Перилни препарати и омекотители – 65

  • 37 909
  • 723
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 1 043
ОМО само да Не е от Лидл е супер.

# 436
  • София
  • Мнения: 19 143
Това Омо е с много ниско качество, понеже е немско (за немския пазар, къето тази марка е нисък клас). Не си купувай Омо от Лидъл.
Води се универсално, което ще рече, че е за нищо. Ще съсипва цветните, а белите няма да са бели.
https://www.amazon.de/Omo-Pulver-Vollwaschmittel-100-7000/dp/B078XY2LPL
ОМО само да Не е от Лидл е супер.
ОК, благодаря Hands Plus1. И аз заподозрях нещо, с тези 20 стотинки на пране, но реших, че може и да е заради голямата опаковка.

# 437
  • Мнения: 728
Здравейте, момичета!!!!
Имам една питанка Simple Smile днес купих Vanish extra hygiene lichid 940 ml, та да ви питам шишето трябва ли да има мерителна капачка? (направи ми впечатление, че доста от шишето не е пълно ( около 4 пръста отгоре)

# 438
  • Мнения: 2 952
Здравейте, момичета!!!!
Имам една питанка Simple Smile днес купих Vanish extra hygiene lichid 940 ml, та да ви питам шишето трябва ли да има мерителна капачка? (направи ми впечатление, че доста от шишето не е пълно ( около 4 пръста отгоре)
Не , няма . Това е добавка , не препарат за пране !

# 439
  • Мнения: 728


Здравейте, момичета!!!!
Имам една питанка Simple Smile днес купих Vanish extra hygiene lichid 940 ml, та да ви питам шишето трябва ли да има мерителна капачка? (направи ми впечатление, че доста от шишето не е пълно ( около 4 пръста отгоре)
Не , няма . Това е добавка , не препарат за пране !

Да, благодаря за отговора.
Просто видях в интернет, че някой имат от горе прозрачна капачка (мерителна като чашка), за това питам и като не е пълно шишето се замислих?!?

# 440
  • Мнения: 2 952
Гес ,  този Ариел /https://www.interspar.at/shop/lebensmittel/ariel-colorwaschmittel-farbschutz-100wg/p/2020001588770/ , но в опаковка за 20 пранета , за 7.50 лв .  добре ли е като цена ?

# 441
  • София
  • Мнения: 6 010
Здравейте, момичета!!!!
Имам една питанка Simple Smile днес купих Vanish extra hygiene lichid 940 ml, та да ви питам шишето трябва ли да има мерителна капачка? (направи ми впечатление, че доста от шишето не е пълно ( около 4 пръста отгоре)

Моя има чашка. Но редовно в магазините има бройки с чашка, както и такива без. Понякога ги събират и продават отделно.
А бутилката на Вениш си е такава - по-голяма е от препарата и затова седи все едно е излято.

# 442
  • Мнения: 2 952
Вече има гел за цветно , Коколино , официален внос .
27/8 пранета за 11 лева в Дм .

# 443
  • Мнения: 728
Здравейте, момичета!!!!
Имам една питанка Simple Smile днес купих Vanish extra hygiene lichid 940 ml, та да ви питам шишето трябва ли да има мерителна капачка? (направи ми впечатление, че доста от шишето не е пълно ( около 4 пръста отгоре)

Моя има чашка. Но редовно в магазините има бройки с чашка, както и такива без. Понякога ги събират и продават отделно.
А бутилката на Вениш си е такава - по-голяма е от препарата и затова седи все едно е излято.

Благодаря, как така ги събират и продават?!?😕, в интернет само от един тип Vanish на марката са с прозрачна капачка, сега видях, точно този, който е антибактериале са го снимали без капачка. Сега видях, че са различни видове едните са и антибактериални като моя, другите са просто за петна !?!
Вашият кой тип е ?

# 444
  • София
  • Мнения: 6 010
Такъв е моят. 

# 445
  • Русе
  • Мнения: 7 045
В Метро има ОМО 40 пранета за 13,99 лв. Не знам нали има за цветно пране. Имах нужда от този за бяло, беше изнесен и си грабнах една торба, навътре по коридора не съм ходила да гледам.

# 446
  • Пловдив
  • Мнения: 686
Момичета, здравейте. Нямам време да чета назад, заради децата. Моля да ми препоръчате хубав прах за бяло пране, че летните дрехи са повечето бели и светли.

# 447
  • Пловдив
  • Мнения: 1 361
Момичета, здравейте. Нямам време да чета назад, заради децата. Моля да ми препоръчате хубав прах за бяло пране, че летните дрехи са повечето бели и светли.

Skip Active clean или Coral white+,един и същ продукт е,но в различните държави е с различни имена,има го в магазините за паралелен внос.

# 448
  • Мнения: 2 952
Момичета, здравейте. Нямам време да чета назад, заради децата. Моля да ми препоръчате хубав прах за бяло пране, че летните дрехи са повечето бели и светли.
Dixan или Skip .
Тези от пр. внос. 
От офц. внос Персил

# 449
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 705
Аз за бяло ползвам Ариел профешанъл и Бинго. И двата избелват страхотно

Общи условия

Активация на акаунт