Личните проблеми отразяват ли се върху отношението към един човек?

  • 5 056
  • 143
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 454
Отразяват се личните проблеми и на любовните отношения. Но не е задължително човека да се затвори и да се отдръпне. Например може да иска да се видите и да се разсее. По време на срещата да е с изострена чувствителност заради проблемите му и от неволни жестове да забележиш, че наистина държи на теб и те харесва... или обратното иска само да си пишете от време на време.

Като цяло за мен онлайн комуникацията и виртуалните връзки са нищо. Една пълна илюзия. Трябва си достатъчно на брой срещи на живо, за да се разбере ще я бъде ли работата или не.

На профилната снимка изглеждаш добре. Според мен ще станат нещата.

На профилната снимка е певицата Ариана Гранде Wink

# 31
  • Мнения: 354
Да, проблемът въобще не е в единия ден нетърсене, а изобщо в неговата несигурност и неинициативност. Така ли ще се решат проблемите? Като държиш другия в неведение, при положение, че знаеш, че те подкрепя и иска отношения, опознаване. Достатъчно пораснала съм и никого не искам да притискам и на никого не искам да досаждам. Просто не обичам да стоя в очакване и да не получавам отговор.

Ако ти е несигурен или неинициативен има вариант да не те харесва (освен за чат). Другия вариант е наистина да е по несигурен и неинициативен (тогава за какво ли ти е, но ти си знаеш).
Поеми ти инициативата, покани го, действай. Тъкмо ще го разсееш от проблемите. И ще разбереш ще я бъде ли или не. Няма страшно да го уплашиш. Пък ако е госпожичка дето се плаши ич не ти трябва.

Ако се окаже, че не те иска за гадже не го приемаш лично и караш напред.

# 32
  • Мнения: X
Имам познат, който живееше с една мацка (тя при него) и баща му почина, като той отиде при майка си няколко дни... тяхна си работа, как изкарват траур.
И тази мацка, започнала да му звъни на 2рия ден, защо не се прибирал, голямо чудо станало, голям драма куин бил, тя го чакала, бляблябля.

Та той се прибра, изхвърли я на улицата и се върна при майка си. Изкара 2-3 седмици и след това си намери друга, която го разбираше.

Та, всякакви женички се разхождат и си мислят, че около тях се върти света и те са най-значимото събитие случващо се в живота на някой мъж, ама не е така. Ние и без секс можем - всички знаем как.

# 33
  • Мнения: 354

На профилната снимка е певицата Ариана Гранде Wink

Щом е Ариана Гранде младежът й е вързан в кърпа. Joy

# 34
  • София
  • Мнения: 35 092
Имайки предвид твоята профилна снимка, може и на теб да пристане Wink

# 35
  • Мнения: 3 350
А секс имало ли е ?

# 36
  • Мнения: 588
Не е имало, както вече казах, излизали сме няколко пъти, но ми харесва че не иска да избързва както други. Не съм казала и че сме във връзка, но определено не харесвам да съм в неведение, както е от известно време.
И също не съм от хората които държат да им се звъни и пише по 10 пъти, това е истерично. Панда е дал ужасно обиден пример, сякаш съм чудовище.

# 37
  • София
  • Мнения: 12 646
Имам познат, който живееше с една мацка (тя при него) и баща му почина, като той отиде при майка си няколко дни... тяхна си работа, как изкарват траур.
И тази мацка, започнала да му звъни на 2рия ден, защо не се прибирал, голямо чудо станало, голям драма куин бил, тя го чакала, бляблябля.


Та той се прибра, изхвърли я на улицата и се върна при майка си. Изкара 2-3 седмици и след това си намери друга, която го разбираше.

Та, всякакви женички се разхождат и си мислят, че около тях се върти света и те са най-значимото събитие случващо се в живота на някой мъж, ама не е така. Ние и без секс можем - всички знаем как.

Не виждам много общо между двете истории.

