Абонаментни кутии в България - Тема 16

  • 51 153
  • 738
  •   1
Отговори
# 375
  • виртуално
  • Мнения: 2 861
на мен лично ми харесва само спиралата, добре че след много размисли я отказах още в началото на седмицата

# 376
  • Мнения: 1 398
Аз ще си ползвам всичко, много приятна грим-кутия.

# 377
  • София
  • Мнения: 1 914

Искам да питам дали сте доволни от този серум.
Взех го с Гудбокс, после поръчах кутията за подарък без въобще да се усетя, че приятелката ми е алергична към алое. Май ще са ми два.

И аз бих искала отзиви. Заради серума бих си взела кутията.

# 378
# 379
  • Мнения: 1 398
А тези Кибрит като започнат да обясняват как продуктите били произведени по поръчка за тяхната кутия, направо умирам от смях... Много си повярваха! Сигурно някой им се връзва, де...

# 380
  • Мнения: 3 638
Не ми допада кутията с грим. Нощес я поръчах, но им писах да не я пращат. Вместо това си поръчах продукти на Physicians formula от makeup.bg

# 381
  • Варна
  • Мнения: 1 754
Аз обмислям да си поръчам кутията на брейв ню, че имам нужда от продукти за коса. А безсулфатния шампоан на Гуд бокс и аз го удобрих, та мисля да дам шанс на брейв ню хвалените.
 Само не ми става ясно кое след кое се ползва? Шампоан, серума кога се слага? Кремът като маска ли се ползва или като вид стилизант? Въобще в кутията има ли лист с повече указания за употреба? Че и в сайта няма инфо за серума и крема... нали и те са по тяхна поръчка.

# 382
  • Мнения: 3 638
А тези Кибрит като започнат да обясняват как продуктите били произведени по поръчка за тяхната кутия, направо умирам от смях... Много си повярваха! Сигурно някой им се връзва, де...
На мен това ми мина през ума, не специално за Кибрит, но за някои марки, които ми направи впечатление, че се въртят по кутии тук и в Англия, като нещо са създадени точно за кутиите.
Аз обмислям да си поръчам кутията на брейв ню, че имам нужда от продукти за коса. А безсулфатния шампоан на Гуд бокс и аз го удобрих, та мисля да дам шанс на брейв ню хвалените.
 Само не ми става ясно кое след кое се ползва? Шампоан, серума кога се слага? Кремът като маска ли се ползва или като вид стилизант? Въобще в кутията има ли лист с повече указания за употреба? Че и в сайта няма инфо за серума и крема... нали и те са по тяхна поръчка.
Аз я чакам с майския Кибрит. Ще изпробвам трика, който беше споделен тук за двойната измиване с безсулфатните.
Поръчала съм 2 Roccabox.

# 383
  • Мнения: 1 212
За кутията на Кибрит за коса, има си инструкция как точно се ползва.
Според мен, става за здрава, нетретирана коса.
Четох много отзиви за нея, повечето отрицателни.... Не бих я взела.
На вас дано ви хареса, ще чакам отзиви.

# 384
  • София
  • Мнения: 2 626
На мен ми харесва кутията за коса. В комбинация продуктите омекотяват и заглаждат косъма. Ако косата е много повредена едва ли ще постигнат чудеса. Боядисвам се.

# 385
  • Пловдив
  • Мнения: 106
Поръчах  Good box, не се сдържах 😇, напоследък имат доста прилични кутии. Глася се и на една Направи си сам кутия от Фулбокс и май ще ми е това за месец Май, освен ако не се разкрие отнякъде хубава слънцезащита за лице 🍀

# 386
  • Мнения: 4 382
Аз пък бих бих претендирала за чудеса в случай на реклама, която основно парадира с
цената на продукта.  Simple Smile
Иначе защо да купувам нещо "на сметка" когато има фоказала се професионална козметика?! Simple Smile
Реторични въпроси, разбира се.

# 387
  • Мнения: 60
Здравейте,
леко се отдалечавам от темата за бюти кутиите, но попадали ли сте на някакви бебешки кутии, които стават за подарък на бебче? Засега единствения избор който имам е бебешката на Кибрит.

П.п. 1: Нещо не съм впечатлена от My ColourFullBox, нещо постна ми идва сякаш, добре, че не си я поръчах.

П.п. 2: Лейдибокс започват доставки от понеделник, питах ги, забавили за се заради почивните дни на куриерите тази седмица. И не забравяйте, че имат и много допълнителни продукти, които можете да добавите към кутията или да поръчате отделно, има ги на сайта им.

# 388
  • Мнения: 22 430
Аз се чудя за Гууд бокс, но този античелулитен нито мисля да го ползвам, нито ще свърши неща, а той явно е основния продукт в кутията.
Остават ли кутии за поръчка при тях след като започнат с изпращането? Че да видя какво друго има оттук.

# 389
  • София
  • Мнения: 6 010
Здравейте,
леко се отдалечавам от темата за бюти кутиите, но попадали ли сте на някакви бебешки кутии, които стават за подарък на бебче? Засега единствения избор който имам е бебешката на Кибрит.


Mamma Box писаха наскоро във ФБ, че се завръщат, но кога не се знае. Ако искаш им пиши.

Общи условия

Активация на акаунт