"Emanet" (Наследство) с Халил Ибрахим Джейхан и Съла Тюркоглу

  • 107 516
  • 748
  •   2
Отговори
  • Мнения: 4 607

EMANET/НАСЛЕДСТВО/

Продуцентска къща: Karamel Yapım
Режисьор: Айхан Йозен, Танер Тунч
История и сценарий: Башак

История:
Яман Киримли е успешен и млад бизнесмен, който е имал трудно детство, но никога не се е отказал, напротив, е ставал по-силен с всяко препятствие, с което се е сблъсквал. Той започна живота си от дъното и стана много богат. Единственото нещо, което има в света си, е семейство, за което да се грижи след смъртта на баща си. Отдавна той затвори сърцето си за всякакви романтични чувства и единствената му слабост е 5-годишният му племенник ... Малкият Юсуф е добре защитен под мишниците на чичо си, но той иска любов и съчувствие. Единственият щастлив образ в съзнанието на малкия Юсуф е леля му Сехер.
Сехер е красиво и смирено момиче, което живее с баща си. Животът й е разклатен от смъртта на сестра й, булката от семейство Крим. Отсега нататък тя има наследство, за което да се грижи на всяка цена: малкият им племенник Юсуф. . Но работата на Сехер няма да е лесна. Тъй като Яман Киримли, бизнесмен с репутация на суровите си правила и безмилостност, е чичото на Юсуф и няма намерение да дава племенника си на никого.
Сехер, която черпи сили само от невинността и търпението си, се впуска в безмилостна борба срещу могъщия Яман Киримли. Това води до разкриване на дълго скрити тайни в имението на Киримли. Съвсем различно наследство ще започне да расте в сърцата на Сехер и Яман.


Halil Ibrahim Ceyhan


Sila Turkoglu


Gulderen Guler


Melih Ozkaya


Tolga Pancaroglu

[img width= height=]https://thumbs2.imagebam.com/5d/17/00/d12b23 … 4766837.jpg[/img]
Gulay Ozdem


Osman Aydim


Hilal Yildiz


Gozde Gurkan

[img width= height=]https://thumbs2.imagebam.com/ba/38/6a/f8ede0 … 4766929.jpg[/img]
Ali Cakalgoz
[/center]

ЗДРАВЕЙТЕ


Реших да направя тази тема, защото ми допада сериала,  дано и на други сериалът да им е интересен. Ще се радвам да  го обсъждате и коментирате тук в темата. Тя е отворена за всички.
Дано не съм объркала с направата на темата(за пръв път ми е така че не бъдете много строги).

Последна редакция: вт, 13 апр 2021, 21:54 от azisiq

# 1
  • Мнения: 1 831
Сериалът е супер. Гледам го с интерес.
Двете сестри злобарки Икбал и Зухал са отвратителни. Радвам се, че разкриха Зухал.
На 12 април, актрисата, изпълняваща ролята на Зухал- Хилял Йълдъз, имаше рожден ден. Тя навърши 27 години.

# 2
  • Мнения: 4 607
Радвам се  mimchyyy9 че сериалът ви харесва, на мен също.
Надявам се повече хора да се включват в темата като вас.
 Тия две змии сестри не ги понасям радвам се че една от тях засега си плаща за гадостите които причини на Сахер и Яман, ред е и на Икбал, надявам скоро и нейния ред да дойде.
Искам сега Яман да отвлече Сахер да я заведе някъде на самотна къща да й се обясни в любов и да прекарат този дългоочакван меден месец.

# 3
  • Мнения: 166
Здравейте!  Радвам се, че  най-накрая има тема и за този сериал.
Следя го от известно време (не от начало).
Кой е бащата на юсуф ? защо Икбал бутна майка му  от стълбите?

# 4
  • Мнения: 4 607
Аз също се радвам  Netii 100 че има фенове на сериала които го харесват ще се радвам ако си дискутирваме за всичко свързано с сериала.
Искам да попитам мелодиите на моментите между Яман и Сехер някой знае ли от къде мога да си ги изтегля?

# 5
  • Мнения: 166
Оо,  със сигурност има фенове. Отдавна търсех тема за сериал,  но нямаше

# 6
  • Мнения: 4 607
Четох че ще има и втори сезон, но кога свършва първи нямам информация, говори се към 190 епизод. Но не съм напълно сигурна.
А относно епизодите които минаха радвам се че Зухал макар и от затвора постъпи така със сестра си , даже й е малко. Горките Яман и Сехер толкова са заблудени относно Икбал, незнаят че е убийца и змия, дано я разберат поне към края на първи сезон.

# 7
  • Мнения: 166
Кой е сценариста на сериала?
Значи Икбал е съпруга на Зия (брат на Яман)?  Защо иска да омъжи сестра си Зухал за Яман,  от чисто финансова гледна точка ли?
Гледах първият епизод и като гледам епизодите сега сякаш са двама различни мъже ( за Яман говоря).
Напомнят ми на Рейхан и Емир от "Обещание"

А русото момиче как се казваше (прислужницата).  Тоя Бора, защо реши да и вгорчава живота?  Само защото му се изпречи на пътя като си изпусна чантата ли

# 8
  • Мнения: 4 607
Икбал май е влюбена в Яман от много време ама тъй като той не й е обърнал внимание зада е близо до него се е оженила за болния брат на Яман, и за да запази наследството за себе си Икбал решава да омъжи сестра си Зухал за Яман но сметките им не излязоха защото Яман се влюби в Сехер.

# 9
  • Мнения: 166
Аз също се радвам  Netii 100 че има фенове на сериала които го харесват ще се радвам ако си дискутирваме за всичко свързано с сериала.
Искам да попитам мелодиите на моментите между Яман и Сехер някой знае ли от къде мога да си ги изтегля?


https://youtu.be/dkgeZ-nZRv8. За тази мелодия ли става на въпрос?

# 10
  • Мнения: 1 831
Кой е сценариста на сериала?
Значи Икбал е съпруга на Зия (брат на Яман)?  Защо иска да омъжи сестра си Зухал за Яман,  от чисто финансова гледна точка ли?
Гледах първият епизод и като гледам епизодите сега сякаш са двама различни мъже ( за Яман говоря).
Напомнят ми на Рейхан и Емир от "Обещание"

А русото момиче как се казваше (прислужницата).  Тоя Бора, защо реши да и вгорчава живота?  Само защото му се изпречи на пътя като си изпусна чантата ли

Сценаристката е Назмие Йълмаз(тя е сценарист на Назови ме по име и Клетва(Обещание).

# 11
  • Мнения: 403
Здравейте!И аз като вас следя сериала.С превод на български го изгледах до 39 еп,а от 40 еп.го гледам с руски превод.До момента са преведени 170 серии,а аз съм на 130 еп.Не съм вярвала,че ще изгледам 100 серии без целувка ,но ето че се случи.До тук имаше две целувки по челото и две по бузата ,като между роднини.Обаче любовта изразена с очите на Яман ,както и гневът  му са майсторска игра на Халил Ибрахим.Дори не ми се вярва,че човек като Яман толкова наивно се върза на двете сестри.Идва ми в повече една Икбал дето си е у дома да болния Зия да заблуждава и Недим, и Яман ,и прислугата .Страхотна игра и с ръцете ,а брачната халка стои страхотно на ръката на Яман.

# 12
  • Мнения: 166
Здравейте!И аз като вас следя сериала.С превод на български го изгледах до 39 еп,а от 40 еп.го гледам с руски превод.До момента са преведени 170 серии,а аз съм на 130 еп.Не съм вярвала,че ще изгледам 100 серии без целувка ,но ето че се случи.До тук имаше две целувки по челото и две по бузата ,като между роднини.Обаче любовта изразена с очите на Яман ,както и гневът  му са майсторска игра на Халил Ибрахим.Дори не ми се вярва,че човек като Яман толкова наивно се върза на двете сестри.Идва ми в повече една Икбал дето си е у дома да болния Зия да заблуждава и Недим, и Яман ,и прислугата .Страхотна игра и с ръцете ,а брачната халка стои страхотно на ръката на Яман.
И аз това се чудя  как Яман им се връзва. 
Аз друго се чудя как Зия се е излъгал да се ожени за Икбал. Но пък друго има той е болен и е по-лесно да се възползват от него.
А какво е неговото заболяване знае ли се?

# 13
  • Мнения: 403
Здравейте!И аз като вас следя сериала.С превод на български го изгледах до 39 еп,а от 40 еп.го гледам с руски превод.До момента са преведени 170 серии,а аз съм на 130 еп.Не съм вярвала,че ще изгледам 100 серии без целувка ,но ето че се случи.До тук имаше две целувки по челото и две по бузата ,като между роднини.Обаче любовта изразена с очите на Яман ,както и гневът  му са майсторска игра на Халил Ибрахим.Дори не ми се вярва,че човек като Яман толкова наивно се върза на двете сестри.Идва ми в повече една Икбал дето си е у дома да болния Зия да заблуждава и Недим, и Яман ,и прислугата .Страхотна игра и с ръцете ,а брачната халка стои страхотно на ръката на Яман.
И аз това се чудя  как Яман им се връзва. 
Аз друго се чудя как Зия се е излъгал да се ожени за Икбал. Но пък друго има той е болен и е по-лесно да се възползват от него.
А какво е неговото заболяване знае ли се?

Когато майката на Яман напуска семейството,а бащата се обесва тримата брятя са били тормозени и пребивани в махлата от другите момчета.От там Зия получава психическо разстройство с пристъпи на паник атаки.Когато семейството се замогва благодарение на Яман,Икбал постъпва в имението като прислужница.Явно си е поставила за цел да се домогне до богатството и най-лесен начин е като се омъжи за болния Зия.Свидетели сме как го манипулира и използва.Имам чувството ,че тя е убила брат им,а по-късно и жена му.Нея я подлуди,а после блъсна от балкона и уби.Сега целта и е Яман,а и Сехер.Но лицимерието и е толкова голямо,че нито единият от двамата не се усеща.
Интересна птица ми е Недим.Все се питам дали тайно няма връзка с Икбал.
Този полицейски участък го превърнаха в любовна академия.Изредиха всички с любовните им терзания,но много ми стана тъжно как изведнъж решиха и убиха Кирас и то точно след като се сгоди за Али.Бяха чудесна двойка,а и актьорите си изиграха прекрасно ролите.
В 170 еп.Яман и Сехер са много щастливи и влюбени,но щом сценаристите ни отпуснат няколко серии на щастие и любов,после следват поне двайсет на големи мъки и терзания.Стоя на тръни и чакам какви гадости ще ни сервират с двете сестри.

Последна редакция: ср, 05 май 2021, 00:19 от Keski1821

# 14
  • Мнения: 166
Здравейте!И аз като вас следя сериала.С превод на български го изгледах до 39 еп,а от 40 еп.го гледам с руски превод.До момента са преведени 170 серии,а аз съм на 130 еп.Не съм вярвала,че ще изгледам 100 серии без целувка ,но ето че се случи.До тук имаше две целувки по челото и две по бузата ,като между роднини.Обаче любовта изразена с очите на Яман ,както и гневът  му са майсторска игра на Халил Ибрахим.Дори не ми се вярва,че човек като Яман толкова наивно се върза на двете сестри.Идва ми в повече една Икбал дето си е у дома да болния Зия да заблуждава и Недим, и Яман ,и прислугата .Страхотна игра и с ръцете ,а брачната халка стои страхотно на ръката на Яман.
И аз това се чудя  как Яман им се връзва. 
Аз друго се чудя как Зия се е излъгал да се ожени за Икбал. Но пък друго има той е болен и е по-лесно да се възползват от него.
А какво е неговото заболяване знае ли се?

Когато майката на Яман напуска семейството,а бащата се обесва тримата брятя са били тормозени и пребивани в махлата от другите момчета.От там Зия получава психическо разстройство с пристъпи на паник атаки.Когато семейството се замогва благодарение на Яман,Икбал постъпва в имението като прислужница.Явно си е поставила за цел да се домогне до богатството и най-лесен начин е като се омъжи за болния Зия.Свидетели сме как го манипулира и използва.Имам чувството ,че тя е убила брат им,а по-късно и жена му.Нея я подлуди,а после блъсна от балкона и уби.Сега целта и е Яман,а и Сехер.Но лицимерието и е толкова голямо,че нито единият от двамата не се усеща.
Интересна птица ми е Недим.Все се питам дали тайно няма връзка с Икбал.
Този полицейски участък го превърнаха в любовна академия.Изредиха всички с любовните им терзания,но много ми стана тъжно как изведнъж решиха и убиха Кирас и то точно след като се сгоди за Али.Бяха чудесна двойка,а и актьорите си изиграха прекрасно ролите.
В 170 еп.Яман и Сехер са много щастливи и влюбени,но щом сценаристите ни отпуснат няколко серии на щастие и любов,после следват поне двайсет на големи мъки и терзания.Стоя на тръни и чакам какви гадости ще ни сервират с двете сестри.
Благодаря за информацията!  Не знаех, че са били трима братя.  Относно Медия и Икбал и аз си го мисля, дали отношенията им не са сериозни и не са партия срещу Яман? 
Изненадох се че изобщо ни отпуснаха толкова положителни епизоди Ии да Най-вероятно следват лоши епизоди

Общи условия

Активация на акаунт