Магазини Pepco 5

  • 60 633
  • 745
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 437
О, чудесни ластици.

Виждали ли сте ги във Варна, на Приморски полк или Колхозен?
На Колхозния пазар няма такива ластици.
Има заредени дамски и момичешки дрехи от новата брошура.Момчешките-много малко.Къси панталонки и боксерки няма.

# 241
  • Мнения: 1 818
И аз днес да се отчета - ходих за бялата блузка , плажната рокличка и къси панталонки на момчето. В Мусагеница , обаче , нямаше панталонки и блузка , а от роклите бяха изкарали само тъмносинята. Аз нали съм нахална де, и накарах един отзивчив младеж да види дали има - изкара ми от един кашон рокли и от трите Simple Smile след половин час чудене - избрах тази от корицата. Не е нещо уау , но за плаж и за по вкъщи я взимам все пак - широка , удобна Simple Smile
Младежът пак се уреди с няколко шапки с козирка за 1,99 всяка Simple Smile и една/поредната тениска.
Иначе и вчера минах набързо през магазина в Ринг Мол-а, че имах път ... този магазин май най ми харесва - има от всичко по много ( освен бакугани Simple SmileSimple Smile)   и си накупих - 3 - една обикновена бяла тениска с копченца отпред, една бяла с дантелено на ръкавите и една странна черна със сребърни цветя ( и някакъв странен цип на бюста Simple Smile) - но пък много хубаво пада и подчертава каквото трябва и скрива останалото ) Simple Smile Simple Smile
Пак набарах някакво панталонче за 8лв , 1-2 шапки ( по-дебели ) и четка за коса с еднорог за малката кифла Simple Smile Simple Smile 
Сега преглеждах летните дрехи и се оказа, че от миналото лято до сега , съм купила най-малко 10 тениски за малката, 2 къси панталончета, сдобила съм се с 3 пижами и нощница и 4 рокли и  това само за лятото ( без да е дошло още) ...и все на намаления Simple Smile Simple Smile С тези затваряния на магазини и молове - не знам въобще кога и как съм успяла Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 242
  • Мнения: 15 356
Днес и аз вадих и прибирах дрехи на детето,и аз не знам кога съм накупила толкова дрешки за пролетта и лятото.Миналата седмица й взех 17 рокли,къси гащи,поли,блузки и отделно имам от приятелка един куп.Край спирам,за мен ще купувам само  Grinning

# 243
  • Мнения: 10 681
Аз пък бях днес в Гранд Мол, търсих пролетно тънко яке за детето, а то нямаше никакви якета... Изкарали къси гащи и рокли. Явно аз съм назад с календара Joy

# 244
  • Мнения: 15 356
Аааа,не си.И аз отсега гледам якета,зимни кецове от кожа си взех вече.Тъй де,ей го зимата чука на вратата.  Joy

# 245
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 007
Дамските рокли с морски мотиви са ми много симпатични като шарки, но ми се видяха доооста големи. Почти на 100% от нещата, които харесам, най-малкият размер S е много голям. Взех си най-големия размер от момичешките 164см. и ми заспа.

# 246
  • Мнения: 10 681
Мислех, че само аз си взимам момичешки дрехи, 164 номер Grinning Имам бански, имам къси гащи. Идеални са ми. Аз гледах днес много симпатични тениски с готини щампи, ама най-малкия размер ми стои като чувал...

# 247
  • Мнения: 5 832
И аз съм в момичешкото, те техните С-ки са като М поне. Даже и момчешко съм си купувала, разни долнища, че са по-хубави.

# 248
  • Мнения: 1 127
Момичета, в Пепко дали продават покани за РД? Детски ми трябват, а не ми се ходи до Джъмбо.

# 249
  • София
  • Мнения: 485
Вчера сутринта рано рано преди работа скокнах до магазина ни в Люлин 6. Бях хвърлила око на козметичното огледало и саксиите, идеално ще ми паснат на село. Рокличка от детските също исках (мъничка съм и без проблем се намъквам в тях). След 10 минутно обикаляне с брошурата в ръка, установих че няма нищо от новите неща. На касата ми отговориха, че заради постоянното отваряне и затваряне още нищо не е заредено. Тръгнах си доста разочарована, нямаше никакви интересни намаления, нямаше и нови неща. Днес отивам пак по заръка на момичетата от касата, според тях от днес вече ще са налични.
Да си измрънкам и за още нещо : нямаше и от сутиените на Стрина Калина. Точех лиги и по тях след като ви прочетох.

пепина80, не съм виждала. Само украса.

# 250
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 842
Мислех, че само аз си взимам момичешки дрехи, 164 номер Grinning Имам бански, имам къси гащи. Идеални са ми. Аз гледах днес много симпатични тениски с готини щампи, ама най-малкия размер ми стои като чувал...

И аз тъй, че и в 158 ми става понякога Grinning С от дамската е солидно уголемена.

# 251
  • Мнения: 8 889
Дъщеря ми носи 164 и аз се чудя защо този размер винаги бързо свършва, а вие сте го изкупили Wink

# 252
  • София
  • Мнения: 9 416
Момичета, убихте илюзията, която ме правеше щастлива! 😂 Радвала съм се напразно, че тениска S, която си взех от Пепко не ми е малка.

Утре съм на лов за сутиени. Дано има малки чашки!

# 253
  • Мнения: 3 123
Дори не гледам дамските, аз също гледам за юноши и 164🥰аз съм 165 и са ми ок.Не само на Пепко се случва така.Зависи от марката и модела.
Заредиха ли на Приморски от новата брошура?
Мале, Бобчи, 17 рокли, какво ще ги правите?Верно много!🌞

# 254
  • Пеликания
  • Мнения: 2 487
Вчера си намерих стъклена бутилка, която ми харесва най-накрая Grinning И то последна останала.

Общи условия

Активация на акаунт