Пазаруване от AboutYou.bg – Тема 2

  • 59 707
  • 755
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 18
Погледнете какъв арт.номер има продуктът от сайта и го сравнете с този, който би трябвало да е написан на пакета.
Ако съвпадат, значи картинката в сайта е от друг арт.номер, т.е. друг модел и подвежда потребителите. Хората в складовете, които опаковат продуктите, не гледат картинките, а именно арт. номер. Ако е това, грешката е в системата.
Ако не съвпадат, значи са ви пратили грешен арт.номер, т.е. сгрешена поръчка от страна на опаковчиците.
И в двата случая грешката е при търговеца, просто ако пишете на съпорта и им подадете тези данни може по-лесно и бързо да отреагират и да ви компенсират.


Сравних името и кода от опаковката и тази от aboutu и се оказаха различни.После влязох в сайта на weekday и тази рокля има няколко разцветки.Да,вероятно са сгрешили и вчера им писах,изпратих снимките но чакам..Разбирам да има и този модел,който ми изпратиха в сайта им но трябва по-обстойно да си преглеждат стоката.Благодаря ви,все пак.

# 271
  • Мнения: 443
Не знам колко бързо отговарят на мейла през уикенда, през делничните дни обикновено е бързо.

Ако не ви отговорят утре, директно им звъннете на този номер 00 800 118 4977. В долната част на сайта (футъра) са писали, че е безплатно обаждането, а на самия номер отговарят почти цял ден, вкл. събота и неделя до 20 ч и до 22 ч в делнични дни.

https://www.aboutyou.bg/h/%D0%B4%D1%80%D1%83%D0%B3%D0%B8/q-360014777700

# 272
  • София
  • Мнения: 6 726
Мен ми върнаха много бързо мейл. Буквално час след това вече имах отговор.

# 273
  • Sofia
  • Мнения: 221
Здравейте, дали има някакъв активен код за отстъпка в момента?
Видях, че до вчера е имало 20% отстъпка, но съм го изтървала Confused

# 274
  • Мнения: 18
Отговориха ми и варианта е да върна роклята,за да ми възвърнат сумата.Така и не ми казаха,защо от сайта модела е един,а се оказва в действителност друг ? Грешката при кого е ? Аз исках размяна,но уви.

# 275
  • София
  • Мнения: 11 757
Отговориха ми и варианта е да върна роклята,за да ми възвърнат сумата.Така и не ми казаха,защо от сайта модела е един,а се оказва в действителност друг ? Грешката при кого е ? Аз исках размяна,но уви.

Размяна в Абаутю не може, връщане само.

# 276
  • Пловдив
  • Мнения: 3 554
Грешката е при тях.
В никой сайт до сега не са ми правили размяна.
Връщаш и поръчваш отново.

# 277
  • Мнения: 443
Грешката е при тях, трябваше да ги изръчкате да ви подарят код за намаление ако не са се сетили да ви компенсират за неудобството, а вие да върнете роклята и евентуално поръчате отново тази рокля или друго, каквото решите. При абаутю с културно нахалство при техни грешки дават кодове.

# 278
  • Мнения: 549
Грешката е при тях.
В никой сайт до сега не са ми правили размяна.
Връщаш и поръчваш отново.

Да ме извините, че пиша в тази тема за друг сайт, но от ансуер ми замениха артикул, който беше различен размер от поръчания. Грешката беше тяхна и всичко се случи за тяхна сметка. Мисля, че така е редно да се прави от всички сайтове.

# 279
  • Мнения: 2 147
Тъй като при поръчка от АбаутЮ и доставката, и връщането са безплатни, предполагам, че заради това не практикуват замяна. Разбира се, неприятно е клиентът да се занимава да поръчва отново, а и няма гаранция, че артикулът ще е отново наличен. Затова съветът по-горе за искане на ваучер за отстъпка е добър, а и те често (винаги?) го правят при техни грешки.

Ако все още не са ви изпратили такъв, пишете им отново. Или се обадете, изяснете случая и поискайте повече информация за несъответствието в артикулите, както и информация дали желаният от вас присъства изобщо в складовете им.

Занимавка е наистина, но няма как... Стават и такива неща понякога, затова при желание си потърсете информация, а финансова загуба няма да има. Остава си загубата на време обаче... Simple Smile

# 280
  • Мнения: 18
Здравейте,дами.Преди малко получих код за 15% намаление,като компенсация за чакането на доставката.А аз не съм чакала много,колкото си пишеше ? На мен ми се уби желанието за скорошно поръчване,ако някоя от вас иска кода - yup4mewu

# 281
  • Мнения: 1 454
Здравейте, някой дали има излишен код за отстъпка. Независимо от процента. Благодаря предварително 😀

# 282
  • София
  • Мнения: 6 726
Здравейте, някой дали има излишен код за отстъпка. Независимо от процента. Благодаря предварително 😀

POLINA15, но е над 100лв. мисля.

# 283
  • Мнения: 1 454
Здравейте, някой дали има излишен код за отстъпка. Независимо от процента. Благодаря предварително 😀

POLINA15, но е над 100лв. мисля.
Благодаря от ❤️. Над 100лв беше и се хвана

# 284
  • Мнения: 10
Здравейте! Някой дали има излишен код за отстъпка, който няма да ползва? Няма значение размера на отстъпката.

Общи условия

Активация на акаунт