Тук мацката е изчакала месец, подкрепила е мъжа и сега не му вдига тупурдия, а се чуди във форума, дали пък проблемът не е другаде, или по-конкретно, в неговия интерес към нея. Обвиниха я в грозно поведение, правейки много по-грозни изказвания по нейн адрес. Била незряла, но коментарите към нея вместо да са зрели съвети, бъкат с подигравки и надменност. Хубава демонстрация на зрялост.

Та браво на всички индивиди, които са на 100% сигурни в отношението на другия във всеки един момент, съдейки по реакциите им към авторката, съм убедена, че всеки път реагират напълно цивилизовано и на място и към половинките си Relieved

# 38
  • София
  • Мнения: 35 092
Много неясноти, много нещо.
Може би има нужда от въздух, може би не напира за връзка точно сега, може би интересът е свалил нивата си, може би, може би.

Много може би и авторката няма полезен ход.

Лъвице, аз на половинките ми и сатър мога да вадя, да няма неясноти. Ама половинки, не проекто такива. Тогава съм само цвят лилав, люляк за мирисане Mr. Green

# 39
  • Мнения: 3 350
Не е имало, както вече казах, излизали сме няколко пъти, но ми харесва че не иска да избързва както други. Не съм казала и че сме във връзка, но определено не харесвам да съм в неведение, както е от известно време.
И също не съм от хората които държат да им се звъни и пише по 10 пъти, това е истерично. Панда е дал ужасно обиден пример, сякаш съм чудовище.
От известно време или от един ден те държи в неведение и играе игрички ?

Само един съвет от мен, да знаеш да не се разочароваш още повече. Дори и да има секс, в което силно се съмнявам, има вариант да продължи с игричките и пак да те държи в неведение, т.е секса не е гаранция,  че имате връзка, докато смъртта ви раздели.

# 40
  • София
  • Мнения: 12 646
Лъвице, аз на половинките ми и сатър мога да вадя, да няма неясноти. Ама половинки, не проекто такива. Тогава съм само цвят лилав, люляк за мирисане Mr. Green



Е тъй де, ама проекто-връзката нещо загубил обоняние за аромата на авторката... Люлякът ли увехнал, корона ли е... Joy

Бътъркейк, от известно време (около месец) е писала авторката...

# 41
  • INFJ
  • Мнения: 9 350
Да, проблемът въобще не е в единия ден нетърсене, а изобщо в неговата несигурност и неинициативност. Така ли ще се решат проблемите? Като държиш другия в неведение, при положение, че знаеш, че те подкрепя и иска отношения, опознаване. Достатъчно пораснала съм и никого не искам да притискам и на никого не искам да досаждам. Просто не обичам да стоя в очакване и да не получавам отговор.

А ти задала ли си въпрос, че чакаш отговор? Ако тези отношения продължават прекалено дълго, без реално развитие.. защо просто не отвориш темата в подходящ момент?

# 42
  • София
  • Мнения: 35 092
Играч е, гледай как я държи в шах с пешката Laughing

# 43
  • Мнения: X
Е, форумът ли да ѝ каже дали е загубил интерес или пък не е? Ние откъде да знаем? Неяснотите и несигурността са нормална част от началото на една връзка, чудиш се другият какво иска, какво мисли, не се познавате още, не сте достатъчно откровени, а тук и връзка няма дори... 100% сигурност никой никога няма да ѝ даде. Разбира се, че личните проблеми се отразяват върху отношенията с хората, но според нея не би трябвало, защото проблемът за нея е недостатъчно сериозен и се преодолявал с воля, освен това в миналото я лъгали, та от един ден мълчание се пуска тема във форум. Никакво "силно его" не е това, напротив.

# 44
  • Мнения: 6 124
Въпроса на темата е, дали се отдръпва от липса на интерес или заради другите споменати проблеми, не знам какви са тия локуми и сравнения. Гадна си е подобна ситуация да се чудиш какво става, дали ти бягат по тъча или реално има друго обяснение. Нека си изяснят ситуацията, както вече написах да гледа и действията, не само какво казва. Много пъти са ме хлъзвали така навремето, уж има много за учене, изпит, работа, проблеми и след някой ден я виждаш с друго гадже или спира да отговаря/вдига телефона. Така че я разбирам много добре авторката.

Общи условия

Активация на акаунт