На пазар във Варна - тема 63

  • 29 925
  • 723
  •   1
Отговори
# 420
  • Варна
  • Мнения: 286
Здравейте, моля да ми препоръчате изпробвана фирма за кетъринг.

# 421
  • Мнения: 1 797
Здравейте, има ли още зелени коридори в големите магазини?

# 422
  • Мнения: 385
Здравейте, има ли още зелени коридори в големите магазини?
Няма.

# 423
  • Варна
  • Мнения: 4 904
Здравейте!
Някой дали е ходил тези дни до джъмбо?
Интересува ме извадиха ли всичко плажно?
Преди 10тина дни вече първия етаж беше на половина плажни и великденски.

# 424
  • Варна
  • Мнения: 633
Здравейте, препоръчайте магазин за хубаво спално бельо за дете (не бебешко) без тези като Айко и Юск. Благодаря!

# 425
  • Варна
  • Мнения: 4 904
Съвсем скоро поръчах от Сладък Сън на Цар Освободител.
Доволна съм.

Аз търсех точно такива цветове заради цветовете в стаята. Двулицеви ми ги направиха.
Спорен мен имат точно детски, а не само бебешки или вече тийнейджърски.

Извинявам се, на другите, но през телефона не намирам "скрит текст"

# 426
  • Мнения: 131
Здравейте!
Някой дали е ходил тези дни до джъмбо?
Интересува ме извадиха ли всичко плажно?
Преди 10тина дни вече първия етаж беше на половина плажни и великденски.

В процес на смяна са (днес минах) - има наизвадено плажно, великденските са полу-прибрани и има количество празни щендери.

# 427
  • Варна
  • Мнения: 2 741
Ние също поръчваме спално бельо от Сладък сън и всичко е хубаво, но НЕ препоръчвам олекотените им завивки. Около мен всички, които сме с олекотени детски завивки от тях децата се потят супер много дори с тънките им пролетни варианти. Мислех, че при нас е само проблема, но доста такива отзиви чух.
Така че, приемам съвети за олекотени завивки качествени.

# 428
  • Мнения: 1 700
Здравейте, препоръчайте магазин за хубаво спално бельо за дете (не бебешко) без тези като Айко и Юск. Благодаря!
Миналата година открих колко страхотна материя е памучния сатен и то в Лидъл. Нямаше да го разбера, ако не попаднах на един разпечатан комплект. Толкова ми хареса, че обиколих всичките Лидъл, за да открия още един. После си намерих в Кауфланд долен чаршаф с ластик от същата материя. А миналата седмица си купих от Пепко четири комплекта плик с калъфка, прекрасни десени, като пъстрата възглавничка на първата снимка и одеалото: https://pepco.bg/product_category/dom/tekstil/page/3/
И са по 20 лева.

# 429
  • Мнения: 175
Не съм доволна от обслужването в Джиро байкс... 
Жената, която следваше да ни консултира е видимо отегчена от работата си, очаквах да ми обясни кои са важните неща при избор на колело, но тя дори не отговори на конкретни въпроси...
С досада извади едно колело за проба, което отчетох като трудно предвид малкото и претъпкано магазинче...
Докато буквално си говорех сама задавайки въпроси, тя си пуши цигара на тротоара и накрая каза: “Ами трябва да избереш което ТИ е удобно...”
Това за мен не е консултация и професионално отношение, а един абсурд...
Отивам да купя стока за над 1000 лв. и очаквам адекватност и уважение към клиента, а не някой, който пуши насреща и ми говори на ТИ...

# 430
  • Варна
  • Мнения: 1 838
Не съм доволна от обслужването в Джиро байкс... 
Жената, която следваше да ни консултира е видимо отегчена от работата си, очаквах да ми обясни кои са важните неща при избор на колело, но тя дори не отговори на конкретни въпроси...
С досада извади едно колело за проба, което отчетох като трудно предвид малкото и претъпкано магазинче...
Докато буквално си говорех сама задавайки въпроси, тя си пуши цигара на тротоара и накрая каза: “Ами трябва да избереш което ТИ е удобно...”
Това за мен не е консултация и професионално отношение, а един абсурд...
Отивам да купя стока за над 1000 лв. и очаквам адекватност и уважение към клиента, а не някой, който пуши насреща и ми говори на ТИ...
Идете в Драг или на Сливница, срещу магазин Двата щъркела.

# 431
  • Мнения: 175
Ще отида във всички препоръчани, просто нямам време да ги обиколя едновремено, започнах с най-хваления...
Може би са ок при ремонт и ценово, но за консултация и отношение - 0

# 432
  • Варна
  • Мнения: 1 838
Ще отида във всички препоръчани, просто нямам време да ги обиколя едновремено, започнах с най-хваления...
Може би са ок при ремонт и ценово, но за консултация и отношение - 0
Доколкото знам, читавото момиче, което е било в Джиро се е преместило в магазина на Сливница. Това се случва преди две-три години, де, но Джиро не е това, което беше.

# 433
  • Варна
  • Мнения: 633
Не съм доволна от обслужването в Джиро байкс... 
Жената, която следваше да ни консултира е видимо отегчена от работата си, очаквах да ми обясни кои са важните неща при избор на колело, но тя дори не отговори на конкретни въпроси...
С досада извади едно колело за проба, което отчетох като трудно предвид малкото и претъпкано магазинче...
Докато буквално си говорех сама задавайки въпроси, тя си пуши цигара на тротоара и накрая каза: “Ами трябва да избереш което ТИ е удобно...”
Това за мен не е консултация и професионално отношение, а един абсурд...
Отивам да купя стока за над 1000 лв. и очаквам адекватност и уважение към клиента, а не някой, който пуши насреща и ми говори на ТИ...
На човечето места такива са станали. Забелязвам го след пандемията, масово не им се работи, не им се занимава, много неприятно. А аз си мислех, че след толкова време вкъщи (конкретно за мола говоря), ще са нахъсани да работят, но явно са на твърда заплата хахах

# 434
  • Варна
  • Мнения: 1 951
Да върна малко темата за козунаците...
Понеже си правя сама, направих набързо сметка - само продуктите за един козунак от около 700г. са на стойност 4лв
Така че е нормално да си струват 8-10лв като се добавят труд, консумативи .... А за 3-4лв не е ясно какво има вътре.

Общи условия

Активация на акаунт