Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Как да подготвим децата за професиите на бъдещето? Онлайн консултации с Петър Шарков

• 34 798
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
Здравейте,
а във Варна ще има ли Телерик Академия?

Здравейте,

Да, през тази учебна година ще има школи на Училищна Телерик Академия във Варна.

# 31
Скъпи родители,

Нашите партньори от Училищна Телерик Академия официално обявиха старта на приемната кампания за новата учебна 2021-2022 година. Отворени са рекордните 130 школи в 41 населени места, в които могат да кандидатстват и вземат участие абсолютно безплатно ученици между 4-ти и 12-и клас!

Ние от BG-Mamma вярваме в каузата, която Училищна Телерик Академия преследват, затова подкрепихме инициативата, като тази година осигурихме откриването на 7 от школите в Пловдив, Пазарджик, Благоевград, Правец и Търговище.

🏫 До 8 октомври може да задавате всичките си въпроси на Петър Шаркова в тази тема!

# 32
Привет!

Днес получих фишинг измама уж от Виваком, че имам неплатена сметка. За съжаление отворих прикачения файл. Има ли някаква опасност сега, какво следва да направя?

Поздрави!

# 33
Привет!

Днес получих фишинг измама уж от Виваком, че имам неплатена сметка. За съжаление отворих прикачения файл. Има ли някаква опасност сега, какво следва да направя?

Поздрави!

Здравейте, Гери,

Ще ви посъветвам да предприемете следните три стъпки:

1. Да бекъпнете (запазите на друг носител) всички важни файлове, които имате на този компютър, на външно устройство (хард диск) или cloud storage;
2. Да пуснете антивирусна или anti-malware програма да сканира. (безплатен добър вариант е https://www.malwarebytes.com/);
3. По възможност да мигрирате данните си и да преинсталирате компютъра си начисто.

# 34
Аз го отворих през телефона, а не през компютъра. Пуснах антивирусна на твлефона  но нищо не се засича като вирус. Минаха вече два дни. Мога ли да считам, че щом до сега не е станало нещо, значи нищо няма да се случи? Много благодаря предварително за отговора!

# 35
Аз го отворих през телефона, а не през компютъра. Пуснах антивирусна на твлефона  но нищо не се засича като вирус. Минаха вече два дни. Мога ли да считам, че щом до сега не е станало нещо, значи нищо няма да се случи? Много благодаря предварително за отговора!

По-рядко има вируси за Андроид или iOS.  Щом до момента не сте забелязали нещо, шанса е да няма опасност за данните на телефона. За всеки случай е по-добре да изтриете имейла, файла и да си ресетнете телефона.

# 36
Здравейте, предлагате ли някакво обучение за деца с ниско зрение?

# 37
Здравейте, предлагате ли някакво обучение за деца с ниско зрение?

Здравейте,

На този етап Училищна Телерик Академия няма разработени обучения за деца с ниска зрителност.

# 38
Здравейте и аз имам голяма дилема ,искам да попитам тези от вас който са минали от андроид към Aple ,как се справихте с менюто  лесно ли се работи, немога да се реша ,а всички ми казват няма какво да го мислиш взимай Aple и не се замисляй, но и менюто е на английски и се чудя как ще се оправям
Благодаря на всички ви

# 39
Здравейте и аз имам голяма дилема ,искам да попитам тези от вас който са минали от андроид към Aple ,как се справихте с менюто  лесно ли се работи, немога да се реша ,а всички ми казват няма какво да го мислиш взимай Aple и не се замисляй, но и менюто е на английски и се чудя как ще се оправям
Благодаря на всички ви

Здравейте,

Това, което мога да ви посъветвам е, ако имате познат с iphone, да разгледате и тествате дали се справяте с менюто и телефона като цяло, за да добиете представа дали ще ви е лесно да се ориентирате при смяна на телефона.

Надявам се съм бил полезен. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт