За пиърсинга, татуировките и още нещо - 22

  • 22 206
  • 383
  •   1
Отговори
# 90
  • Пловдив
  • Мнения: 84
С Бепантен и да е постоянно мазно. Много суха кожа е това.

# 91
  • Мнения: 490
Аз мойте ги мажех с Гентамицин , евтин и ефикасен !

# 92
  • Мнения: 658
Здравейте група искам да попитам  нормално ли е ,след като си направиш татус на другия ден да вдигнеш температура или 2 дни след татуирането?
Благодаря

# 93
  • Light of Zartha
  • Мнения: 1 745
Според мен не. Имам три татуировки и нищо подобно след тях. Мястото може да отече ако е голяма и подробна и е работено дълго време, но чак да температура не мисля. Не съм чула също. Някакви други симптоми има ли? Татусът как изглежда?

# 94
  • Мнения: 658
Според мен не. Имам три татуировки и нищо подобно след тях. Мястото може да отече ако е голяма и подробна и е работено дълго време, но чак да температура не мисля. Не съм чула също. Някакви други симптоми има ли? Татусът как изглежда?



Не знам как да скрия текста съжалявам..
Болка имам все още ,парене и изтичане на лимфа

# 95
  • Light of Zartha
  • Мнения: 1 745
Не се забелязва отток, поне не сериозен. Не е и свръх зачервена. Да не би да е някаква алергия? Не съветвам веднага да се пият лекарства. По-скоро една консултация с татуиста.

# 96
  • Мнения: 1 672
Според мен ще отмине и няма нищо притеснително. Просто организма реагира на случилото се. При бившия ми приятел се случваше често. А и неслучайно има твърдения, че чрез татуировките човек може да си повиши имунитета. 🤓

# 97
  • Мнения: 658
Благодаря ви момичета за отговорите, притесних се също ,че от там където изтича лимфа седи по издуто ,като на балончета ..

# 98
  • Мнения: 2 179
Според мен не е много ок и е възможно тялото ви да реагира.
Изглежда доста релефно,ако не се лъжа това показваше,че татуиста е натискал повече и мастилото е минало по-дълбоко от необходимото.

# 99
  • Мнения: 1
Кой  град слагат топчета под кожата

# 100
  • Мнения: 2 379
В пиърсинг студио, в студио за татуировки също често предлагат такива услуги. Там си и продават и видове пиърсинги. За по-конкретно ( препоръчано) място най-малкото трябва да посочите град. Първо се информирайте добре за рисковете, обсъдете го с този, на който ще се доверите за поставянето. Не рискувайте в нерегламентирани места, защото подкожните си крият своите рискове.( Макар и рядко) Ако имате алергии, кожни проблеми, склонност към образува е на белези, не препоръчвам да си слагате. Не всеки организъм толерира подобни дори от медицинска стомана, за това хубаво помислите и за самото място, където ги искате.

# 101
  • Марс
  • Мнения: 615
Мажеш ли с нещо тази татуировка? На снимката изглежда прясна и суха.

# 102
  • Мнения: 658
Мажеш ли с нещо тази татуировка? На снимката изглежда прясна и суха.


Прясна е на 2 дни ,мажа я с бпантен той попива и за това не е мазна

# 103
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 097
Пробвай с гентамицин.
Аз поне навремето моята с това ми казаха да я мажа и нямах никакви ядове и никакви проблеми!

# 104
  • Мнения: 658
Пробвай с гентамицин.
Аз поне навремето моята с това ми казаха да я мажа и нямах никакви ядове и никакви проблеми!


За сега мисля ,че и аз нямам.Не ме боли вече ,не пари,даже е хванал коричка на няколко места 😊

Общи условия

Активация на акаунт