След SUPERNATURAL

  • 20 750
  • 737
  •   1
Отговори
# 120
# 121
  • Вестерос
  • Мнения: 38 244
Много се смях и бях сигурна, че ще го оцените!

# 122
  • Мнения: 21 275
Преместиха JIB12 за 2022.
Няма да се видим тази година с Батьо.

# 123
  • София
  • Мнения: 903
Преместиха JIB12 за 2022.
Няма да се видим тази година с Батьо.
Да, тъкмо щях да ти пиша за същото. Жалко. Дано догодина и двете се състоят и да можем да се снимаме с тях гушнати.

# 124
  • Мнения: 21 275
Преместиха JIB12 за 2022.
Няма да се видим тази година с Батьо.
Да, тъкмо щях да ти пиша за същото. Жалко. Дано догодина и двете се състоят и да можем да се снимаме с тях гушнати.
Дано Hug

# 125
# 126
# 127
  • Мнения: 21 275
Мишамигос,Дечко Hug

# 128
# 129
# 130
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358
Нали си спомняте времето, когато бяхме силно пристрастени и във всяко нещо откривахме СПН?  Е, радвам се, че още ми се случва понякога. На морето, както и преди, големите надписи SUPERMARKET ги чета като SUPERNATURAL, а разглеждайки за следваща дестинация, попаднах на този текст за Дяволският мост, който много ме зарадва

На централния свод е открит графиран хексагон, наричан „печата на Соломон”. В геометрията хексагон е многоъгълник с шест страни. В мистиката и символиката той има много дълбок магически смисъл и се счита, че оказва влияние над тайните сили. Образуван е от два вплетени един в друг триъгълници и често е възприеман като олицетворение на взаимното проникване на видимия и невидимия свят. Според преданията цар Соломон притежавал вълшебен пръстен-печат с гравиран върху него шестограм (хексагон). Той бил известен като „печата на Соломон”, имал магическа сила и давал власт над демоните. Дали и как Дяволският мост е свързан с мистицизма на окултното изображение, можем само да гадаем.

# 131
# 132
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 358
Я вижте момчето, изиграло малкия Сам, какъв хубавец е станал.

Да го бяха поканили да изиграе сина на Сам в последната серия, вместо полуиндианеца. Или направо Лимбата.
Малко смях, вероятно от конвенция.

И накрая, но не на последно място:правя ритуал-много мощно заклинание-за призоваване на Импала.






Излиз, излиз...опа... излез, излез, където и да сиии

# 133
  • Вестерос
  • Мнения: 38 244
Хахахах ех тази Импала

# 134
  • Мнения: 6 387
Е как да не се появя, изВиКана по този двойно съвършен начин. Благодаря, Галче!

Връщам жеста:





Колин Форд го гледах в "The War with Grandpa". От време на време разпознавам някои второстепенни актьори от Supernatural по разни филми и сериали. Става ми едно такова носталгично...

Общи условия

Активация на акаунт