"Emanet" (Наследство) с Халил Ибрахим Джейхан и Съла Тюркоглу

  • 108 078
  • 748
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4 613
Няма да крия че ми е мъчно че Съла няма да участва в 3 сезон въпреки гадните серии аз гледах сериала именно заради Съла и Халил.
Поне след като Съла няма да участва да се надяваме че и Халил няма да се съгла си без Съла. Но важно е да са си заедно извън тези гадости които се пишат в медиите.
Браво на Съла че се е опълчила на лудата Назмие. Това което пише адвоката на Съла за тормоза и натиска на който е била подлагано това е Нечовешко,сигурно и Халил е бил подложен на това.
Въпреки всичкосилно се надявам Назмие да си промени отношението да се помоли на Съла и тя да се върне за сезон 3. Защото без Съла никой няма да гледа сериала. И Назмие ще имафинансови загуби.
Дано Съла и Халил поне отидат на церемонията за връчване на наградата която спечелиха.

Явно Съла и Хазал са приятелки
 

Ново от Съла
   



Дори напоследък има много малко кадри зад кадър

# 706
  • Мнения: 403
azisiq ,Назмие няма да помоли Съла.Истината излиза наяве.Назмие има отношения с Халил,тя го е уредила в сериала с главната мъжка роля,тя му е написала ролята.Избрала е Съла ,защото е трърде по-млада от Халил и не е допускала конкуренция в нейно лице.Уви,неведоми са пътищата божии Съла се влюби в Халил.Въпросът е той дали е влюбен в нея или Съла беше подходящият трамплин към успеха.Още щом е разбрала Назмие започна да съсипва образът на Сехер и да поставя Съла в позиция зрителите да критикуват и да недоволстват спрямо героинята и.Знаем,че зрителите трудно разделят актьора от героя му.Тормозът е бил голям и в последните месеци си личеше по вида на Съла.По-лошото е,че Назмие иска да съсипе кариерата на това младо и талантливо момиче.Притеснително е мълчанието на Халил и колегите и.За актрисата играеща Дойгу знаем,че е била в конфликт и  е искала тя и Али да са главните герои.Назмие направи опит да ни ги натрапи,но публиката не ги хареса. Мисля си,че никой не е очаквал че двойката Сехер-Яман така ще завладее зрителите и ще добие такава популярност.За мен най-добре е да се сложи финал с втори сезон.Не знам защо Назо се е запътила и към трети сезон.

Последна редакция: ср, 18 май 2022, 22:11 от Keski1821

# 707
  • Мнения: 5 723
3-ти сезон ......1. Заради заплати , толкова хора са ангажирани и щом  има кой да им плаща за тази "вкисната " боза ...що  не ?!?!

Халил има ли още отношения с Назмие ?!?! Едва ли ще се разбере ..... и дали изобщо със Съла са в някакви лични  отношения !?!?!
Ако е ДА ..то голям морал ,голямо чудо ....по "моралния " кодекс на комшите ....."Он нумара ,беш йълдъз "!!!!! ...Без коментар ............
Хубав ден !!!!!

