Отговори
  • Мнения: 2
Бих искала да покрия гроб с цимент и мозайка - Централни Софийски горбища. Споделете ако знаете фирма, която сте ползвали и сте доволни. От предишните услуги, който ползвах бях много недоволна. Бяха направили много лошо покритие,  което не издържа дълго. Сега предпочитам да се зациментира. Благодаря!

# 1
  • Мнения: 1 625
Не мога да дам директна препоръка, защото съм работеща към такава фирма и не е етично.
Включвам се, за да дам друг съвет.
Никога не се съгласявайте на работа, ако няма ясен договор. Изисквайте ясно обяснение на цените, както и копие от договора.
Може да поискате да видите каталог, с работа свършена от тях.
В администрацията на Ц. Гробища има списък на фирмите, които са ауторизирани да работят на територията на гробищните паркове.
Повечето сериозни фирми първо ще поискат да видят гроба на място, да се направи преценка каква работа е нужна и колко ще струва.
Казвам повечето, защото има сериозни фирми, които ще дадат пакетна цена и без оглед. Това не означава, че не са ок.
Не се доверявайте никога на случайни хора, които се представят за служители на гробищни паркове или някоя фирма във гробищата. Това са най-често измамници.
Изисквайте си договор, ако заплащате капаро задължително да е упоменато в договора.
Поздрави.

# 2
  • Мнения: 2
Благодаря за полезната информация!

# 3
  • Мнения: 209
Здравейте, мога да препоръчам майстор каменоделец който ще ви свърши работа.
Ако искате ми пишете на лс ще ви дам номера му .

Общи условия

Активация на акаунт