STAR WARS Universe: A Long Time Ago in a Galaxy Far, Far Away

  • 27 826
  • 752
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 27 132
Имам някои горещи новини:
 
* Сунг Канг (Хан от Бързи и Яростни) ще играе 'Fifth Brother' - Инквизитор (има поява в Бунтовници) - най-близкия до Лорд Вейдър, Инквизитор (от комикса за Дарт Вейдър).
 
* Бе ясно, че ще гледаме Люк и Лея като деца в Оби-Уан Кеноби, но новината тук е, че Лея щяла да има централна роля... Честно казано не съм особено очарован. Искам да наблягат повече върху Оби-Уан и Вейдър и по-малко детски изпълнения. Но Дисни човек, това е положението...
 
* Действието в три от десетте епизода за ''Star Wars: Visions'' ще се развива извън времевата рамка от всички филми и сериали дотук.
Историята в ''Епизод 5: The Elder'' ще се развива преди ''Епизод 1: Невидима заплаха''
Историята в ''Епизод 4: The Twins'' ще се развива след ''Епизод 9: Възходът на Скайуокър'' (тъмната страна е жива и ще се прояви в тези близнаци)
Историята в ''Епизод 9: The Ninth Jedi'' ще се развива след ''Епизод 9: Възходът на Скайуокър'' (какво се случва с Джедаите в Галактиката след рухването на Дарт Сидиъс и Първият ред)
 


От ЛукасФилм официално обявиха по Канон, че Дарт Вейдър е най-добрия дуелист в историята!
Леко се изненадах, защото си мислех, че приза ще отиде в Йода или Мейс Уинду, но така се произнесоха от отдела на ‘стори мейкърите’ от ЛукасФилм.
 


Grinning Wink
 

 
 
Simple Smile
 

 
 
High Ground винаги побеждава! Simple Smile
 

 
 
Grinning
 

# 301
  • Мнения: 36 421
Хм, как ще ме откажат да гледам сериала за Оби Уан. Аз искам да гледам сериал за него, не за Лея. Лея, честно казано не ме интересува.

# 302
  • София
  • Мнения: 3 765
Дано не се опитват да прокарат идеята за самотния баща, че ще ми дойде в повече

# 303
  • София
  • Мнения: 1 651
Прайм Йода го видяхме в някои дуели, докато от Вейдър съвсем за кратко в Rouge One. Имаме нужда от повече време с него, за да видим пълната му мощ. Някак го очаквах, че е най-добър в дуелите.

Новината за дечурлига Люк и Лея не ми вдъхва доверие. Ще се окаже, че Анакин знае повече за тях,  а по-късно като Лорд Вейдър ги е забравил, което ще е голяма дивотия.

# 304
  • София
  • Мнения: 27 132
Уф, този уикенд е комикона и тръпна в очакване с какво ли ще ни изненадат, защото определено се изложиха на 'деня на Стар Уорс' Simple Smile

Абе в ЛукасФилм няма да се изложат относно канона, има кой да го мисли това, не се безпокоя (макар да се лийкна инфо, че Оби-Уан може би ще се наложи да напусне за малко Татуин именно заради нещо свързано с Лея, а по принцип знаем по канон, че Кеноби след краха на джедаите и въздигането на империята си остава там през целия този период).
Мен ме безпокои повече това да не се превърне и това шоу в детска забавалница. Защото определено сериала за 'Оби-Уан Кеноби' е тежката артилерия на Дисни и се очаква като един от най-големите хитове изобщо за цялата 2022 г. В проучване сред феновете измежду всички очаквани ТВ проекти от всички възможни телевизии и жанрове за края на 2021 и цялата 2022 г. на 1 място е Властелинът на пръстените (Амазон), на 2 място е Къщата на дракона (HBO), 3 място Оби-Уан Кеноби (Дисни).
Аз искам да видя сериозни теми, философия, дуели, суров реализъм. Вече си имахме Грогу и Омега, така че се надявам да се спре дотук. То е ясно, че ще видим Люк и Лея като деца и всички много се радваме, просто не желая да са централни персонажи, нищо повече от това. Защото шоуто уж бе обещано да е за Оби-Уан (Макгрегър) и за Дарт Вейдър (Кристенсен) и феновете за това ще гледат основно. И ако са само 6 епизода, то няма време за детинщини.



Класация на най-добрите ученици
The 10 Most Powerful Padawans In 'Star Wars'

Хипотези за сезон 3 на Мандо
When does The Mandalorian season 3 take place?

Ще видим ли Траун в сезон 3 на Мандо?
Will Grand Admiral Thrawn be in The Mandalorian season 3?


Като стана въпрос за сезон 3 на Мандалорецът, то да кажа, че сериалът вече е в продукция, което не означаване 'снимане/филминг' но значи, че се работи вече. По принцип снимките трябва да почнат на 22 септември, ама да видим.
На Педро Паскал му остават още съвсем малко сними за ''The Last of Us'' и приключва, след което, след кратка почивка ще е на линия за сезон 3 на Мандо.



