Лакове за нокти - 150

  • 32 192
  • 742
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 27 440
Момичета, не разбирам КЪДЕ навивате гумен ластик- в долната част, между дръжката и стъклената част ли? Thinking Не че ми се е налагало досега (или викам мъжка сила Grinning , или отвивам с ненадут балон, или с друго силиконово/гумено) Laughing При клещи и орехотрошачка бих подложила парче плат, защото мразя драскотини и наранени капачки (само ако наистина няма друг начин).
Скрит текст:
Не ме линчувайте, но...за 3,50 лв ги взех...самотни, забравени...и в последния момент ги съзрях в коша с преоценени стоки в Кауфланд... Laughing Нищо че 2 цвята се повтарят (липсва синьо и един светъл нюд).

# 301
  • Мнения: 2 237
Ей така около капачката Blush

# 302
  • Мнения: 27 440
Мерси, Блъд Hug Не можех да си го представя.
Ето как стоят новите придобивки на блистера:
Скрит текст:
Без/със светкавица (трите цвята отдолу+ лилавото което е отдясно):


PL 124 Light salmon, 058 Bright rose, 385 Red velvet, лилавото е PL 432 Violet defense.  От 058 и PL 432 вече имам по една бройка, така че от всеки от показаните цвята вече ще си имам по 2 броя 😁😁😁
Светло розовото е страхотно, с дискретен шимър. От разстояние даже не изглежда перлен. Violet defense...говори сам за себе си Grinning Наситено розовият лак е бонбонче, а цветът към който бях най-скептична- 385- се оказа чудесно, "кърваво" желе! 😍 Ако някой си търси подобно...това е лакът! Имам и друго червено желе на Флормар- Red flag (май е номер 400), но той е по-класическо, по-светло червено.
*номерчето може и да не е 400, 400 май е Bright white, но нещо около 400 съм го запомнила... Thinking
  

Последна редакция: ср, 05 май 2021, 09:05 от dolce miele

# 303
  • Мнения: 5 478


Изумителни неща може да измисли човек, който не успява да си отвори лака Grinning
Колкото по-дебело е намотано, толкова по-лесно се захваща с ръка и се отваря Grinning

# 304
  • Варна
  • Мнения: 1 747
Ластикът е, за да се увеличи сцеплението при захващане на капачката.
Долче, честити лакчета и благодарности, че ги показа! Все ги гледам Флормар red velvet, lost in bordeaux и cherry desert май беше, и се чудих дали са желета.

# 305
  • Мнения: 27 440
Тина, точно за теб се сетих като видях, че червеното е желе Grinning Мисля, че Cherry dessert също е желе, но по-тъмно. Red velvet изглежда много по-добре на блистера (предполагам и на нокти), отколкото в шишенцето. Пробвах сандвич с фин сребрист брокат и се получи много добре, но още по-добре ще е с по-едри частички или с подходящи ваденки. Simple Smile

# 306
  • Мнения: 1 420
Чудни придобивки, Долче ❤
Аз трудни лакове отварям със...зъби🙈🙈🙈 Мързи ме да търся ластици, клещите са в спалнята, а, тъй като се лакирам вечер, детето вече спи и не ми се тропа🤣 Абе, мързи си ме 🤣
От мен един Искрен след празнично и предпразнично 🤣

# 307
  • Мнения: 1 290
Прекрасни сте всички ❤️❤️❤️
Не успях да си направя хубава снимка, на живо е страхотен този лак - SNB Елисавета, обожавам го. Брокатът е Бел 🙂

# 308
  • Варна
  • Мнения: 1 747
Долче, точно за сандвичи ми трябват желета, а пък имам само 2-3 цвята Smile ще се купуват значи и тези Флормари, все някога Laughing поръчала съм доста бели стикери от Али, предните много бързо заминаха.

Страхотни Искрен и Елисавета сте показали!

# 309
  • При децата ми
  • Мнения: 6 044
Скрит текст:
Аз капвам лак на пластмасова капачка и топя точкатора. Избягвам хартия, защото попива лака.
Грийни, много сладки точки.
Аз избрах ГР Prodigy gel 08 и Флормар от малките Pretty 06. Плюс бонус ноктите на дъщерята лакирани със Sally Henson.

Olgarita, кой е жълтия лак?

# 310
  • Мнения: 1 459
Лятно ми е и съчетах Тренд ит ъп 176 и ГР Айс шик 82. Направих на палеца първи опит за омбре между ГР 82, 21 - 62 и един син Революшън, прилично се получи, но на снимка не мога да го уловя.


# 311
  • Мнения: 1 670
Аз пак съм с къси ноктенца, че този на палеца ме предаде и трябваше да ги отрежа.. 😆
Bel 43 + Catrice 62

Последна редакция: ср, 05 май 2021, 14:16 от Преслава ♋️

# 312
  • Мнения: 27 440
Преслава, ти не можеш да се оплачеш от къси нокти! Grinning Винаги показваш интересни комбинации от лакове Heart Eyes
Георгиева...клещите са в спалнята? Joy Thinking Страхотен Искрен!
Катерина, и Елисавета е приказна Cupid
Тина, може ли линк към страхотните бели стикери?
Атама, зелената вълна не те пуска Simple Smile
Скрит текст:
Като стана дума за НЕкупуване на лакове Stuck Out Tongue Winking Eye , кога се очаква СНБ да имат намаления или да си чакаме Черен петък? Grinning

# 313
  • Измир
  • Мнения: 641
Скрит текст:
Аз капвам лак на пластмасова капачка и топя точкатора. Избягвам хартия, защото попива лака.
Грийни, много сладки точки.
Аз избрах ГР Prodigy gel 08 и Флормар от малките Pretty 06. Плюс бонус ноктите на дъщерята лакирани със Sally Henson.

Olgarita, кой е жълтия лак?
Hrispa, номерчето е Р06. На два пласта е и е без бяла основа. 

# 314
  • Мнения: 2 874
Идеален ще е за лятото!



03 Russet Sparkle

Общи условия

Активация на акаунт