Рижа коса

  • 1 493
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте.Мисля да се правя такъв цвят https://m.jenite.bg/Галерии/Ягодово-русо-за-жените-които-не-могат-да-изберат-между-русо-и-червено-_l.g_i.617551_siteObjectGalleryItemId.2131001.html ,но не знам дали ще ми отива.Естествения ми цвят е тъмно - медено русо и имам светли вежди ,много бяла кожа и малко лунички.Проблема е ,че очите ми са светло кафеви ,а знам че рижия цвят ,за да стои добре изисква и сини или зелени очи.Този цвят не е набиващо се на очи рижо според мен и стои много нежно ,но се притеснявам дали ще ми стои добре.Вие как мислите? И като цяло какво ви е мнението за рижия цвят Simple Smile

# 1
  • bulgaria
  • Мнения: 309
Рижата коса обича светла кожа. Според мен очите не са от значение, така че давай смело.
П.с. Обожавам рижа коса и умирам от яд,че с моята матова кожа ще съм съща циганка.

# 2
  • Мнения: 12 627
На мен ми харесва естествения ти цвят, както го описваш. На твое място щях да се гордея с него и да не си го променям.
Иначе харесвам рижо, но не отива на всеки.

# 3
  • Мнения: 18 686
Дъщеря ми е те светлокафяви очи и е с подобен цвят на косата:

# 4
  • Мнения: 46 437
Проблема е ,че очите ми са светло кафеви ,а знам че рижия цвят ,за да стои добре изисква и сини или зелени очи.
Нямат значение очите, по-скоро кожата. Щом е светла, ще стои добре.
На мен това ми е естественият цвят и съм с кафяви очи, идеално си ми е Simple Smile
Isla Fisher също е с такава коса и кафяви очи.
Скрит текст:

Ето и една дама с по-светло кафяви:
Скрит текст:

# 5
  • София
  • Мнения: 4 242
В България често естествено рижавите са с тъмни очи. За мен това е остатък от тракийската ни жилка. Прабаба беше точно такава, имам съученици и приятели, които са с пламтящи коси и черни или тъмно кафеви очи и лунички. Ако подтонът на кожата е студен, цветът би стоял добре Simple Smile

# 6
  • Мнения: 2 998
Проблема е ,че очите ми са светло кафеви ,а знам че рижия цвят ,за да стои добре изисква и сини или зелени очи.
За първи път разбирам, че има хора, за които естественият цвят на косата ми не ми стои добре заради естествения цвят на очите ми. Извинявай, но по-голяма глупост не съм чела. През годините много мъже са се впечатлявали от погледа ми, особено в комбинация с косата.
Ето и една дама с по-светло кафяви:
Скрит текст:
Тази дама (не се сещам коя е ) може да ми е сетра. Simple Smile Цветът на косата и очите са почти 1:1.

# 7
  • Мнения: 4
Проблема е ,че очите ми са светло кафеви ,а знам че рижия цвят ,за да стои добре изисква и сини или зелени очи.
За първи път разбирам, че има хора, за които естественият цвят на косата ми не ми стои добре заради естествения цвят на очите ми. Извинявай, но по-голяма глупост не съм чела. През годините много мъже са се впечатлявали от погледа ми, особено в комбинация с косата.
Ето и една дама с по-светло кафяви:
Скрит текст:
Тази дама (не се сещам коя е ) може да ми е сетра. Simple Smile Цветът на косата и очите са почти 1:1.

Поразрови се в нета.И виж очите на рижите.Имаше доста теми от преди години от момичета ,които са искали да са рижи и всички им казваха ,че рижота иска светло око. 😉 Не на всяка цена ,разбира се ,но в повечето случаи

# 8
  • Мнения: 18 686
Тоест тези, които са естествено рижави/червенокоси, и не са със светли очи, е редно да се пребоядисат, защото не им отива? Не на всяка цена, разбира се, но в повечето случаи.

# 9
  • Мнения: 2 998
Поразрови се в нета.И виж очите на рижите.
Няма нужда да се ровя, всеки ден ги гледам. И да, има много жени със сини очи, които се боядисват, но от мойте познати, които са естествено рижи има само едно момиче със сини очи. Всички други са с кафяви.

И аз да повторя въпроса на Кукумицинка
Тоест тези, които са естествено рижави/червенокоси, и не са със светли очи, е редно да се пребоядисат, защото не им отива?
И после отивам да се срамувам, защото рижият цвят хич не ми стои добре, а години наред съм си стояла с него.

# 10
  • Мнения: 4
Поразрови се в нета.И виж очите на рижите.
Няма нужда да се ровя, всеки ден ги гледам. И да, има много жени със сини очи, които се боядисват, но от мойте познати, които са естествено рижи има само едно момиче със сини очи. Всички други са с кафяви.

И аз да повторя въпроса на Кукумицинка
Тоест тези, които са естествено рижави/червенокоси, и не са със светли очи, е редно да се пребоядисат, защото не им отива?
И после отивам да се срамувам, защото рижият цвят хич не ми стои добре, а години наред съм си стояла с него.

Не съм казвала ,че на тъмни очи стои зле,просто повечето рижи момичета,които гледаме в нета са светлооки ,но явно доста се засегнахте 😁

# 11
  • Мнения: 18 686
Не сме се засегнали, ама щом мислиш, че рижото иска светло око, значи не е добра идея да се боядисваш, защото нито имаш подходящия цветотип на естествено рижа, нито чисто субективно би се одобрила боядисана с кафевите ти очи. И да, ако не ти отива на кожата и пр., има риск да изглеждаш като с прегоряла коса, вместо естествено червенокоса.

# 12
  • Мнения: 2 998
Не съм казвала ,че на тъмни очи стои зле
Къса памет?
Проблема е ,че очите ми са светло кафеви ,а знам че рижия цвят ,за да стои добре изисква и сини или зелени очи.

Не съм обидена, просто съм изумена. 3/4 от естествено рижавите жени са с кафяви очи.

# 13
  • Мнения: 4
Не съм казвала ,че на тъмни очи стои зле
Къса памет?
Проблема е ,че очите ми са светло кафеви ,а знам че рижия цвят ,за да стои добре изисква и сини или зелени очи.

Не съм обидена, просто съм изумена. 3/4 от естествено рижавите жени са с кафяви очи.
Окей ,нищо не съм казала.Пак подчертавам ,не казвам ,че стои зле на кафявооките ,просто АЗ съм попадала на повече рижи ,които са със светли очи. just my opinion

# 14
  • Мнения: 1 459
Оф, то да не смее вече човек да напише или каже нещо -  веднага ти скача една армия обидени, ама защо си го казал, ама кого си имал предвид. Към въпроса - не мисля, че е задължително да имаш светли очи за рижа коса. Щом си светла и имаш лунички, давай смело, няма да разбереш дали ти отива, докато не опиташ.

Общи условия

Активация на акаунт