Бебешката количка - цяла наука за второ висше №47

  • 71 313
  • 833
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 355
Здравейте! Чакаме нашето съкровище през октомври Hug
Харесала съм Чиполино Елит, от няколко места много ми я хвалят.
Вашето мнение какво е ? Може би единственото което се сещам в момента,че не ми харесва в тази количка е малката раничка и багажник.
Приемам и други варианти,като бюджет до 1000 лв. Гледам 3 в 1 , сравнително леки,седналия кош да е с пълно легнало положение,амортисьори,  пет точков колан. Количката няма да се качва по стълби или асансьори. За момента се сещам само това Blush
За тези пари можете да си намерите много по-хубава и качествена количка и по-изпитана марка от Чиполино. Не са хубави Чиполиното, никак даже, а за добро съотношение качество-цена и дума не може да става.

# 271
  • Мнения: 8 592
Здравейте! Чакаме нашето съкровище през октомври Hug
Харесала съм Чиполино Елит, от няколко места много ми я хвалят.
Вашето мнение какво е ? Може би единственото което се сещам в момента,че не ми харесва в тази количка е малката раничка и багажник.
Приемам и други варианти,като бюджет до 1000 лв. Гледам 3 в 1 , сравнително леки,седналия кош да е с пълно легнало положение,амортисьори,  пет точков колан. Количката няма да се качва по стълби или асансьори. За момента се сещам само това Blush
за 1000 лева май заслужавате нещо по-добро от българска количка. Гледайте вносните линкове с промоции и си поръчайте нещо хубаво. Назад в темата има много, много линкове

# 272
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Здравейте. След доста търсене и гледане се спрях на 2 модела колички. Едната е Maxi Cosi Adorra и Cybex Belios s lux. Моля за мнения и съвети. 😊

От двете Maxi Cosi.

# 273
  • Мнения: 780
Здравейте. Харесала съм количка Bebetto Flavio. Харесва ми на външен вид, лека е, има си аксесоарите, непомпащи гуми, легнало положение. Имате ли отзиви как са като здравина, как се държат във времето и стават ли за по нашите улици?

# 274
  • Мнения: 30
Здравейте! Чакаме нашето съкровище през октомври Hug
Харесала съм Чиполино Елит, от няколко места много ми я хвалят.
Вашето мнение какво е ? Може би единственото което се сещам в момента,че не ми харесва в тази количка е малката раничка и багажник.
Приемам и други варианти,като бюджет до 1000 лв. Гледам 3 в 1 , сравнително леки,седналия кош да е с пълно легнало положение,амортисьори,  пет точков колан. Количката няма да се качва по стълби или асансьори. За момента се сещам само това Blush
за 1000 лева май заслужавате нещо по-добро от българска количка. Гледайте вносните линкове с промоции и си поръчайте нещо хубаво. Назад в темата има много, много линкове
Количката не струва 1000лв.
Много е удобна, красива, лека.
Има си всичко необходимо.!

# 275
  • Мнения: 549
Момичета някой може ли да изрази мнение за Cybex Balios S -имате ли проблем с предните гуми при гладка повърхност? При завиване или стъпване върху такава,доста трудно тръгват напред. Някак си застават  “на чорчик” : ))) Нещо в моята количка ли не е в ред или просто си е недостатък на модела на количката?
Не съм имала такъв проблем, особено по равна настилка. Запецва ми само по ,,равните” ни тротоари, в по-дълбоките и широки фуги на плочки/павета и разни дупки, ама то коя количка не засяда с тези офроуд терени.. Все пак пробвали ли сте да заключите и отключите предните гуми с механизма им? Не знам до колко би било полезно.
Охх, стига да можех да обясня като хората … При равно си върви и се бута без проблем,но докато тръгне -една гума напред,една настрани. Тъй като с първото дете бях с триколка и не съм се срещала с такъв “проблем” ми се стори странно. Изваждах гумите, смазвах ги даже : ))) може би просто си е така и аз търся под вола теле
Да, така прави и при мен. Мисля, че това се случва защото са големи предните гуми на Балиос-а. Когато видя по-голяма издадена плочка и ако съм сигурна, че ще се ударят едновременно предните колела , правя лек завой междувременно. Така никога няма проблем. Същото правя и при автомобила, примерно когато са изрязали асфалта за да преасфалтират и го оставят така за седмица Grinning

# 276
  • Anywhere
  • Мнения: 1 085
Здравейте. Харесала съм количка Bebetto Flavio. Харесва ми на външен вид, лека е, има си аксесоарите, непомпащи гуми, легнало положение. Имате ли отзиви как са като здравина, как се държат във времето и стават ли за по нашите улици?
Хубава е количката, и марката е добра. Щом Ви харесва вземете я, ще издържи 2-3 г без проблеми.

