STAR WARS Universe: A Long Time Ago in a Galaxy Far, Far Away

  • 27 828
  • 752
  •   1
Отговори
# 390
  • София
  • Мнения: 27 132
Хмм, чудно, отново се заговори за 4 сезона на Мандо. 🙂
Може и да ни огрее и да не го приключат още след сезон 3. НО не това е новината. Според сигурни източници, в момента се мисли продължение за героите от Мандо, под формата на нов спин оф, но вече с друго име и концепция. Но със същите герои (включително и за Дин Джарин, което обаче не значи, че няма да решат да го убият в края на сезон 3 или 4, това винаги може да се случи и няма гаранция никаква).
В смисъл такъв, че Джон Фавро и Дейв Филони имат ясно начертан план/път и идея как да стигнат до него. Оптималният път е 4 сезона, както бе и предварителния план, но има сценарий и решение само за 3 сезона ако обстоятелствата го наложат.
И сме дотук с тази основна история/линия. КРАЙ!
НО, ще има продължение за персонажите, но те вече ще имат други истории, цели и приключения.
Фавро и Филони искат да приключат със своята визия за самотния мандалорец, Дин Джарин и неговият път първо като самотен ловец на глави, през опекун и татко за Грогу, до евентуално нов лидер на Мандалор. Да разкажат неговата история и историята на Мандалор (основният фокус в сезон 3) и да приключат с тази линия. 🙂



Още една новина/слух,
От Лукас Филмс обмислят ‘’възкресяването’’ на героя, Асаж Вентрес! 🙂
Повече за нея може да прочетате в материалите в началото на темата за героите от ''Войната на клонираните''



Един от малко известните факти:

# 391
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 092
Последните новини и слухове са, че  е много вероятно да видим Йода в сериала за Кеноби!

# 392
  • Мнения: 129
Някой може ли да даде съвет с какво от Легендите да продължа?Изчетох Трилогията за Траун, The Hand of Thrawn Duology и Survivor's quest и мисля да захвана Vector Prime сега и после ? Толкова са много книгите, че не мога да се ориентирам изобщо, последователността горе-долу я спазвам до момента Simple Smile

# 393
  • София
  • Мнения: 27 132
Не мога да ти помогна аз лично, защото съм чел само романите на Тимъти Зан. Simple Smile
Някой друг ако е чел да сподели.

Grinning




красота Simple Smile





и пак, уф





от поредицата, само феновете ще го видят Simple Smile

# 394
  • София
  • Мнения: 27 132
LEGO Star Wars Terrifying Tales - трейлър, излиза на 1 октомври 🙂





Един малко известен факт, но да се знае (а и нямаше избор, те щяха да унищожат милиарди)




Simple Smile

# 395
  • Мнения: 36 421
Идеално са го обяснили (значението на цветовете).Трябва да се измисли нещо и за черния...
Не ми харесва, че го размахват неджедаи...

# 396
  • София
  • Мнения: 27 132
Осем изключителни пилоти 🙂





Ако някой все още не е разбрал... 😏

How old was Yoda when he died?



Нейде из Отава...




Изборът е ваш... 😁




Така и не останаха заедно... 😥




Grinning




🤐




😮

# 397
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 092
woot woot!
Слуховете са, че снимките на Асока ще започнат след тези на Мандо, т.е. към края на март догодина!

# 398
  • София
  • Мнения: 27 132
Ахам, Филони държи много да се съсредоточи изцяло над Асока и да не се занимава с нищо друго по това време. Усещам как ще го изпипат до съвършенство. Дано. Simple Smile
За съжаление 2023 г. е толкова далеч...



Официалните постери на Star Wars: Visions (американския и японския)
Анимето излиза на 22 септември. Всичките епизоди накуп.







Малко красота Simple Smile

Дневна мечта




А това е дърворезба





Simple Smile





Grinning

# 399
  • София
  • Мнения: 27 132
Джедаите са страховита Сила! Simple Smile




😮🤐




Каква е тази находка пред Индиана...




Истина!




Simple Smile

# 400
  • Мнения: 36 421
Може да прозвучи жестоко, но не мисля, че малките деца имат призраци на Силата - това е само за обучени джедаи.

# 401
  • София
  • Мнения: 27 132
Мандалорецът, сезон 2 стартира ударно със 7 статуетки Еми на предварителното раздаване на награди.
Същинската церемония е тази неделя. Simple Smile

Music Composition /  Prosthetic Makeup / Cinematography / Stunt Performance / Stunt Coordination / Special Visual Effects / Sound Mixing





Да, само обучени джедай майстори (и то не всички) го могат това, но това е само едно меме, като идеята е, че Анакин няма място там, защото убиваше деца, та не знам как се изкупува такъв грях. Жестоко е, но това е мноооого дълга тема за беседа...

# 402
  • Мнения: 36 421
Това не е християнският рай, в който нещо трябва да се заслужи. Той го е постигнал - не му определя някой отгоре дали заслужава да се превърне в "ангел".
Той е убил много повече деца, унищожавайки планетата на Лея. В случая въобще не става дума за някаква игра в която се трупат плюсове и минуси.

Рап битка между лего Хари Потър и Люк Скайуокър (не помня дали е споделяна):

# 403
  • Мнения: 129
Ок, може да съм от малкото хора, но някакси никога не съм можела да приема изкуплението на Анакин, той е убил толкова много невинни, а спаси само сина си и хоп вече получи изкупление.

# 404
  • София
  • Мнения: 833
Идеята беше, че чрез Люк спаси себе си, уби императора(спаси вселената от най-голямото зло) и върна баланса в силата!

Общи условия

Активация на акаунт