Simple Smile




домашно (богаташко) кино 😮



# 305
  • София
  • Мнения: 3 765
Надявам се да не съм права, но ми се струва, че Оби-Уан Кеноби няма да е толкова страхотен сериал, колкото очакваме. Мисля си, че ще стане ясно накъде вървят от Дисни още с първите един-два епизода на Книгата на Боба.

# 306
  • София
  • Мнения: 1 651
Персонажът на Лея ще бъде ключов в сериала "Оби-Уан Кеноби". Страхотни новини започват да се появяват Grinning

# 307
  • София
  • Мнения: 27 132
В петък ще има голяма новина свързана със Стар Уорс! Simple Smile
Интересно какво ли ще е...

Още един кастнат за ''Оби-Уан Кеноби''
Рупърт Френд ще играе агент Александър Калъс! Simple Smile
Супер, героят му е доста харесван от ''Бунтовници'' Аз също много го харесвах.
Накратко за него: двоен агент. Висш офицер от Империята, после минал на страната на Бунтовниците.



Чакаме лудницата на Камино
STAR WARS: THE BAD BATCH – BEGUN, THE CLONE REBELLION HAS

да отседнеш в хотел... Стар Уорс
Disney reveals new poster for the Star Wars: Galactic Starcruiser hotel



Simple Smile

# 308
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 092
Хубаво, радвам се за Калъс, но ми е интересно как ще се впише- че те дори никога не са се виждали с Оби Уан.

# 309
  • София
  • Мнения: 27 132
Ще се запознаят Wink
Той и без това Оби-Уан не е фактор в 'Ребълс'.

Ето, дойде и голямата новина отпреди малко! Отдавна е писано тук, но вече
ОФИЦИАЛНО
Героите, Езра Бриджър и Адмирал Траун ще са част от каста на ''Мандалорецът сезон 3'' и ''Асока''
Езра ще се играе от Мена Масуд, а Траун ще се играе от Ларс Микелсен.

Супееееееер! Simple Smile

# 310
  • София
  • Мнения: 3 765
Страхотно! Ще се омешат сериалите и ще гледаме един дълъг с различни фокуси на действие

# 311
  • Мнения: 129
Точно в момента чета трилогията за Thrawn и си мисля колко ще е яко да го има и live action (фаворитът ми беше Къмбърбач, ама той отпадна). А и Микелсен може да бъде супер creepy & intimidating,  какъвто е адмиралът. (който го е гледал в Шерлок, знае Simple Smile )

# 312
  • София
  • Мнения: 1 651
Нацепих малко дърва, пооправих из вкъщи и е време да видя Партидата в каква щуротия са се забъркали отново.

Хубава събота, банда Simple Smile

# 313
  • Мнения: 129
нов постер от Комик кон

# 314
  • София
  • Мнения: 27 132
Това с постера предизвика огромен бум и коментари. Не е точно от комикона, появи се по-рано, мислех да пиша тук ама първо исках да изгледам епизода, че не исках да пиша отново след 24 часа... Simple Smile
По принцип не е официално, фен сървис е, но от страна на официалните лица. Но в никакъв случай не бива да го приемаме, че ще е нещо като тийзване какво ни чака в сезон 3. Защото намекът е прекалено явен. Люк учи Грогу как да си направи светлинен меч, в случая жълт. А дано де, пу да не урочасам. Wink


изгледах епизод 13

Това бе най-слабия епизод дотук през сезона. Чист филър и то от тези наистина гадничките. И това се случва 3 епизода преди края на сезона?! Сериозно? И още нямаме официално потвърждение за сезон 2, мхмхм. Тц тц...
То няма какво толкова да се дискутира. Имахме поредния скок във времето (никой не ти казва, но може би са минали седмици или месеци от преднта история).
Този Роланд е нов герой, досега го нямаше във вселената.
Какво още? Разбрахме как се казват двамата зевзеци, приятели на Сид, Боло и Кеч.
Хареса ми препратката към Индиана Джоунс и Храмът на обречените с този подземен тунел, релсите и вагонетките.
Пайките от Оба Диа са наистина зловещи и плашещи, да ги нямаш за врагове... Занимават се главно с дрога. Те са нещо като някой жесток колумбийски/мексикански нарко картел от нашата Земя. В предните анимации на Филони ги дадоха ако не се лъжа в два/три епизода. Знае се, че работят заедно с Мол и заедно са най-могъщия престъпен синдикат в Галактиката. И това е. Дано пък да е тийзване, че в края ще се появи и самия Мол.
Омега започнаха да я изкарват прекалено наивна. Да, много добро сърце е, но това винаги да помага на всички е толкова изсмукано и експлоатирано, че става малко дразнещо. Добре, че бе сладкия Руби, да не му дам още по-ниска оценка. Но в крайна сметка един наистина лош епизод от 13 си е даже отлично постижение. Така че махам с ръка и чакам епизод 14. Дано последните 3 епизода да са УАУ и да са свързани с основната история, защото има толкова много неща, които да се случат и обясняват, а време не остана. Дано го подновят, че иначе лошо. Simple Smile
-
6.0 / 5.0


снимки от епизода

Скрит текст:














Общи условия

Активация на акаунт