Перилни препарати и омекотители – 65

  • 38 059
  • 723
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 959
Оказах се без течен за цветно, прахът ми е Ариел, чийто аромат не харесвам и слагам само на по-устойчиви тъкани, че ме е страх Ариел да не избели. И така, не ми се обикаляше по магазини, а се намирах в Лидл и се сдобих с течен Формил за цветно. Ароматът ми допада, скоро ще споделя и как пере, с условието, че рядко има лекьосани и силно замърсени дрехи.
Ариел да избелва? Официален внос ли е ?
Аз този Формил не го харесвам , не заради изпирането , а заради аромата.  Оставаше доста силен след изсъхване,  но за мин неприятен .

# 121
  • София
  • Мнения: 3 839
Е, Ефибуш, за ножчената на Жилет не съм съгласна. Разликата между 1 и 5 е огромна! 😉

# 122
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Е, Ефибуш, за ножчената на Жилет не съм съгласна. Разликата между 1 и 5 е огромна! 😉
Оказах се без течен за цветно, прахът ми е Ариел, чийто аромат не харесвам и слагам само на по-устойчиви тъкани, че ме е страх Ариел да не избели. И така, не ми се обикаляше по магазини, а се намирах в Лидл и се сдобих с течен Формил за цветно. Ароматът ми допада, скоро ще споделя и как пере, с условието, че рядко има лекьосани и силно замърсени дрехи.
Ариел да избелва? Официален внос ли е ?
Аз този Формил не го харесвам , не заради изпирането , а заради аромата.  Оставаше доста силен след изсъхване,  но за мин неприятен .
Да, това имам предвид. Струва ми се, при прах Ариел за цветно тъмните дрехи избеляват по-бързо от при течен Персил за цветно.
Моят тийн всеки ден хвърля за пране целият комплект дрехи, и така всеки суичър, долнище се перат поне веднъж седмично.(това при положение, че не ходи на училище и понякога не излиза по 3-4 дни) Внимавам да ги запазя прилично още няколко месеца. После, ще са къси.

# 123
  • Мнения: 2 959
Реших малко да експериментирам _ имам няколко различни Ариела .
Прахообразния Ариел за 20 пранета се продава във всеки супермаркет в България .
Прахообразния Ариел Компакт за 18 пранета е немски .
Третия е течен Ариел за 38 пранета  , мисля , че е  английски .
Прах по поне 10 пранета със всеки гел/прах .
На първо място по справяне на петната и запазване цвета на  дрехите слагам немския Ариел Компакт . Съдържа доста голям процент зеолити , но въпреки това се разтваря отлично . Но се пени доста .
На второ място по справяне с петната слагам Ариела , продаван на БГ пазара /купуван от Дм / . Също се разтваря отлично , и почти не прави пяна .
На края слагам гела Ариел . Според мен е нормално да се справя по_зле с петната , защото е гел , все пак .
Скрит текст:

Последна редакция: чт, 22 апр 2021, 15:14 от blueberry84

# 124
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 005
Аз пък съм доволна от гел Ариел, струва ми се по-добър от този на прах. Най-вече ползвам капсулите, защото са с многофункционално действие, а и не се занимавам с чекмеджето.
Ариел Компакт не е ли просто ариел с освежител?

# 125
  • Мнения: 2 959
Момичета извинявам се , че пускам два последователни поста !
В Джъмбо продават ли ароматни перли /кристали ? Ако да , има ли остатъчен аромат ? Трябва да купувам , че ми свърщват тези на Комфорт .

# 126
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 732
Може ли едно момче да отговори. Аз не съм виждал в джъмбо но си ги взимам от тук.https://cleanmarket.bg/product/aromatni-perli-comfort-intense-250-grama-1083

# 127
  • Мнения: 949
Привет. Минавам да оставя едно много изненадващо и положително мнение за мен. Четох тук за савекс платинум. В кварталния магазин беше много намален и реших да го пробвам. Мъжът ми донесе вчера едно работно яке - цялото омазано с грес. Изпра се без предварително третиране. Мисля да пробвам и този за бяло за детските дрехи, децата са вечно в петна! Ще дам отзиви.

# 128
  • Мнения: 2 959
За цветно е добър , но за бяло според мен не става ..

# 129
  • София
  • Мнения: 174
За цветно е добър , но за бяло според мен не става ..

аз пък точно от прах Платинум за бяло съм доволна, но не го намирам вече :-/... за мен тестът са кухненските кръпи и бели чорапи -  и двете излизаха светещи от чистота с него

# 130
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 801
+ 1 за прах Савекс платинум за бяло. Simple Smile

# 131
  • Мнения: 1 865
И аз го харесвам Савекс платинум,не знам защо го заклеймяват в темата.
Разбира се,всеки има различни критерии.
И друг път съм писала,че съм ползвала и все още е така,перилни препарати от други държави,ми не са ми нещо уау!

# 132
  • Мнения: 19 007
Аз пък пробвах тия капсули в комбинирана пералня цветно и бяло на 40 градуса и бялото стана много хубаво бяло. Ароматът обаче е отврат

# 133
  • Мнения: 2 959
На мен този Савекс не ми изпираше и не се разтваряше . И не , не е от пералнята , защото другите прахове ми се разтваряха .
Савекс капсули съм ползвала , когато се появиха , не са нищо особено . Во не мога да кажа лошо за тях . Аромата беше хубав , но не слагах омекотител .

# 134
  • Мнения: 14 966
Като един четящ темата , но винаги купуващ си едно и също, реших да разнообразя в магазина за паралелен внос до нас.
Търсех си прах за цветно.
Продавачката ми предложи ето това нещо :
https://www.kupuvai.bg/bg/%D0%9F%D1%80%D0%B0%D1%85-%D0%B7%D0%B0- … D0%B5%D1%82%D0%B0

И понеже тук съм чела, че италианският е хубав, го взех. И у нас започна четенето и превеждането, после и с търсачката търсих по темите тук отзиви.
Прочетох, че универсално е търговски трик. А отпред на италиански има някакво мото, че бялото никога не е било по-бяло.
Та - с какво се сдобих, момичета ?
Прах веднъж смесено памучно, един тъмносин пуловер ми изглежда избелял. Внушавам ли си, въобщеееее.
Иначе чудесен аромат, сега не зная за бяло или за цветно да го ползвам.

Общи условия

Активация на акаунт