Пъзели 31

  • 36 893
  • 752
  •   1
Отговори
# 375
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Ориндж никога не са се славили с ниски цени, не знам на какво отгоре... Аз там не влизам.

# 376
  • София, България
  • Мнения: 5 596
Да, аз влизах да търся някакви Крокотаци и се загледах да не би да изпусна някаква супер яка оферта Laughing

Много им се радвам в международната група във фб как постоянно ходят и купуват пъзели по някакви благотворителни магазини в Щатите по 90 цента.

# 377
# 378
  • гр.София
  • Мнения: 1 628
1000 части на Гибсонс



# 379
  • Мнения: 175
Подредих един пъзел “New yorker”, но се колебая как да подходя при лепенето и рамкирането му… Разполагам с лепилото на снимката, но никъде не открих инструкция отпред ли се нанася, на гърба ли… някой ползвал ли го е? Прочетох и идеята с двойнозалепващото тиксо, но това, което имам е доста дебело и цялата опаковка ще стигне само за обиколката му… В дилема съм лепилото ли да използвам и как, или да търся някъде двойнозалепваща лента по-подходяща… Какво бихте ме посъветвали?

    # 380
    • Мнения: 406
    Ние лепим с обикновено тиксо и досега не е имало проблем.Иначе и вкъщи имаме лепило за пъзели,но така и не сме го ползвали.

    # 381
    • гр.София
    • Мнения: 1 628
    Тони, благодаря много за пъзела Hug

    # 382
    • София, България
    • Мнения: 5 596
    Ех, като ги гледам вашите пъзели, пак ми се дореди страшно, но сега съм на село в къщата и тук имаме само 2 пъзела по 160 части на дъщеря ми. Ако ги наредим, ще ви ги покажа Laughing

    Mimi_Demi, как беше качеството на този Gibsons?

    По американските групи, които сега гледам и плакна очи показват много интресни и нестандартни пъзели, но явно са някакви местни американски марки.

    # 383
    • София
    • Мнения: 8 561
    Тони, благодаря много за пъзела Hug
    Значииии... направо се зачудих дали да не те репортна, че не си по темата Grinning Как ще благодариш, ти чуваш ли се Grinning
    Аз имам един лилав на Шмидт, даден назаем от другарче, и после ако Озон пак не са пуснали намаление, ще им изневеря и ще си заръчам някой пъзел от tablegames...

    # 384
    • гр.София
    • Мнения: 1 628
    Мона Лиза, на мен ми харесват пъзелите на Gibsons. Дебели парчета, добра сглобка, много приятни за редене. Този ми беше вторият и имам още 2 от тази марка да си чакат реда.

    # 385
    • Мнения: 1 979

    1000 части- Step puzzle

    Трудно се редеше. Частичките ставаха на повече от едно място. На няколко пъти преправях рамката. Нямам спомен с друг пъзел на марката да се е случвало това. Иначе е много красив. От Silver series е.

    # 386
    • Мнения: 2 373
    Trefl, 1000 части и започнах последния си наличен пъзел. Има голяма вероятност да остана без пъзели до няколко дни:(

    # 387
    • Варна
    • Мнения: 36 601
    Озон ми пуснаха мейл за промоция - един пъзел на пълна цена и следващите 5 броя с 35% отстъпка.

    # 388
    • София, България
    • Мнения: 5 596
    Вече втора промоция поред искат упорито да си плащаме първия пъзел на пълната цена, пожелавам им много продажби, аз пъзели с 15% отстъпка няма да купувам.

    # 389
    • София
    • Мнения: 8 561
    Аз си заръчах 4 пъзела, че нали ми свършиха и редя последния, зает от другарче Simple Smile Ама нещо странно се случва с плащането с карта - въвеждам данните и ме мята на екран, който казва само "Количката ви е празна". Вече два пъти Simple Smile Сега им рпеортнах проблема, дано си го оправят.

    Общи условия

    Активация на акаунт