Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Как да подготвим децата за професиите на бъдещето? Онлайн консултации с Петър Шарков

• 40 650
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
Здравейте,
а във Варна ще има ли Телерик Академия?

Здравейте,

Да, през тази учебна година ще има школи на Училищна Телерик Академия във Варна.

# 31
Скъпи родители,

Нашите партньори от Училищна Телерик Академия официално обявиха старта на приемната кампания за новата учебна 2021-2022 година. Отворени са рекордните 130 школи в 41 населени места, в които могат да кандидатстват и вземат участие абсолютно безплатно ученици между 4-ти и 12-и клас!

Ние от BG-Mamma вярваме в каузата, която Училищна Телерик Академия преследват, затова подкрепихме инициативата, като тази година осигурихме откриването на 7 от школите в Пловдив, Пазарджик, Благоевград, Правец и Търговище.

🏫 До 8 октомври може да задавате всичките си въпроси на Петър Шаркова в тази тема!

# 32
Здравейте, предлагате ли някакво обучение за деца с ниско зрение?

# 33
    Здравейте, предлагате ли някакво обучение за деца с ниско зрение?

Здравейте,

На този етап Училищна Телерик Академия няма разработени обучения за деца с ниска зрителност.

# 34
    Здравейте и аз имам голяма дилема ,искам да попитам тези от вас който са минали от андроид към Aple ,как се справихте с менюто  лесно ли се работи, немога да се реша ,а всички ми казват няма какво да го мислиш взимай Aple и не се замисляй, но и менюто е на английски и се чудя как ще се оправям
    Благодаря на всички ви

# 35
    Здравейте и аз имам голяма дилема ,искам да попитам тези от вас който са минали от андроид към Aple ,как се справихте с менюто  лесно ли се работи, немога да се реша ,а всички ми казват няма какво да го мислиш взимай Aple и не се замисляй, но и менюто е на английски и се чудя как ще се оправям
    Благодаря на всички ви

Здравейте,

Това, което мога да ви посъветвам е, ако имате познат с iphone, да разгледате и тествате дали се справяте с менюто и телефона като цяло, за да добиете представа дали ще ви е лесно да се ориентирате при смяна на телефона.

Надявам се съм бил полезен. Simple Smile

# 36
    Здравейте. Simple Smile

В периода 20.12.2021-03.01.2022 г. няма да съм на разположение да отговарям на запитванията ви.

Нека празниците са предпоставка настоящата година да завърши с весела нотка и да направи път за една свежа и светла Нова година, изпълнена със здраве, нови знания, приятни емоции и много покорени върхове.

С най-добри пожелания,
    Петър Шарков

Последна редакция: пт, 17 дек 2021, 18:55 от Петър Шарков

# 37
    🎉 Честита нова година! 🎉

Нека 2022 година бъде чудесна и изпълнена с много покорени върхове!

С най-добри пожелания,
    Петър Шарков

Общи условия

Активация на акаунт