Шумен (21 век) :) 21 тема - АПРИЛ 2021 г.

  • 25 800
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 234
По отношене на Мадарския конник препоръчвам да се разходите и наоколо - освен пещерите, има пътечки, полянки, много е приятно. Ако сте по-спортни, може да се изкачите и до крепостта.
Ето един линк, където можете да намерите информация за околността:

https://drumivdumi.com/8-%D0%B7%D0%B0%D0%B1%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0 … 0%B0%D1%80%D0%B0/

Във Велики Преслав съветвам  освен археологическия комплекс и музея да посетите ресторант Панорама. Преди няколко години съм ходила, останах с чудесни впечатления. Ако искате малка разходка, може от ресторанта можете да стигнете по една алея през градския парк до центъра на градчето - много симпатично, с читалище, църква и една вековна черница. Наскоро четох и за стълба мозайка:

https://kmeta.bg/stulbiste-ot-cvetna-mozajka-vuv-veliki-preslav/

# 16
  • Мнения: 515
Много цветно и свежо ! Ще я потърся тази щастлива стълба - страхотна идея !

# 17
  • Мнения: 90
Здравейте!!! 🤗
Ние живеем в кв Боян българанов търся детска градина с добри отзиви база и най вече отношението на госпожите няма никакво значение къде се намеря градината.Ще пътуваме!
Детето ми не говори но разбира всичко и общува за мен е изключително важно да го приемат обгрижват.Да 25 деца две госпожи наясно съм но все пак мисля че няма да е ОК и да го оставят да е тъжен поне докато свикне с тях обикновено е добре и послушно дете разбиря и общува адаптира се лесно разбиря се ако има отношение към него.Посещава ме логопед във Варна пътуваме в седмицата четири дена.Искам детето ми да общува с деца защото това е много важно за развитието му.Тук сме за още 3,4месеца и мисля че ще му подпомогне за проговарянето.Кажете къде е най добре моля ви.Имам връзки ще го вкараме веднага.Чакам с нетърпение да ми отговорите и ви прегръщам силно!

# 18
  • Мнения: 60
Здравейте,
Може ли да ми препоръчате добър зъболекар хирург в Шумен.

# 19
  • Мнения: 312
В Шумен детската държавна кухня има ли сайт? Не успях да го намеря. На центъра на Шумен има ли пункт? Аз съм от Варна. Ще си идваме в шумен другия месец за повече време и се чудя дали  с варненската карта ще мога да вземам храна за детето? Благодаря

# 20
  • Мнения: 103
Здравейте може ли да ми препоръчате добър педиатър за джипи,без Грозева-имам чувството,че си е купила дипломата,много невъзпитана,никакво желание да прегледа детето,никакви обяснения,пълна без интересованост.За първи път попадам на такова чудо

# 21
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 802
Д-р Венета Николова препоръчвам.
В superdoc.bg може да прочетете мнения за нея.

# 22
  • Мнения: 103
Д-р Венета Николова препоръчвам.
В superdoc.bg може да прочетете мнения за нея.

Благодаря ви

# 23
  • Мнения: 90
Ох боже...
Венета Николова аз съм ходила при нея на частно съжалявам че го казвам но предпочитам Грозева чрез здравната каса.
Много много много е жалко че българина е първо много невъзпитан човек второ не си върша работата и много е тъжно бе хорица човещина няма в тези хора бе.При Венета съм ходила само веднъж впечатленията са ми.Много намусена държа да отбележа отново че съм платила за прегледа 30лв.
Нито веднъж не ме погледна докато разговаряме.Не мисля че си разбира и от работата.Отново много е тъжно да кажа повярвай ми последната майка която писала за Грозева че не и допада на мен също но от нея по добра и усмихната няма да намериш и повече си разбира от работата от всички обиколила съм всичките.Успех никога няма да си доволна от българските лекари това го запомни.Детето ми е с трудно проговаряне ние сме хора с финансови възможности не чакаме на безплатното за 3,6 години нито веднъж не съм и взела направление за какъвто и да било специалист и въпреки това че си плащам на всякйде мога да кажа с ръка на сърцето е че българина го мързи да диша хем иска пари хем неще да свърши никаква работа.

# 24
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 802
Няма да коментирам това мнение.
Мая1981, изборът е Ваш. Simple Smile

# 25
  • Мнения: 103
Няма да коментирам това мнение.
Мая1981, изборът е Ваш. Simple Smile

Кое мнение?
Ох боже...
Венета Николова аз съм ходила при нея на частно съжалявам че го казвам но предпочитам Грозева чрез здравната каса.
Много много много е жалко че българина е първо много невъзпитан човек второ не си върша работата и много е тъжно бе хорица човещина няма в тези хора бе.При Венета съм ходила само веднъж впечатленията са ми.Много намусена държа да отбележа отново че съм платила за прегледа 30лв.
Нито веднъж не ме погледна докато разговаряме.Не мисля че си разбира и от работата.Отново много е тъжно да кажа повярвай ми последната майка която писала за Грозева че не и допада на мен също но от нея по добра и усмихната няма да намериш и повече си разбира от работата от всички обиколила съм всичките.Успех никога няма да си доволна от българските лекари това го запомни.Детето ми е с трудно проговаряне ние сме хора с финансови възможности не чакаме на безплатното за 3,6 години нито веднъж не съм и взела направление за какъвто и да било специалист и въпреки това че си плащам на всякйде мога да кажа с ръка на сърцето е че българина го мързи да диша хем иска пари хем неще да свърши никаква работа.

А защо щом си доволна от Грозева,ходиш на частно?Мене специално не ме посреща усмихната,най вероятно не съм и симпатична.Винаги се чувствам неудобно когато отида при нея,така ме поглежда,сякаш едва ли не ми казва "защо пак си тука",притеснявам се да я попитам нещо,поглежда ме надменно и винаги отговаря троснато без да ме погледне.Съжалявам наистина,че ги казвам тези неща,но аз искам едно добро отношение и внимание към детето си.Когато детето ми се разболее,изписва нещо си там и никога не ни е викала после пак да я прегледа,дали вече е добре,да не говорим,винаги ни претупва.За 2 години тя незнам може би само 3 пъти и провери фонтанелата,и даже не си прави труда да каже нещо,добре ли е или не,винаги трябва да я питам.Мога да кажа още много неща,но просто не ми се коментира вече.Жива и здрава да е,който е доволен да си остане при нея,може би не към всички е такова отношението и.Знам,че няма да намеря перфектен лекар,но поне малко от малко,да бъде човек и да си върши работа.

Последна редакция: сб, 19 мар 2022, 16:04 от Мая1981

# 26
  • Мнения: 90
Ами какво да ти кажа ако искаш добро отношение към теб и детето ти трябва да си го вземеш.Аз се скарах с нея жестоко и с оная противната женичка дето работят заедно в кабинета също.От тогава бих казала че отношението и е много добро до сега не ме е посрещала намусена явно вас ви е нарочила нещо немога да кажа.Относно защо частно защото не ми се чакат опашки пред кабинета на Грозева нали се сещаш че не сме само ние записани при нея и за да запиша час понякога се налага да чакам седмица за това си водя детето на частно в същия ден при някой друг.Така е в България колкото и да не си водолен нищо неможеш да промениш

# 27
  • Мнения: 103
Ами какво да ти кажа ако искаш добро отношение към теб и детето ти трябва да си го вземеш.Аз се скарах с нея жестоко и с оная противната женичка дето работят заедно в кабинета също.От тогава бих казала че отношението и е много добро до сега не ме е посрещала намусена явно вас ви е нарочила нещо немога да кажа.Относно защо частно защото не ми се чакат опашки пред кабинета на Грозева нали се сещаш че не сме само ние записани при нея и за да запиша час понякога се налага да чакам седмица за това си водя детето на частно в същия ден при някой друг.Така е в България колкото и да не си водолен нищо неможеш да промениш

Най вероятно е така,но не е професиално,да работиш по симпатии,ходила съм на частно,поради същата причина и мога да кажа ,че поведението е друго и подхода към детето е друго,заиграват се с детето,заговарят го,с усмивка преглеждат,дори в някои кабинети съм виждала играчки и прегледа не се състои от 2 минути.Разбирам,че има много пациенти,но не можеш да претупваш така,защото това може да доведе до фатални грешки.Както и да е,жива и здрава да е,не искам да злоларадствам.Благодаря все пак за коментара Hug

# 28
  • Варна
  • Мнения: 750
Здравейте, не открих по-нова тема, затова пиша тук. Може ли да ми помогнете с предложение за ресторант и за разходка за един ден в Шумен. Имаме годишнина от сватбата и ще отседнем за една вечер в Шумен. С две деца сме на 10г и 18г, така че ще се разходим през деня. Много благодаря предварително Simple Smile

# 29
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 802
След тази пандемия е много трудно и рисковано да се препоръчват ресторанти. Worried

Общи условия

Активация на акаунт