# 708
  • Мнения: 120
Movie CameraMovie CameraMovie Camera
Ето моя коментар от това, което разбрах и кое според мен е и не е редно.
Честно сякаш Назиме смята да преповтаря края на предишния сериал Клетва в неговия втори сезон, когато Йозге/ Рейхан напусна сериала, а Емир страда разгневен от нейната загуба губейки вяра в любовта. Имам такова чувство и не ми се иска съдбата на Яман да последва съдбата на Емир чрез загуба, но факта че Съла иска да напусне проекта след като нейната роля на Сахер продължава в историята не е добре за Яман,защото това ще  означава че той трябва да затвори тази глава от живота си и да се впусне в друга при което се надявам да има подходяща синхронна химия между тях за предстоящия сезон .Нямам предствава защо тя се е отказала, но това със сигурност ще промени много неща за Яман и бъдещата му половинка в сериала. Но този път загубата на Яман няма да е заради травмата от детството и лошата му майка тъй като вече е преодолял този етап, а ще бъде поради скорошната загуба на неговата любима. Още нещо имам чувството че Назиме с нейното перце може колкото лесно да сбира двата свята по неведоми пътища толкова и да ги разделя не просто временно поради лошотията на злодеите и недоразуменията, но и за жалост и завинаги сменяйки главните персонажи независимо дали става дума за него или нея сякаш това единствения начин да задълбочи драмата в степен отново на гняв и недовере у Яман продължавяйки  своята роля.  А не искам Яман да преживява такава загуба като се има напредвид какво преживяха заедно със Сахер, как тя го промени из основи благодарение на нейната любов и търпение и той разбра най - сетне смисъла на значението на думата ДОВЕРИЕ. Това съдя по напредналите епизоди, които все още преводачите не са стигнали към края на втория сезон на Emanet, но всички ние ще разберем за коренната промяна на Яман Киримли чак след доста серии докато продължаваме да гледаме в момента с интерес задните епизоди най - вероятно цяло лято. Аз също обичам драмата, където има възходи и падения, прошка и голяма любов,но винаги съм очаквала в края на един сериал независимо от неговите сезони любовта между двамата да остане от самото начало до края преодолявайки всички препятствия, тоест искам да видя поне един сериал, където от самото начало до края главните герои/ актьори да останат заедно на снимачната площадка без смъртта на един от двамата да повлияе на историята поемайки по съвсем различен курс както например Емир Тархун от сериала Клетва. Яман доста трудно постигна напредък в отношение на доверието, и сега Назиме ще трябва да започне отново рестарт урока му за значението на думата ДОВЕРИЕ в лицето на хипотетично нова невинна любов. Помните ли как Яман гледаше в началото Сахер с недоверие, с любопитство, чрез тестови изпитания и с озни поглед, а в напредналите серии я гледа подругому с любов, доверие и уважение тоест пълна промяна, а с един единствен обрат Назиме ще върне предполагам в този случай с нежелание Яман в процес на рестарт . Юсуф, който много обича леля си, както и отношението на Яман към племеника му каквото беше в началото също може би ще се върнат в рестартова позиция .По същия начин ли Яман хипотетично ще гледа новата с същото недоверие, с любопитство, чрез тестови изпитания с озни поглед? Юсуф ще се затвори ли в себе си? Лесно ли би приел хипотетично нова леля в живота си предполагам че да все пак е дете отколкото Яман нова хипотетична любов и фиктивна съпруга тоест доверието на Юсуф и недоверието на Яман биха били в различна степен премерени поне аз така мисля? Та нали именно Юсуф ги събра, но със сигурност хлапето би събрало и новата си хипотетична леля с чичо му.Очаквам заради обрата на Яман пак да се държи като в началото както е било със Сахер, но трябва ли да преживява същата бдителност и недоверие? Независимо от всичко аз ще продължа да гледам Emanet без значение какви събития и обрати ще донесе новия трети сезон в историята, но моето мнение е че не е хубаво излизането и смяната на главните актьори след като са преминали през толкова много трудности тяхните персонажи, и ние като зрители на историята изгубване нишката на историята особено когато има скок във времето не е ли така? Бих искала ако има такава драстична промяна в сериала то преводачите които и да са те да не престават да превеждат, тъй като в момента гледам Клетва който отдавна спряха да превеждат, но въпреки това продължавам да следя, но по трудния начин в търсене на интернет рязяснения за епизодите на Клетва. Сериала Наследство е хубав и въобще всички сериали на Назиме са със смислени истории,за което има едно голямо БРАВО и респект за таланта ѝ. Въображението на Назиме е голямо и се надявам новия и проект да е още по-голям и заинтригуващ от предходните ,но честно най ще ми лежи на сърце първия и сериал с първите два сезона без останалите два сезона от " Назови ме по име". Със сигурност ще гледам и новите и проекти, но най ще е добре ако у нас и те имат превод независимо дали в тях един от главните герои са в историята или има смяна на актьорски състав. Това трябва да е ясно, преводачите не бива да се влияят от тази драстична промяна в актьорския състав в сериала би било неуважение откъм страната на интернет зрителите, чакайки всеки преведен епизод с нетърпение и които го следят със субтитри в това число и аз и да продължават да превеждат !!! Възхищавам се на нашите бг преводачи , които хвърлят своя труд за пред зрителите за да може да разбираме всичко в сериала. Възхищавам се на таланта на Назиме. Нека продължават със същия дух и устрем. Да ни радват с това което правят вкарвайки цялата си любов в проектите и преводите. Без един от двамата няма да е същото, но историята продължава.
Честно ако аз бях сценаристка със сигурност точките на договора щяха да бъдат да не вкарвам темата за отношенията на актьорите . Това не е моя работа. Угаснат ли камерата сценариската не бива да се бърка в личния живот и съдба на актьорите особено на главните действащи лица не  е ли така? Нека се бърка само в професионален план другото не би трябвало да я интересува .Това което е навън си е навън(Халил и Съла), а това което е вътре си е навътре по време на снимки (Яман и Сахер) Овен това за определения брой сезони актьорите да нямат право да се снимат вдруги продукции незасимо дали става дума за филми или сериали от момента в който са  се съгласили да участват в дадения проект според броя сезони подписвайки договор. Всичко трабва да е точно и ясно по договор без сценариската да бърка отношение с дълг към работата. Уважение без обиди, унижения и критики е много важно да не присъстват нито в договора, устно, нито между целия екип седящ зад и пред камерата. Редно е да има мир, спокойствие, професионализъм и разбирателство за да се получи прекрасния проект замислен от Назиме без спорове от каквото и да е външно или вътрешно недоразумение. Ако трябва  и е възможно нека компромиса бъде вид решение по време на снимките на снимачната площадка.Това е мое мнение, ако бях сценаристка на любимата си продукция.
