яйцата)
И разходките ще продължат до 09.05. Simple Smile

# 163
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 670


 На фона на тази гледка мина сутрешната ми трнировка.Избягах си 15те километра с лекота.Тишина , спокойствие и мирис на море.....Какво повече да иска човек!

# 164
  • Мнения: 7 180
От вчера - направих си хубава разходка в това слънчево време!
Купих си две симпатични кактусчета...
Скрит текст:

... и си взех две книги
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт