Магазини Pepco 5

  • 60 752
  • 745
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 8 758
Няма го,в Джъмбо има.
Днес ще отида да търся режещите плодове и ще видя за чадър с Мини.

Привет, ако посещаваш Пепко в мола, може ли да погледнеш относно питането ми за магазин Waikiki (дали приемат дрехи за рециклиране срещу ваучер )

# 316
  • Мнения: 35 106
Някой знаели цената на пясъчника вчера бях в магазина но съм забравила да гледам,можели някой който ще отиде на погледне.
Ако е масичката ,- пясъчник, цената е 18 лв
Да точно това питам благодаря.

# 317
  • Пловдив
  • Мнения: 3 210
alethea, в Н&М дават талони, за Waikiki не съм чувала...

# 318
  • Мнения: 8 758
Sunflower, знам за HM, интересувам се от Waikiki, тъй като според майка вече и там работи тази акция.

Виждали ли сте в Пепко табуретки с ракла, но бели?

# 319
  • Мнения: 15 356
Не бях в мола ,на сайта им не пише ли нещо?
Лъки,няма Мини Маус,има Ана и Елза.
Днес в Пепко на Приморски бяхме само двама души клиенти,за пръв път ми се случва.

# 320
  • Мнения: 1 019
И аз минах и бебето отнесе няколко блузки
Дори и по няколко пъти да ги облече ми е ок за тази цена.
И за ваканционния ни имот си взех разни джунджурии и 80 лв. Но съм доволна

# 321
  • Мнения: 1 821
И аз днес най- накрая открих къси бермуди 134-164 р-р. Вчера в Мусагеница нямаше ,но пък бяха напускали къси панталонки за момиче (98-134) за 2.99 пак награбих.
А днес имах работа до Ринг Мол-а и отново опуках 70 лв . Освен бермуди младежа се уреди с някаква шапка на Джурасик Парк и 2 БАКУГАНА (ако някой все още търси имаше над 20 бр по обяд).
За малката кифла намерих 3/4 клин за 3лв, а за мен си още един дълъг памучен черен ( че моят го прецаках с доместос ....пръснало и вече е на петна) . Та да си имам за до магазина, пред блока Wink
На мъжа ми взех един суитчер и едни дънкови къси панталони ....суитчера не му стана на шкембето Cry , но поне бермудите ще носи Wink Wink
Намалени са и силиконовите шпатули - на 2,50.

# 322
  • Мнения: 92
Днес се разходих в новия Пепко в квартал Хаджи Димитър , доста по-голям от всички техни магазини, в които съм влизала. Беше заредено и най-накрая харесах обувчици от там. Супер яките кецки с розов брокат и мини маус. Grin
Защо в различните магазини имат несъответствие в цените, не че е нещо фрапантно, но все пак.
Малките албумчета за снимки в магазина им в гр Костинброд 2.50 а в Хаджата 2.00, хмм Rolling Eyes

# 323
  • Мнения: 25 732
Днес се разходих в новия Пепко в квартал Хаджи Димитър , доста по-голям от всички техни магазини, в които съм влизала. Беше заредено и най-накрая харесах обувчици от там. Супер яките кецки с розов брокат и мини маус. Grin
Защо в различните магазини имат несъответствие в цените, не че е нещо фрапантно, но все пак.
Малките албумчета за снимки в магазина им в гр Костинброд 2.50 а в Хаджата 2.00, хмм Rolling Eyes
Може ли снимка на кецките. Благодаря

# 324
  • Мнения: 5 832
Втора тениска от тези по 5 лева се деформира  още след първото пране и приключих с тениските. Отдавна приключих и с пуловерите им. Всичко, което съм взела, става на топчета за норматив. То вярно, че за тези пари не може да се очаква много, ама поне малко качество няма да е излишно.

# 325
  • Пловдив
  • Мнения: 40 695
Не съм съгласна за пуловерите..имам, пера, спуках го носене. Нищо му няма.

# 326
  • Мнения: 54 337
Пуловери техни нямам, но тениските ми са без забележки. Хич не им треперя за пране. На 50-60 градуса ги пера.

# 327
  • Мнения: 280
Здравейте, тези от вас, които купуват бебешки дрехи забелязали ли сте да се свиват? Може и в мен да е проблема, не знам - в прането или сушилнята. Имам едно по-старо боди и няколко нови един и същи размер с 4 пръста разлика.

# 328
  • Мнения: 35 106
То едното за новородено, другото за 6 месечно бебе Wink
Едни боденца с дълъг ръкав на моето май се появиха в сушилнята

# 329
  • София
  • Мнения: 6 010
Сушилнята ги прецаква много. Нормално е да се свият леко, но чак показаното - не. Да не би да са пуснати на неподходяща програма?

Общи условия

Активация на акаунт