Отделно темата и тайната за това че Яман и Али са братя все още не е разкрита и ако Сахер я няма за опора на Яман то новата трудно според мен би влязла в релси особено, ако в началото между тях има напрежение и недоверие докато Сахер е наясно с миналото му макар все още да не знае за тази тайна. Тук искам да спомена, че не безвреме Джанан майката на Яман в по късните серии излиза от сериала, защото истината и тайната все още не са се разкрили и не си е получила и от двамата онези погледи, гняв и думи на жената и майката, която изостава четирима братя. Драмата за смъртта бе споходена и в двата си сезона, но това да се случи с един от главните герои ще е прекалено и развалане на първоначалната история и всичко преживяно от Сахер и Яман.Това сякаш стана практика в коята един от главните герои напуска проекта и историята се променя. Трябва ли главните герои да съпреживяват най- голамата си скръб като превес взима гнева и недоверието и всичко научено остава в миналото на това което някога са били, а да се научи наново всичко ще е твърде трудно и непоносимо за Яман? Драмите със смъртта я преживях със сериалите Назовиме по име и Клетва / Обещание  сега явно ми престои да я съпреживея отново с нея.  Смъртта на второстепенните персонажи ДА бих приела ако нямат ключова роля , на злодеите също ДА бих приела тяхното сигурно отсъствие след като всяка тайна се разкрие и истината излезе на яве, но с главните категорично НЕ бих приела, защото се нарушава баланса и химията помеждуим изчева, а с нова главна двойка много рядко има хармонична спойка и при едно несъответсвие всичко се проваля от раз независимо от опитите да продължаваш/м да го гледам/ш, защото е интересен и е от същатата ти любима продукция като предходните .Спомням си че не усетих хармония в третия сезон на Назовиме по име след смъртта на главните персонажи Йомер и Зехра,  а именно на актьорите играещи Огуз и Азизе, защото не им се получаваше, а Назиме не бе подбрала правилните замесници достойни за екранна химия  и аз това го усетих от прескачане на епизодите хвърляйки по едно око на сериала без да съм го гледала последователно, а и освен това жената която се зае с превеждането на сериала нямаше намерение да продължава да превежда след края на втори сезон и отеглянето на актьорите. И ето тук е много важно не само правилния подбор на главните актьори и тяхната спойка на екрана, но и Назиме да се научи от миналите си проекти да не убива по какъвто и да е начин главните действащи лица давайки воля на много драматичното състояние на главния герой.  Да, Халил е атьор и ще изиграе ролята на скръбящ  и недоверчив, но Яман ще излеле от това състояние, но не би било редно Назиме да го вкара  в това състояние заради отказа на астрисата да напусне проекта след като си блъскаше толкова пъти стената в главата, кръвта по ръцете му се  стичаше, болката в душата и сърцето му гореше и стенеше  всеки път, когато е разбирал неправдата, осъзнавал е че наранява Сахер и истината постепенно е излизала наяве. За това моето мнение е друга партньорка - актриса ще е според мен подходяща да изиграе ролята на Сахер Киримли без да е нужно Яман да скърби яросно по нейната загуба.Чудя се дали и до каква степен Яман ще последва съдбата на Емир ? А ако това което споменах  в по горното изречение и сценариската него вземе предвид като опция за измъкване от следното решение, което Съла е взела? И ако смяната на актрисата се осъществи, но името и героинята останат в проекта би било добре за всички при съсдзалите се обстоятелства. Сахер и Яман са едно и с нейното напускане всичко това което написах по горе ще се случи и няма да е лесно за него, но как ние интернет зрителите ще приемем новата хармония ,ако въобще усетим че има такава? Или просто ще гледаме ,защото сме се захванали за хорото? (лично аз ще продължа, а коментарите са от вас в форума)
Когато аз гледам даден сериал особено на продукция Karamel Yapim гледам да съм изчерпателна, но в случая много неща не коментирам за сериала, защото сме назад в сериите, а в You Tube качват напредналите серии за което тепърва ще се превеждат и коментират в интернет. За мен историята на Яман и Сахер продължава и не преведените епизоди които тепърва ще се превеждат в инернет, но самата история за жалост ще се промени в трети сезон с отказа на Съла да сложи край на своята героиня Сахер. Разбираемо е едни да напускат и нови персонажи да пристигат, но не съм съгласна дори съм разочарована когато напускат или главната действаща двойка или един от тях. Майка Надире напусна.  Къде е Фърат в края на сезон 2 ? Татко Ариф който е разума и съвеста между Яман и Сахер напусна и сладката беля на главата на комисар Али - Киряз и сега какво ред на Сахер ли е ? За Джанан в момента няма да коментирам скоро ще се появи в предстоящите преводни епизоди. Моите любими персонажи са симпатягата Ибрахим - Ибо, големия образ - Таралеж, Ева красивата и симпатична приятелката на Яман и Сахер в сезон 1.  Какво да кажа за Дуйгу не ми е симпатична доста е напористта и вироглава като полицейски характер с Али си подхождат от професионална гледна точка, но с Киряз си подхождаха повече и въпреки това се надявам Дуйгу да остане с Али в престоящия есенен сезон на сезон 3, защото не бих искала още една смяна на партньорка за  Али и без това за съжаление Яман ще има явно нова партньорка на която трудно ще се довери.
Като обобщение бих написала следното :
Той звяра, тя красавицата
Той Яман, тя Сахер
Много филмови версии на приказката съм гледала, но за първи път версията е пренесена в сериала, в турски сериал. За мен това е новата модерна приказка притворена в сериал Красавицата и звяра. Приказката оживя и вдъхна живот в сериала благодаление на Халил и Сила / Яман и Сахер . Просто Красавицата и звяра в наши дни.
Той не вярвяше на жените,
        не вяраше в нея,
        не вярваше в любовта
        доверие нямаше.
Тя обикна сърцето му и видя доброто у него,
разклати недоверието му из основи.
Тя го промени, превърна го в принц с туптящо сърце.
Научи го и му показа какво значи доверие чрез търпение.
Той отново се довери
       стана щастлив
       намери щастието в нея.
Изминаха своя трънлив път,
но наркая той вече не е онзи звяр, а принц 
Накрая са само Той и Тя с тяхното наслество - Юсуф
и заедно щастливи заживели. А пътеводил на Яман и Сахер е тяхната северна звезда(или поне така ми се иска докато третия сезон не промени хода на събитията чрез онова леко перце на Назиме с което обрата ще бъде необратим)
А какво бих казала за Юсуф той за тях е не само тяхното наследсво, най - скъпото, но и огненото момче което обича своята леля, която той сравнява по следния начин в сезон 1 еп 97 : ванилията мирише на косата на леля ми и мирише на лимова бисквитка и брадата на чичо ми на лимон. Следователно детския прототип на Сахер и Яман е ваниля - лимон съчетанието без което Юсуф не може един без друг. А  според мен Сахер и Яман са прототипи на Великана и принцесата,  с които раказвайки измислени приказки на Юсуф говорят и разказват за самите себе си и тяхните емоции и чувства,  които предават в образите на Великана и принцесата. Сахер и Яман са прототипи на Великана и принцесата, така както  Йомер и Зехра са прототипи на Хулия и Муртаза в първия сериал на Назиме - Назовиме по име.
Като цяло сериала е страхотен и не би трябвало Назиме да ни сюпризира с края на двойката и да гледаме началото на съкрушения Яман, защото това въобще не е честно както за телевизионните зрители така и за интернет зрителите като мен, които имат единствената възможност да го гледат със бг субтитри благодарение на преводачите. Яман и Емир по този начин (ще) имат обща съдба така както почти Сахер и Рейхан дори не говоря за Йомер и Зехра, които бяха едновременно аут от сериала по времето на първия проект на Назиме.

