Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Билков регулатор на килограми

• 10 723
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
Моя позната ги пие от 2- 3месеца ,видимо е отслабнала. Аз все още се въздържам,макар че ми се иска да опитам. Като бях тинейджърка пих липовон,от него имаше страхотвн ефект,после се завъдиха доста имитации.. Знам че и в липовона има опасни съставки ,но тогава кой да ги мисли тези неща. Хубавото е ,че от тогава ми остана навика да пия вода по 3-4литра на ден

# 16
Аз си ги поръчах миналата седмица. Днес ми е пети ден. Ще пиша след това дали има някакъв резултат. 🙂

# 17
Здравейте,и аз по препоръка от консултанта им първо пих 10 дена само сутрин по 1 таблетка,а от 11 тия ден т.е.от вчера сутрин 2 таблетки и вечер 2.При мен проблема,е че от 5 години съм в менопауза след операция тогава бях на 33.Бях толкова кльощава,но сега от една година на сам при положение,че хляб,сладко,картофи,ориз не помня от кога не съм яла.Резултат от ограничаване при мен 0.Тежат ми тези килограми и направо незнам.Плачи ми се.Понеже имам и доста алергии към лекарства имам чувството,че и от това нещо ми става.Най-лошото,е че от април закъсах с единия ми крак и сега съм след втора операция та се и обездвижих от април кардинално намалих храната,но както казах резултат 0.Сега ще го видя и това как ще е,но имам чувството,че нещо все едно ми е надуто гърлото.

# 18
Аз си ги поръчах миналата седмица. Днес ми е пети ден. Ще пиша след това дали има някакъв резултат. 🙂

Имате ли резултат?

# 19

Имате ли резултат?
Ами щом никой не пише и не отговаря значи няма резултат, аз яко съм пидгонила цялата им чета във фейсбук. Докладвам наред, ама ме блокират градовете 😂

Общи условия

Активация на акаунт