Естетична хирургия на гърди / Мамопластика - 15

  • 53 407
  • 732
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 416
Изключително съм ви благодарна за отговорите и подкрепата! От д-р Георгиев и д-р Стоянов, на кой бихте се доверили?

Аз лично съм избрала д-р Стоянов. По моя лична преценка, а и по мненията във форума, той е истински професионалист, с точна преценка,казва какво може да се направи и кое е подходящо.
Щом си се спряла на двамата, можеш да си отидеш на две консултации и да прецениш.
Д-р Георгиев ми беше втори вариант, но дори не отидох на консултация при него, предпочитам Стоянов.

# 541
  • Мнения: 93
Нямам лично впечатление от нито един от двамата, но щом си се спряла на тях, и ако не бързаш, като че ли клоня към Стоянов.
Рея, ти с какъв старт беше?

# 542
  • Мнения: 24
Рея, ти с какъв старт беше?
Чашка В, след две деца, кърмени по 1 година. Нямах увисване, а мнима птоза-изпразване на гърдите-констатация на трима различни лекари.

# 543
  • Мнения: 2
Здравейте момичета,някоя от вас правила ли си е операция на вдлъбнати зърна и при кой доктор?

Последна редакция: чт, 17 юни 2021, 10:07 от vera dimitrova

# 544
  • Мнения: 98
Здравейте момичета,някоя от вас правила ли си е операция на вдлъбнати зърна и при кой доктор?
Аз също се интересувам и дали се налагат две операции, т.е. една за зърната първо и една за уголемяване на гърдите или се прави процедурата едновременно?

# 545
  • Мнения: 57
Здравейте момичета,някоя от вас правила ли си е операция на вдлъбнати зърна и при кой доктор?
Аз също се интересувам и дали се налагат две операции, т.е. една за зърната първо и една за уголемяване на гърдите или се прави процедурата едновременно?
Ествствено ,че се прави едновременно знам от Людмил Пеев

# 546
  • Мнения: 76
Аз бях с такива зърна преди поставянето на имплантите. Всички, при които ходих на консултация ми казаха, че от имплантите ще се изпънат и няма нужда да се оперират само зърната. Може да се направи операция след това, ако резултатът не е задоволителен. Аз засега съм доволна, не стърчат като нормалните зърна, но пък и не са вътре, както беше. Просто са по-меки и някак по-равни.
Кънев ми каза, че след като отмине периода от 6 месеца до година, има вероятност да се приберат пак малко, но няма да вдлъбнат, както бяха.
Понеже това беше въпрос, който много ме тревожеше, говорих и с Кънев и с Христов и те ми казаха, че правилното изпълнение на операция на зърна е чрез прекъсване на млечната жлеза и заради това не е препоръчителна, ако една жена смята да ражда и кърми. И че не малко хирурзи я правят без това прекъсване, но в този случай има вероятност да не е успешна и след време зърната да вдлъбнат отново.
Аз имам 2 деца и не смятам да раждам повече, заради това не се притеснявам, че може да се прекъсне жлезата, но на този етап резултатът ми харесва и не смятам да се подлагам на допълнителна операция. Не ми е важно да са щръкнали, важното е, че вече не са вдлъбнати.

# 547
  • Мнения: 2
Относно операцията на вдлъбнатите зърна,прочетох в нета за един д-р,който я правел,казва се Веселин Моллов,някой ходил ли е при него,моля за мнение?

# 548
  • Мнения: 57
Момичета при доктор Христо Христов има промоция 4999 за импланти политекс. С др Кънев са екип знаете ли дали важи за същата марка и при Кънев? Някоя от вас питала ли е ! Също така да попитам има ли дами ,на които им предстои операция при Кънев 🙏🏼

# 549
  • Мнения: 98
Момичета при доктор Христо Христов има промоция 4999 за импланти политекс. С др Кънев са екип знаете ли дали важи за същата марка и при Кънев? Някоя от вас питала ли е ! Също така да попитам има ли дами ,на които им предстои операция при Кънев 🙏🏼
Аз честно казано не разбирам какво значи промоция на импланти, това все пак не са бонбони с изтичащ срок, а нещо, което се поставя в тялото ви. Не знам дали съм права, но мисля, че думата ,,промоция” за нещо толкова сериозно, не е СЕРОИЗНО.

# 550
  • Мнения: 93
В тези случаи "промоцията" е за услугата поставяне. Не е промоционална цената на самите импланти.
Просто маркетинг.

# 551
  • Мнения: 416
И аз смятам, че е маркетинг. А и явно намалението важи за операции с по-евтините импланти.

# 552
  • Мнения: 76
Момичета при доктор Христо Христов има промоция 4999 за импланти политекс. С др Кънев са екип знаете ли дали важи за същата марка и при Кънев? Някоя от вас питала ли е ! Също така да попитам има ли дами ,на които им предстои операция при Кънев 🙏🏼
Само при Христов е промоцията.
Аз бях при Кънев, оперираха ме двамата заедно. Страхотен екип от професионалисти.

# 553
  • София
  • Мнения: 4 884
Момичета при доктор Христо Христов има промоция 4999 за импланти политекс. С др Кънев са екип знаете ли дали важи за същата марка и при Кънев? Някоя от вас питала ли е ! Също така да попитам има ли дами ,на които им предстои операция при Кънев 🙏🏼
Аз честно казано не разбирам какво значи промоция на импланти, това все пак не са бонбони с изтичащ срок, а нещо, което се поставя в тялото ви. Не знам дали съм права, но мисля, че думата ,,промоция” за нещо толкова сериозно, не е СЕРОИЗНО.


В тая тема така и не разбрахте, че промоцията е заради лекаря, който е нов и искат да го наложат (въпреки, че отдавна не виждам какво му е новото, той е с доста богат опит и стаж), а не заради имплантите, които са си перфектни, от доказана немска марка, и с които работят всичко доктори, включилно еталонът за повечето жени - Стоянов.
Една слаба работа не съм видяла на Христов до момента, прекрасен е, мен ме оперира само той, без Кънев, повече от доволна съм от резултата с моите 430 Кръгли Ултра висок профил Политех, и аз бях с "промоция". Ако реша някой ден да увеличавам и да няма вече промоция, пак при него ще отида.
П. С. И други доктори пускат промоции, явно не сте гледали в офертомед, ма само на Христов промоцията се дъвчи тука.

# 554
  • Мнения: 416
Никой не спори за качеството на имплантите, ясно, че много утвърдени хурурзи ги поставят. Имаше се предвид, че в промоциалните операции не влизат Ментор, които са малко по-скъпи и така сметката не излиза.
Ясно е и че намалението е с цел привличане на повече жени, все пак хирурзите вече са мноого.

Общи условия

Активация на акаунт