Ако изпускам нещо в коментарите моля разяснете ми ги, но мисля че нишката на подбоностите съм ги доизпипала детайлно.
Дълго време най- вероятно няма да коментирам, но исках да си изкажа своето хаотично мнение започвайки от неприятното изявление на Karamel Yapim и напускането на Съла . Мерси !
Two Hearts Movie Camera Наследство

# 709
  • Мнения: 4 613
Ако Съла е категорична в позицията си за не  участва  дано и Халил напусне  защото съдбата му ще е същата като Обещание,  когато Халил е посещавал снимачната площадка на сериала е видял за какво се има предвид  . Така че ако Назмие не си промени отношението към хората нищо добро не я очаква  толкова злобна и лоша жена. Яд я е че тя е дърта и не може да стъпи на малкия пръст на Съла. Дано днес двамата на пук на всички отидат заедно да си вземат наградата.
А за момичета което пита дали Съла и Халил са двойка извън сериала  отговора е ДА те са заедно обичат се даже Халил е посветил песен на Съла.

Съла с нейната сестра Гамзе


Халил е отишъл на церемонията, но май Съла я няма








Последна редакция: ср, 18 май 2022, 21:39 от azisiq

# 710
  • Мнения: 403
Е,сега вече ни става още по-ясно щом Съла не присъства на наградите.Халил е в светлината на прожекторите,а Съла ще бъде съдена.Назмие е дърто куче в бранша и ще подчини отново Халил,ако вече не го е направила.Колко грозно по този начин да стъпче това талантливо дете и да лансира протежето си-погнусена съм.Съла направи много добре като ги заряза.Дано успее да се измъкне от тая каша дето и я спретна змията Назо.
Устремен към славата и популярността!Дано Съла не е използвана само за трамплин в този негов успех!

