Ринопластика, тема 2

  • 78 761
  • 710
  •   1
Отговори

Анкета

Тук сте защото:

Опции:

# 180
  • Мнения: 251
Момичета, не знам доколко въпросът ми е за темата, но как реагираха близките ви, когато разбраха, че ви предстои ринопластика? Мен не ме взимат насериозно, постоянно ми повтарят как няма нужда и е изключително суетно от моя страна и човек няма нужда от излишни операции… това страшно много ме обезкуражава…

# 181
  • София
  • Мнения: 265
Близките на повечето от нас едва ли са скачали до тавана от идеята да се подлагаме на операция, свикнали са ни, обичат ни, страх ги за е нас … Нормално.. От друга страна, мен мнението на околните никога не ми е било особено определящо за каквото и да е, така че не съм си го слагала особено на сърце.

В много редки моменти имам страх, че не гледам реалистично на себе си (body dysmorphic disorder), дори в тези случаи се доверявам на консултация с лекар, а не на мнението на близки дали някаква процедура трябва или не. Тяхното мнение е субективно, както и моето си за мен, просто по друг начин.

Ако имаш нужда да поговориш с някой - съм насреща! ❤

# 182
  • Мнения: 1 306
Момичета, не знам доколко въпросът ми е за темата, но как реагираха близките ви, когато разбраха, че ви предстои ринопластика? Мен не ме взимат насериозно, постоянно ми повтарят как няма нужда и е изключително суетно от моя страна и човек няма нужда от излишни операции… това страшно много ме обезкуражава…
Нито съпругът, нито майка ми ме взеха на сериозно, даже до последно не вярваха, че ще го направя( но, аз го реших днес и след 3 седмици имах час за операцията). След процедурата имах доста болки( без обезболяващи бях) нито един не прояви съчувствие, напротив....След махането на шините са категорични, че старият нос ми стоял по-добре и съм направила грешка. В началото, колкото и да не исках...много се разстроих от това, но ...15 дена след операцията, със спадането на отоците ...виждам, че всъщност нослето става все по-хубаво... въобще не ги оставям да ми говорят по темата, ако го правят-прекъсвам ги и ...толкова.Приятелите, които ме видяха много ме харесаха. Според мен домашните реагират така от страх🤷‍♀️

# 183
  • Реъкйавик
  • Мнения: 380
Здравейте, извинявам се за последователните постове, ето моят резултат-остана да ми махнат конците, но ...няма да публикувам повече снимки, спокойно😁.
Едната двойка снимки е от операционната, другата-7 дена след.


Сподели за цена и възможност за връзка

# 184
  • Мнения: 4 144
Фриг , погледни ⬇

Доц.Илиев, Варна. Направи страхотно носле, да ми махнат бандажите, ще се похваля.
Би ли споделила за цената? Ако не искаш така видно, може на ЛС.
Здравейте.Или 3500 или 3800 лв, но цената можете да я видите и в платените услуги на Св.Марина.

# 185
  • Мнения: 1 306
Фриг, доктора има страница във ФБ-ENT Iliev /УНГ Илиев.

# 186
  • Мнения: 3 578
Здравейте, дали някоя има впечатления от Д-р Селим Туран? Разбрах, че е ученик на  д-р Емре Илхан, чета положителни отзиви и знам че цената при него е доста по-ниска от тази при Илхан? Обмислям да му се доверя, но имам нужда от малко повече информация и отзиви Simple Smile Погледнах и работа на д-р Нихат Кая и също изглежда много добре, сега съм в чуденка Simple Smile
Не пропускай консултациите, които предстоят с тях и все още са безплатни. Кой каквото и да каже, не ти ли допадне докторът като се срещнете, трудно ще му се довериш и ще го избереш.

Аз си търся турски или български доктор, който може да направи връх без ребрен хрущял. Идеи? Това е някаква масова мода (или улесняваща техника?), независимо дали носът си има стабилна структура или не. Аз искам да ми приберат/намалят ноздрите и връхчето и хоп - айде оферта с ребро - не, мерси. Навремето как са работили пластики без ребра, не ги знам Rolling Eyes

# 187
  • Мнения: 188
Здравейте, дали някоя има впечатления от Д-р Селим Туран? Разбрах, че е ученик на  д-р Емре Илхан, чета положителни отзиви и знам че цената при него е доста по-ниска от тази при Илхан? Обмислям да му се доверя, но имам нужда от малко повече информация и отзиви Simple Smile Погледнах и работа на д-р Нихат Кая и също изглежда много добре, сега съм в чуденка Simple Smile
Не пропускай консултациите, които предстоят с тях и все още са безплатни. Кой каквото и да каже, не ти ли допадне докторът като се срещнете, трудно ще му се довериш и ще го избереш.

Аз си търся турски или български доктор, който може да направи връх без ребрен хрущял. Идеи? Това е някаква масова мода (или улесняваща техника?), независимо дали носът си има стабилна структура или не. Аз искам да ми приберат/намалят ноздрите и връхчето и хоп - айде оферта с ребро - не, мерси. Навремето как са работили пластики без ребра, не ги знам Rolling Eyes

Обикновено се присажда хрущял, когато трябда да се доизгражда, а не да се намаля. С какви доводи искат присадка на хрущял?
От моите наблюдения, това се налага при ревизия и то н-та на брой.

# 188
  • Мнения: 3 578
....за да оформи по-остър и елегантен връх.

# 189
  • Мнения: 8 749
https://www.24chasa.bg/zdrave/article/10413555

Ултразвукова ринопластика, интервю с др Демирел.

# 190
  • Мнения: 1 737
https://www.24chasa.bg/zdrave/article/10413555

Ултразвукова ринопластика, интервю с др Демирел.
Много подробно и стегнато интервю, но прилича на реклама.
Кога ще може да оперират в България или да има съвместни екипи?
Не ми се ходи в Турция...

# 191
  • Мнения: 100
Моля дами, които са оперирани от Ильо Стоянов да ми пишат мнението си за него. ❤️

# 192
  • В.Търново
  • Мнения: 6 662
За нос не е добър.

# 193
  • Мнения: 1 398
Аз не съм оперирана, била съм само на консултация при него и имам доста познати оперирани при него, така че мнението ми не отговаря на критерия “оперирани от него”. Все пак имам мнение- друго освен гърди не може да прави, но дори и там последните години започна да има доста издънки. 50 на 50 му се получават от това, което аз съм виждала.

# 194
  • Мнения: 100
Иска ми се при Емре Илхан, проблемът са 15 хиляди Евро. Тези пари ще ги изкарвам две години... То е ясно, че който иска хубав нос е така... Но като ги обърнах в лева ми прилоша. 😁 Иначе харесвам работата му. От гледна точка, че ще говорим един и същи език и че ще съм в България ми беше една идея спокойно, ама предпочитам да съм направена добре, отколкото да съжалявам.

Общи условия

Активация на акаунт