Юлски бебета 2020, тема 3

  • 14 473
  • 473
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: X
Ние вече ходихме няколко пъти на морето (имаме ваканционно жилище там) и ние лесно уикендите сме там. Много се радва гледа водата, ама пищи като не и давам да яде пясък хахахаха. Юли месец заминаваме в Испания при майка ми за 2м и там е на морето таа русалка ще я правя. Миналата година на 2м септември само спеше горкото хахаха.
Двете с кака си много крещят и обмислям скоро да си купувам тапи за уши... б***
Мисля вече за рожденния ден. Ще го направим на вилата , искам да е в бохо стил. Много неща съм намислила дано да успея да ги осъществя.

# 241
  • София
  • Мнения: 265
По сухите памперси съдя. Суче сутрин, вечер и през нощта поне два пъти. Преди ги сменях на всяко нощно хранене, сега няма смисъл, леки са, а сутрешния памперс е средно напишкан, не обилно. Вода му предлагам само през деня, но пие мнооого малко 🤷‍♀️

И моя дзвер много крещи. Когато е с баща си и лягам да дремна съм задължително с тапи.

През деня я кърмя 4 пъти. Вечер се буди стандартно по 2-3 пъти и суче.
Нашата като я хвана и доближим морето и се вкопчва в мен и почва да мрънка, страх я е. И пясъка не го харесва... А мамка му, ние живеем до морето 😂
Смърфет, защо мислиш, че ти е намаляла много кърмата?

# 242
  • Мнения: 4 144
При моята също памперсите станаха по-леки и сухи през нощта, а има нощи през които остават и сухи, но си се кърмим активно.
Да ви се оплача. В болница е 😰 Дехидратирана, с температура, зачервено гърло. И не могат да ѝ сложат абокат. 😭😭

# 243
  • Мнения: 204
Оф ,горките.От кога е в билница?Дано бързо да се възстанови бебчо.Много ми стана кофти като прочетох .

# 244
  • Мнения: 4 144
Днес са я приели. Аз съм в чужбина да боря изпити, съответно тя е отказала да се храни като я няма кърмата. А докато бяхме заедно си я хранех с кърма от шише и си ядеше.
А толкова безумно виновна се чувствам, че съм я оставила, че няма на къде. Трябва да уча, а само тя ми е в мислите.

# 245
  • Мнения: X
Олее душичка , не мога да си представя какво ти е...😖😖. бързо да се оправя бебе и ти в най-скоро време да сте заедно и да се гушкате. ❤

# 246
  • Мнения: 1 162
И от мен пожелания за бързо възстановяване на бебка ,а на мама успех на изпитите и да може бързо да си гушне бебчо:heart:

# 247
  • Мнения: 2 876
Пожелавам ви бързо възстановяване. Ще се оправи, не е нещо фатално, само стресът за всички е голям. И моят син след шести месец не приемаше никакво АМ. Явно има такъв момент при доста кърмени бебета.

# 248
  • Мнения: 4 144
Благодаря ви, ❤. Знам, че само вие може да ме разберете какво ми е! На никого не го пожелавам. Изключително тежко психическо изпитание.

Като се замисля, РД наближава, а аз още нищо не съм измислила. Хем искам да отпразнуваме, хем не ми се прави нещо грандиозно с много гости. Може ли идеи?

# 249
  • Мнения: 35 110
И аз днес започвам  с организацията. Харесала съм торта, заведение. Няма да има много гости.
Скорошно оздравяване!!!
Моите и двамата пак кашлят Sad направо нямам сили вече. Всеки месец едно и също Sad

# 250
  • Несебър
  • Мнения: 529
Мамчета, всичко ще бъде наред и ще минат тези неприятни неща. Само гледайте да излезете от тия проблеми с всичкия си,че...💕
Ние май рд-то ще го празнуваме в свекървата, те са в къща и ще може да опънем на двора една маса с разни почерпки. Ще извикаме някои други дечурлига и туй то. Кръщенето отделно, че голяма хамалогия...
Вчера поседяхме на плажа 4-5 часа, госпожицата свикна с морето, обаче пясъка не иска да го докосва. 😁 А, имаше един сладур колкото нея, целия омацан в пясък, лази, върви хванат за майка си, маже, лапа... Много яко 😄⛱️

# 251
  • Мнения: 230
привет, мамчета, колко неусетно мина тази година... Човека доста се тръшка тези дни, наистина не се издържа на моменти. ММ е на лекции в София още седмица, не ми се мисли как ще издържа 5 дни почти сама с него. Майка ми казва обаждай се, ако имаш нужда, а като и кажа че минеш ли за малко, все има да готви... Оплаках се Simple Smile
BonniBon бързо оздравяване на бебка, а не теб успешно полагане на изпитите. По между другото има ли други учащи мами и в какво направление сте? Аз много исках психология да уча като гимназистка, дали някога ще успя да сбъдна тази мечта. Поне ще изчакам ММ да завърши второ висше година и половина, чисто финансово ще ни е трудно и двамата да сме студенти.
все още суче 3-4-5 пъти на денонощие, особено последната седмица и половина почти ми отказва всякаква храна твърда, в началото много му хареса кухнята и си хапваше толкова добре. Малко се притеснявам, че не дъвче добре, освен сухар, коричка.

Последна редакция: пн, 14 юни 2021, 13:52 от Smile_to_live

# 252
  • Мнения: 204
Krassimiras,първи плаж ли ви беше това и топнахте ли я в морето? Водата тоола ли е вече?Аз още не смея,а много искам да го заведа.И колко време може да се държи в морето,страх ме е да не настине и т.н.Smile-  когато имаш възможност,учи.Аз а днес,а утре и така си останах със средно образование и ме е яд...Boni,как е детенцето?

# 253
  • Несебър
  • Мнения: 529
Втори официален плаж 😄. Само краката ѝ топнах, водата става за къпане, имаше едно момченце на 1г3м и го къпаха, но моята ще я стресирам. Взехме ѝ малко басейнче и за час се стопли доста водата на слънцето, там може да се цопа, но тя искаше само аз да ѝ показвам как се прави 😄.
Повече се притеснявах да не изгори, че е силно слънцето, а и бяхме по обяд. Но пак да кажа, че съм много доволна от слънцезащитния на дм. Утре ще го снимам.
Аз се дипломирах от висшето и забременях. Ха. Имаше доста колеги, които бяха с деца, даже и с малки и пак си избутаха образованието, а и нашата специалност е такава, че иска доста практика. Трудно им беше доста, но се справиха, с желание. 😊

# 254
  • София
  • Мнения: 265
Bonni бързо оздравяване на малкото човече, а на теб успех на изпитите и скорошно събиране с  бебето 💛

Нашето РД най-вероятно ще е вкъщи или в някой парк, в тесен кръг, семпла украса (много харесвам и аз бохо стил, сигурно ще взаимствам нещо) и торта. Търсейки места в София попаднах на това https://playground-144.business.site/ и много ми допадна, но смятам да го ползваме в бъдеще като порасне.

Общи условия

Активация на акаунт