Думите на Халил ,когато получава наградата: Партньорката ми Sila Türko ğlu не е тук, останах напълно разочарован 😏

Колко жалко Халил Ибрахим ние пък се разочаровахме от тези твои думи.Дари не я защити,как се измъкна и той.














Последна редакция: ср, 18 май 2022, 22:41 от Keski1821

# 711
  • Мнения: 4 613
Дано Назмие страда много от това което причинява на Съла как не я срам, отвратена съм че има такива хора като Назмие.
Дано Халил се е разбрал със Съла какво да говори пред камери, нали са двойка в живота трябва да говорят за такива неща как да се държат пред журналисти и такива неща.







В крайна смят най важното е Халил и Съла да се обичат да са заедно и да се подкрепят, в трудни моменти като този.
Днес за пореден път се убедих е Назмие е побъркана жена с всеки един епизода сериала става толкова мъчителен и гаден че вече се изчерпах откъм епитети, как може такъв човек да измисля такива неща, нали уж Турция морална показва морални неща между хората ама това на нищо не прилича. Един  хубав пък камоли романтичен момент вече липсва в сериала, 1 сезон беще къде по стойностен , а 2 -ри тотално сбъркан.













Фокуса на Юсуф за който в крайна сметка се въртеше тотално се измести и се набута лошотията, интриганството, сплетните, гадостите.






Явно Халил е в много добри отношения с екранния Селим


# 712
  • Мнения: 403
azisiq,започвам да имам усещането,че Назмие е съсипала връзката им.Съла вече не следва Халил в Инстаграм,и Халил вече не следва Съла.На награждаването Халил е получил и двете награди .Присъствали са доста хора но все от Еманет и то ,които подкрепиха писмото на Карамел против Съла.Там е едната от продуцентките на Еманет,до колкото разбрах мениджърката  на Халил е приятелка с Назмие и са притиснали Халил относно Съла.

Ето го и този хубавец харесал е писмото на Крамел срещу Съла,но е цъфнал на наградите тази вечер.



И последно за тази вечер!

Patricia Larcher
46 мин  ·
Потвърждавам сестро,
Толкова съм ядосан за всичко, което се случва. Наз ни нарани дълбоко в сърцата ни. Изцапа образа на нашия Сила и Халил не знам какво да му мисля вече. Изглежда са заплашили Сила да не отива в ремисията, защото това ще има последствия към момента на процеса. Но къде отиваме? Това е сериал на ужасите.
Съобщава се, че мениджърът се скарал с Халил, защото искал да спре сериала. Знаем, че много от главните актьори вече не искат да са част от сезон 3. Халил да не продължи нямаше да има работа. Заплахи и още заплахи. Той трябваше да убеди и Сила да продължи в сезон 3.
След като се качи да търси наградата си, дори и да не е само негова, наградата е за двойката, а не за един човек. Сила трябваше да е там, пропуснахме я.
Той все пак каза няколко думи за Сила:
"Тази награда отива и за моята половинка Сила Туркуглу, толкова исках тя да е там, но нея я няма. ""
И после се смее знам че много хора се смеят нервно понякога но тук не се знае. Може би се е засрамил? След това се свалиха от инстаграм Сила направи на много хора, които го предадоха.
Според мен и това е само лично мое мнение продукцията ги направи отделни за кариерата им. Защо и двамата си блокираха акаунта и никога повече не говорят един с друг. Жалко, че се стигна до тук, да се надяваме, че е само временно и да няма твърде голям риск за Сила по-късно в проектите й. Тя заслужава да спечели това дело, защото никой не посмя да се конкурира с продукцията. Ще продължа да я подкрепям, както от самото начало и още повече днес, когато видях как мина церемонията. Тя не заслужаваше това, тя заслужаваше да бъде на сцената с партньора си. И двамата заслужават толкова много. Колко пъти Халил беше споменавал, че заради Сила няма да се откаже, тя го развесели и го бутна да прави сцените, въпреки че не ги харесваше. За да може да благодари на партньора си.

Последна редакция: чт, 19 май 2022, 01:21 от Keski1821

# 713
  • Мнения: 4 613
Това че са се отследвали един от друг не значи веднага че връзка на им е приключила  може така да са я посъветвали. Тя Съла се е отписала май от почти всички в сериала, които може да е някаква стратегия.
В крайна сметка силно се надявам Съла и Халил трябва да са силни и дасе подкрепят. Та те от скоро разкриха връзката си, ходиха на концерт заедно. Показаха чувства. Заради един сериал не вярвам да развалят отношенията си. Всичко което се коментира може да не е какво се разбира. Ще почакаме и ще видим.
От снощи нова на Съла


Това че Халил спомена Съла все пак е нещо


 
 
 

# 714
  • Мнения: 403
Добра вечер!

Днес форумите жужат от небето до земята!Едни са ядосани на Халил,всички на Назмие,други на Съла!Сега е момента да се приключи с ЕМАНЕТ докато е останало поне малко достойнство.
Новините от днес.Кое е истина и кое не ще видим с времето.
Актьорите играещи Зия, Недим,Чичек,Неслихан ,Фърат, Азиз, Зухал и малкия Юсуф няма да участват в третия сезон.Остават Халил,Ченгер и Адалет+полицейските инспектори+новата любима на Яман.Като Халил е настоявал сериалът да се приключи с финалните серии на втори сезон.Не знам какъв Еманет ще е това,но и не ме вълнува спирам да го гледам.И сега сериите са ми непоносими.
Чу се и това ,че Канал 7 ще спре сериала,заради шума и скандала който се вдигна.Дано го направят и тъпата Назмие да фалира.Сериалът е продаден в 19 страни.Питам се къде беше Канал 7,когато ние роптаехме и искахме промяна.Трябваше да избухне бомбата,че да обърнат внимание.

Сега да напиша нещо и за церемонията снощи.Продуцентската къща Карамел и Назмие са изпратили писмо до организаторите на наградите ,в което изискват Съла да не присъства и да бъде лишена от наградата ,и още името и да не се споменава с това на Еманет,защото вече не била в проекта.Затова и когато обавиха наградата името и не беше споменато,а само това на Халил.После когато Халил се изказваше спомена Съла и водещият хукна и му викаше не,не ,не -да не и казва името.Халил се обърна каза нещо и продължи.Беше нервен и как дръпна статуетката от ръцете на момичето,което му я подаде.На наградите бяха Осман и съпругата му приятели и на Съла и на Халил/подкрепяха Халил/мениджърката му и продуцентката Севда-една от главните виновни за случващото се.Бяха обградили Халил и не му даваха да мръдне.Мисля си,че са го поставили в шах и са го принудили-той е подписал и за трети сезон и не може да мръдне.

Ето речта на Халил от снощната церемония преведена:
С любезното съдействие Ablas,
Ето и речта на Халил на церемонията.
Халил: Много съм щастлив, че съм част от една нощ, изработена с толкова много отдаденост и усилия. Сериалът Emanet започна преди около 2 години. За кратко време беше излъчен в няколко краища на света и спечели добра публика и споделяме общи чувства. Като награда бих искал да благодаря на хората с добри сърца, които работят за нас ден и нощ с отдаденост и гласуват и искат да ни видят тук. Изразявам любовта и уважението си към колегите продуценти и режисьори, колегите ми и всеки човек, работещ в нашия екип. Ще се радвам да имам моята скъпа половинка Сила Туркуглу, с която и аз имам право да получа тази награда.
Човек: но той не се появи Ти си тук.
Халил: От твое име много благодаря. Моите най-добри пожелания. И накрая, искам да благодаря на моя уважаван мениджър, че не ме остави сам на това пътуване и никога не подведе мотивацията ми. Тук искам да кажа, че семейството е много важно, младите хора трябва да се грижат за семейството си. Трябваше да ги защитават, защото в най-трудните ви моменти, само семействата ви са винаги до вас. Признайте стойността на семейството. Препоръчвам, никога не се отказвайте от мечтите си. Заставам пред вас като пример за някой, който не се е отказал от мечтите си и е работил търпеливо. И аз се гордея с това. Любов, уважение, благодаря.


  ·   ·
Казаха че Назмие и Карамел ще  призоват Халил за свидетел по делото със Съла.
Дъртата лисица Назмие търси начин да ги скара и успя да ги противопостави в това дело.

Предполагам,че адвокатите са посъветвали Съла да няма контакти с вече бившите си колеги от Еманет,за да не бъде изтълкувано грешно.
Битката ще бъде тежка и си мисля,че Съла може да успее само с голяма обществена подкрепа от цял свят.Да не говорим че мъжът на Назмие е един от собствениците на Канал 7,а тя има продуцентската къща.Дано адвокатът на Съла и мениджърът и не са я заблуди и подвели,заради повече пари.

Все си мисля,че Съла качи снощи тази снимка,за да ни каже,че е била готова да се качи и тя на подиума,но не и разрешиха.



Това вече не е Съла ,а дубльорката

Последна редакция: чт, 19 май 2022, 22:31 от Keski1821

# 715
  • Мнения: 4 613
Нямам думи за това което прав е сега Назмие. Именно заради Съла и Халил сериала се гледаше заради перфектната химия по между им която се премести и в реалния живот. Въпреки ме всички са срещу Съла за това да не присъства да не си вземе награда Халил спомена своята любима въпреки всички.
В интернет всички фенове на Съла и Халил трябва да застанат против Назмие и компания Карамел, с цел всички да се извинят на Съла и с молба да върнат Съла в сериала. Макар че Съла няма да се съгла си но все пак ще е нещо.
Въпреки всичкосилно де на само в на есен дани изненадат с поява на на  Съла.
А и споменаваш че Халил е отказал да участва в сезон 3 държал еда има финал за 2сезон ще видим на есен.
Ако няма Съла аз няма да гледам сериала спирам.
Назмие не вижда че заради Съла и Халил се гледа сериала а прави такива тадоктинатехен гръб си изкарва парите.
Дано и н социалните мрежи се мобилизират с връщане на Съла.
Извън тази медийна война която се въди най важното е Халил и Съла да съхранят любовта си  и да не позволяват на трети лица да им се месят. Защото любовта е едно а телевизията друго. Винаги могат да участват в други сериали на други компании те са талантливи и способни.










# 716
  • Мнения: 403
Добра вечер,момичета!!!
Новините от днес:
Дано Канал 7 принуди Назмия за това:
Както знаете, има слухове, че Канал 7 планират да отменят сезон 3, феновете от своя страна не са готови да приемат още един сезон без Сила и феновете таг #CancelSeason3
Ще се каже, че Канал 7 е благословил двамата играчи и бързо им е спечелил успеха на сериала. Какво не можем да кажем за канала на сериала, който публикува видео благодарение само на флейтата.
Канал 7 написа добре дошъл обратно
Церемонията по наградите на турските младежи, която се проведе тази година за седми път, намери своите победители.
Халил Ибрахим Гихан и Сила Туркагулу, които оживиха характера и привързаността на Яман Киримли в сериала Канал 7, бяха избрани за първи път в категорията на първата двойка на сериала.
Също така, благодарение например на около 1600 000 гласа, вотът се превърна в вот с най-много гласоподаватели във всички категории. Плюс канала ви тагна и добави видео
#halilibrahimceyhan
#kanal7
#silaaturkoglu
https://www.instagram.com/tv/CdxfG1vqKYf/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
В отговор на поздрава на Канал 7 феновете му благодариха, че е направил правилното нещо и уважиха двамата играчи за разлика от канала на сериала. Феновете искат да отменят сезон 3 или да върнат Сила за кратък период и да направят добър завършек на сериала и да го приключат.
 

Колко измамни бяха кадрите от сета.Ние си мислехме колко се забавляват,а то  е било ад за Съла:

С любезното съдействие Ablas,
Ето какво се случи с нашата принцеса според приятел турчин, който е близък с братовчедката на Сила:
Проблемите започнаха насред снимките за втория сезон, Сила се почувства омаловажавана от тях, нарекоха я неопитно момиченце, най-вече защото беше най-младата сред възрастните. "
Неуважението беше показано като не се интересуваше от рождения ѝ ден както с половинката ѝ Халил и не я поздравих, когато получи първата си награда.
Продукцията не уважи мнението на Сила, тъй като тя се върна и се оплака от дрехите и грима на Сехер... Докато останалите жени в шоуто получиха по-добро отношение и продукцията ги слушаше за оплакванията им.
Сила работеше под натиск и при тежки условия на труд, продукцията винаги даваше на другите играчи това, което искаха, но със Сила винаги бяха трудни и му казваха "Ти си по-млад, ще преодолееш".
Халил обаче винаги я утешаваше и крепяше, съветвайки я да бъде търпелива до края на сериала, въпреки че беше свидетел на всичко случващо се.
Сила се съгласила да страда тихо и да завърши второто полувреме, но не пожелала да продължи сезон 3, и уведоми продукцията за желанието си да прекрати договора за сезон 3.
Продукцията първа прие тази оферта, условието им беше тя да продължи да снима втория сезон до края и това се случи въпреки напрежението, под което беше подложена, тя завърши заснемането на последния епизод през втория сезон my seao и останах в Истанбул, докато не се договорят На.
И тогава се случи катастрофа, промяна на сценария, тя беше помолена да дойде да снима нови сцени, имаше промяна в сценария, тя прие условието да спазят обещанията си и да нарушат договора, колко поиска, но продукцията се завръща на обещанията си и го попита да присъства, за да заснеме последните сцени, които бяха променени, и промоцията за сезон 3, иначе тя ще бъде глобена с 10 милиона долара като форма на изнудване. Да продължат сериала при условията, които искат, след като знаят, че феновете отказват да превключват хероина и каналите, които са Сила не разбираше защо се борят за нея след сбиването, неуважението и потъпкването на честта ѝ.
"Почувствах се измамен, потиснат, затова изпратих на адвоката си, че в случай, че договорът не бъде анулиран, няма да дойда и да снимам това, което са ""
От компанията бяха изненадани, че Сила, въпреки младата си възраст и стремежа си да стане първокласна актриса, отказва изнудването и офертата им.
Халил се опита да се намеси, за да реши спора, но не успя.
По отношение на церемонията тя се готвеше да се срещне с Халил, за да получи наградите им и дори се подготви и грим, но часове преди церемонията на Сила беше казано, че името ѝ е премахнато от списъка с гостите и се чувства сериозно нараняване. Продукцията го уреди така, че Сила да не получи наградата, а наградата всъщност ще принадлежи на продукцията! "
 










