Села около Варна подходящи за семейства с малки деца

  • 11 396
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 876
Впечатления за Долище и Доброглед?
+/- всякакви

# 46
  • Мнения: 14
Здравейте на всички отново!

Много благодаря за подробните мнения, много ми бяха полезни!

Пообиколихме селата и направихме няколко огледа!

Харесахме си Кичево, Здравец, Калиманци, Куманово, Константиново, Орешак, Осеново и Близнаци Simple Smile. Хаха, не са малко май 😊

Трябва да решим кое да е и според възможностите ни разбира се, защото цените не са ниски въобще.

Отново благодарности на всички ви!

# 47
  • Варна
  • Мнения: 14 538
Скаридка, пътят до Долище е лош. Имат и проблеми с водата. По-ниската зона се наводнява от реката. Зимните температури са с 10 г-са по ниски, от тези в града .

# 48
  • Варна
  • Мнения: 5 141
Може ли някой да каже къде извън Варна има читав интернет? Това си е доста важно по отношение възможността за работа от вкъщи.

# 49
  • Мнения: 6 764
Може ли някой да каже къде извън Варна има читав интернет? Това си е доста важно по отношение възможността за работа от вкъщи.
В с. Здравец доставчикът е Варна лан, интернет връзката е страхотна, по-добра и по-бърза от доставчика, който ползвам в града.

# 50
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 275
Между Долище и Доброглед бих избрала Доброглед.
На по-добро място е.

# 51
  • Мнения: 620
Здравейте! Отдавна не е писано по темата, но не виждам да е коментирано Близнаци - родителите ми имат вила там, стига се доста бързо от града (за 20-30 мин ако няма задръстване на моста). Селото е много хубаво, цигани не съм виждала за 12те години, откакто ходим редовно там, има си добре снабдени 2 магазина, и ако не се лъжа - детска градина. За няколко минути си на Камчия с кола. Минусът е, разбира се, липсата на добър обществен транспорт. Знам, че има някакъв автобус (има спирка пред къщата ни), но никога не съм го виждала с очите си и предполагам, че минава максимум 1-2 пъти на ден.

# 52
  • Мнения: 1
Здравейте!

Много ще съм благодарна ако ми споделите мнения за села, подходящи за целогодишно живеене около Варна.
Ние сме семейство с дете и търсим да закупим имот (къща с двор) в близост до града.
Тъй като не сме от областта, много ще ни е ценна информация и мнения на живущи на тази територия!

Благодаря Ви предварително за помощта!


Какво ви е мнението за Осеново ?

# 53
  • Варна
  • Мнения: 14 538
Проблеми с водата, лоша инфраструктура. Липсват магазини. Като вилна зона е.

# 54
  • Варна
  • Мнения: 36 600
Оня ден коли слизаха от винишкия баир със сняг отгоре. Все от тоя вилает идват. Горе е друга България, а във винаги изненаданата и неподготвена за зима Варна това си е проблем.

# 55
  • Мнения: 3 876
Проблемът на "Винишкия" баир са неподготвените шофьори.
Значи като тръгват за Пмапорово и Банско демонстрират зимни гуми, шапки и обувки, но на 10 км от Варна отказват да повярват, че има зима.

# 56
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
До момичетата, запознати със село Здравец - все още ли няма транспорт до Варна?

Общи условия

Активация на акаунт