# 277
  • Мнения: 260
Здравейте мами, доволни ли сте от Cybex Priam? Кой цвят шаси бихте препоръчали? Чудим се кое най-малко ще се драска.

# 278
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 785
Ние сме с Приам от скоро, взехме го от наши близки. Нашето шаси е хром и въпреки, че количката е изгледала вече едно детенце до 2 години, следите от употреба по шасито и пластмасовите части са минимални, плата не е мръднал. А не е като да са я пазили супер много. Дъждобрана е страхотен също, много добре конструиран.
А драскането според мен зависи от ползването и доколко се внимава от къде как се минава и като се сгъва да се пренася как се поставя.
Но пък забелязах (или може така да ми се е сторило), че новите седалки са някак по-тесни от нашата, но пък плата е по-тънък и може би проветрив. Взехме си и оригинален комарник, който първоначално ми се струваше, че ще е много плътен, но се изпъва страхотно, през него се вижда и даже играя роля и на слънчобран. Сенника може и да не е супер дълбок, но чадър мисля че няма да ни трябва.
Като цяло количката е супер удобна и учудващо маневрена, очарована съм също и от столчето за кола, което има възможност за легнала позиция. Струва ми се, че и за много малки бебета ще е удобно, нашата госпожица на 4++ месеца се изтяга много добре в него. Видимо и е комфортно и удобно. Доста бързо заспива като я сложим там.

Последна редакция: чт, 10 юни 2021, 10:50 от * SUPERMAMА *

# 279
  • Мнения: 165
Здравейте,
мнения за Cosatto Giggle?  В момента има намаления в Dindio и много ми харесва как изглежда

# 280
  • Варна
  • Мнения: 74
Здравейте!
Някой да има наблюдения за марка Zizito ?  Харесах си един модел Sandra за лятна количка на много прилична цена, но във Варна няма къде да я видя и пробвам.
https://zizito.com/lyatna-kolichka-sandra.html

# 281
  • Мнения: 42
Здравейте,
мнения за Cosatto Giggle?  В момента има намаления в Dindio и много ми харесва как изглежда

Здравей, това беше моят първоначален избор (малко по-назад съм писала). Като я видях в магазина ми се стори мъничка, а столчето за след 6 месеца ми изглеждаше леко неудобно, самият плат някак плъзгав. В крайна сметка след много проучване и няколко пъти смяна на мнението си взехме Easywalker Harvey 2. Е, да, не е със същите пъстри десени, но определено изглежда в пъти по-здрава и маневрена, а и в зеления цвят е много свежарска. Simple Smile

# 282
  • Мнения: 1 355
Здравейте!
Някой да има наблюдения за марка Zizito ?  Харесах си един модел Sandra за лятна количка на много прилична цена, но във Варна няма къде да я видя и пробвам.
https://zizito.com/lyatna-kolichka-sandra.html
Всичко изглежда окей като изключим възмалкия сенник

# 283
  • Мнения: 8 592
Здравейте!
Някой да има наблюдения за марка Zizito ?  Харесах си един модел Sandra за лятна количка на много прилична цена, но във Варна няма къде да я видя и пробвам.
https://zizito.com/lyatna-kolichka-sandra.html
Всичко изглежда окей като изключим възмалкия сенник
zizito e швейцарска марка. Наистина питайте за сенника, ако не се удължава някак си, недостатъчен е.

# 284
  • Мнения: 324
Здравейте,
мнения за Cosatto Giggle?  В момента има намаления в Dindio и много ми харесва как изглежда

Писала съм малко по-назад за Giggle, може да погледнете мнение 242 на 17 стр. в темата. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт