Магазини Pepco 5

  • 60 804
  • 745
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 15 356
А предишните които имаха,в лилави торби,бяха много добри .

# 376
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 016
Вчера се изненадох приятно като видях дамска дреха с размер XS. Дано все по-често започнат да си пускат дрехите в такива размери, защото както знаем S размер на някои от нас е доста голям. Взех си много приятен клин-панталон в тъмносиньо и бели точки, с цип и копче, не знам кога са ги пускали, явно съм ги порпуснала.

Последна редакция: пн, 10 май 2021, 09:29 от ❇Sisi_91❇

# 377
  • Мнения: 2 232
Да, и аз ги видях, много приятна и еластична материя. Стори ми се доста висока талия, обаче?

# 378
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 016
Май не е толкова висока талията, аз съм 1,60м. Малко по-тясно можеше да ми е горе в талията, но не е и много широко.

# 379
  • Мнения: 2 117
За памперсите нямам наблюдения, обаче бебешките им кърпички са много хубави, че и евтини - 4 пакета за 6 лв.
Взех и едни много мекички бодита с къс ръкав, 3 бр. за 8 лв. А също и   текстилни лигавничета, които от вътрешната страна са хавлия. Сега взех тип бандана, но ще се върна и за едни други, които са с много симпатични якички.

# 380
  • Мнения: 15 356
От тези бодита 3 за 8 лв взех две с дълъг и две с къс ръкав.Много са хубави и не са мръднали след доста пранета.

# 381
  • София
  • Мнения: 910
Ходих специално за бакугани,който има момче ще ме разбере..И нямаше нито едно останало в България мол търсих..

# 382
  • София
  • Мнения: 848
Разбирам - аз ходих 2 пъти, даже с детето и нямаше 🙄 Накрая взех нещо между мини дрон и диско-топка за 15 лв. Трябваше ми за подарък.

# 383
  • Мнения: 1 148
Аз пък се обзаведох с жабата за балони. Имаше и рак. Децата са щастливи.

# 384
  • Мнения: 35 110
Бакогани няма вече Sad аз бях харесала един прозрачен ама го няма вече Sad

# 385
  • Мнения: 539
И аз днес взех жабата за балони, но малката се разплака като стигнаха балоните до нея. За пръв път се плаши от играчка, след няколко дни ще пробвам пак, че днес като цяло не ѝ е ден.

# 386
  • Мнения: 5 832
Поредната ми дреха от Пепко се прецака след едно обличане. Нещо между панталон и долнище със странични джобове, купувах го зимата. Целият задник е на бобчета. Тениската с Фрида не е мръднала.

# 387
  • Мнения: 1 889
Някой дали е забелязал дали има бебешки бански за момче? 80 см някъде ☺

# 388
  • София
  • Мнения: 6 010
Аз търсих миналата седмица и нямаше, казаха да видя към края на месеца.

Скрит текст:
Купих страхотни от Уайкики.

# 389
  • София
  • Мнения: 2 239
Някъде в София има ли останали от сините или розовите подложки за маса, които са в сайта в секция "Топлина от тропиците"?

Общи условия

Активация на акаунт