Всичко за всички марки гел лакове - 36

  • 27 654
  • 783
  •   1
Отговори
# 225
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 294
Страхотен избор! Имам всичките без техния праймер. Моя праймер НЕ се пече, а съхне на въздух и мисля, че повечето са така. Топа е без лепкав слой и като го изпечеш си готова.

# 226
  • Мнения: 1 797
Деница, като пробваш топа, сподели моля те, дали е станал на дупки! Все се надявам вече да са го оправили!!!

# 227
  • Мнения: 7 563
Нещо свежичко и забавно от мен. Днес пристигнаха ваденките с кактус и не можах да се сдържа.




Цветовете са бяло и Lovely green на Клареса. Обикновено ги пека по 1 минута.

# 228
  • Мнения: 575

Ето го и моя първи опит , стана много бързо и добре мисля, сега остана и да издържи и ще съм много щастлива! А на топа нищо му няма .. Simple Smile

# 229
  • Мнения: 169
Нещо бързо ми мина мерака за бели нокти и ги смених. Grinning Цветът е на silcare 103. Пробвах и керамичните накрайници от алито, чудесни са. Много добре свалят.

# 230
  • Мнения: 13 929
Есмералда,много свежо. Онзи ден и аз си купих подобно зелено, сега остава и да се възприема с него 😀

# 231
  • Бургас
  • Мнения: 2 046
Здравейте, извинявам се че не съм чела и поствала напоследък, но си наумих, че не ми пече лампата вече (sun1). На първа странича обаче стои препоръката за sunX5 90w, а гледам в Али има вече и Х7 114w и 180w за същите пари. Някой има ли отзиви за тях? Или не е нужна такава мощност (ако е реална)

# 232
  • Мнения: 169
Аз си взех 120W - ми, не виждам някаква кой знае каква разлика от предишната ми sunone. 😂 Изпича всичко за 30 секунди. Но аз пак си пека по навик, а и за успокоение по 60.

# 233
  • Мнения: 477
Здравейте момичета искам да благодаря за насоките към Марката Коди ноктите ми издържаха 3 седмици можеше и повече но нямах търпение да си направя сама поддръжка. Свалих лака махнах на 2 места отлепнатот но каучуковата ми база е много гъста и едвам я нанесох. Не можах много да я изравня защото нямах тънка четка но сега си купих от Джъмбо и за следващият път ще е по добре. Искам да попитам вие сваляте ли всичката база от нокътя или не

# 234
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 734
Деница, чудесен първи път. Браво.
Есмералда,  много готини, свежи нокти.
Сън, страхотен маникюр.

Аз от седмица съм в почивка. Тъй като достигнах максимума на растеж на ноктите си, взеха един по един да се чупят. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 235
  • Мнения: 18 420
Лолита, същият проблем имам и аз. Пораснат ли над определена дължина и тръгват един по един да се чупят в основата. Последния път лепих няколко седмици 5 нокътя, докато израстат над живеца. Хем си знаех, ама си казах, че са ми супер ноктите и ще ги пусна още малко. Голяма грешка.

# 236
  • Мнения: 711
Аз за това слагам изграждащ гел под гел лака, стават бетон, няма чупене.

# 237
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 480
Съни н, аз наскоро си купих Сън 7 макс. Добре си пече, но някои по- стари лакове ги пека по 1.30 минути и дори по 2 минути за всеки случай. Топ по 2 мин. База - 1 слой 1 минута, 2-ри 1.30.
Аз за първи път съм в 5 различни цвята на ръцете ( и краката). Grinning


Жълтото ми е любимото ми жълто. На Розалинд А 606. Но като всички жълти цветове е малко капризно. При мен е на 3 слоя и малко прозира. На 4 вече не прозира ( така го сложих на педикюра), но не исках да става дебело на ръцете. Зеленото е на бютилукс 045 и също е капризно и прозира ако е на малко слоеве, иначе е приятен тревист цвят. При мен е на 3 слоя. Отделно трябва да се обърше преди топа, че иначе ще го оцапа. Розовото - също е на 3 слоя. На гелиш е, най- скъпият цвят, който имам( и единствен) -гелиш, Пасифик Сънсет, 01619. Кораловото е ГД Коко, 805 а. От всичките тези цветове най- лесно е синьото- азур, номерчето му се е изтрило, стар е. Топ Веналиса без лепкав, база- индиго.

# 238
  • Мнения: 169
Да, и аз слагам гел. Никаква дължина не мога да пусна без него, дори 2 мм и почват да се чупят. 😒 Преди няколко поста споменах, че ползвам гелчето в бутилка на Nai_s, който се разтваря. Може да се използва и като база. Мисля, че е чудесна опция за момичетата, които искат малко повече здравина - 1-ви слой като база и 2-ри изравняване ще е чудесно. 😍

# 239
  • Варна
  • Мнения: 631
Sunn_, да чудесен е гела на Nai_s!

Общи условия

Активация на акаунт