С любезното съдействие Ablas,
Ето и фрагмента 386
Сехер: Ти... Ти дойде в такъв момент, че Слава Богу, че дойде
Недим: Трябва да си тук. Това е наистина важно за компанията.
Яман: Не мога да отида никъде, прекъсвайки това, което правя в момента.
Мъж: Да, сър?
Яман: едно кило банани, две кила ябълки.
Мъж: Съпругът ти наистина си знае работата.
Ясемин: Почти убих сестра си, следвайки те.
Сехер: Мисля, че е малко горещо. Ще си измия лицето
  ·

# 717
  • Мнения: 4 613
Надявам се накрая всичко да мине и да се радваме на любовта на Съла и Халил.
Четох днес че за всичката тази помия която се изписа за това че Сила е напуснала сериала обтегнатите отношения било зара новия мениджър на Съла той явно нещо я е подвел и заради него се случва всичко това.
Ако е вярно да вземе да го напусне и да си се върне в сериала и всичко да си остане по стара му.
Но нека всички фенове на Съла и Халил да  възстанат в инетернет с молба Съла и Халил да участват в сезон 3 защото ако ги няма никой няма да го гледа и по хубаво да завърши с 2 сезона.






Ново от Съла


От нейното стори





А това старо ли е?


От сторито на Халил


На место канал 7 и Назмие да се радват че заради Съла и Халил получават награди заради сериала трябва не да ги скарват а напротив да ги стимулирват да продължават да снимат защото заради тях двамата Назмие и канал 7 получават много пари заради гледаемост на сериала макар че в последно време се съмнявам някой да го гледа с такива епизоди и е нормално рейтинга да удря дъното


Фокуса към Юсуф тотално се измести и даде път на змията Зухал



























Семейството на Съла


Красавец си е Халил

Последна редакция: сб, 21 май 2022, 01:33 от azisiq

# 718
  • Мнения: 403
Здравейте,момичета!!!
Да започна с това,че снощи Съла спечели наградата за най-добра актриса за втора поредна година на наградите
на Турция Altın Güzellik
Снимката е от миналогодишното и награждаване.И тогава никой от екипа на Еманет не я поздрави!Явно им е трудно да преглътнат успеха на толкова млад и талантлив човек!!! Да видим ще си получи ли тази награда или и нея ще я вземе Карамел и Назмие.



azisiq ,форумите жужат и всеки изказва предположения,които други приемат за истина и това вече създава огромно напрежение между феновте на Съла,Халил и на двойката.Трябва всичики да се успокоят и да се изчака решението на съда.Не знам кой може да принуди Назмие да се споразумее отново със Съла.За мен враждата вече е лична,а не професионална.
Беше изписано,че Съла е заснела финала на втори сезон.После е била привикана отново да заснема финалните сцени плюс рекламните снимки и тийзър за трети сезон.Тогава тя е отказала,защото това,което е трябвало да заснема не е било по сценарий и е можело да я обвърже и със трети сезон,който тя е отказала.Опитали са се да я прилъжат,но адвокатът май я е посъватвал да постъпи така.
Говори се и че има предложение за главна роля в сериала Планинско сърце (Gönül Dağı) излъчван по ТРТ1

Жалко ,че Назмие започна и успя тотално да съсипе една толкова обещаваща история.

В една от групите има видео ,в което Халил слизайки от сцената с наградата отрони сълза и я изтри с ръка.Беше толкова тъжен.Погледна към неговата група сякаш търсеше Съла.Много тъжно!!!
Жалко е,че групата е поверителна и не мога да кача видеото.

Трябва да споделя ,че ситуацията започва да излиза от контрол.Семействата и на Съла, и на Халил трябва да са силни,защото започнаха нападките и срещу тях,а те нямат никаква вина.Мисля си ,че тръгна една лавина ,която трудно ще бъде овладяна и то е по вина на Назмие,защото предизвика зрителите, като лиши Съла да си получи наградата.Но тя това прави целият втори сезон дразни зрителите и им прави напук.






Нова от Съла.



А този пръстен ми е много ,много.....???

Последна редакция: нд, 22 май 2022, 18:39 от Keski1821

# 719
  • Мнения: 4 613
На пук на Назмие и помиите които се изписват за Съла тя печели награди за таланта си.

 Права си Keski1821  че трябва малко нещата да се успокоят и да видим какво ще се случи с сериала с сезон 3 ако има такъв.
Не разбрах сега последно финала за сезон 2 с Съла ли е заснет или не? Че вече се обърках  .
Въпреки това Съла е активна в социалните медии. Което е добре и запушва устите на злонамерените хора които нападат Съла.

   

   
Ново от Халил

И е номиниран



От стори на Съла
      
Важно е връзката на Съла и Халил да остане неопетнена. И те да са заедно и влюбени.








   



   

И Неслихан
   

Направо се чудя как Назмие отпуснала малко глътка хубави моменти между Сехер и Яман



     

Общи условия

Активация на акаунт