На море в България 2021 г.! - 2

  • 57 847
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 562
Никой ли не е ходил в Голден Ива да даде мнение?
В Букинг има  отзиви

# 691
  • Берлин
  • Мнения: 4 474
Bubkab, благодаря. Разгледах, хареса ми, май става за целта 🌺

# 692
  • Мнения: 19 687
Скуби, в Алюр ще сме сега. За пръв път от няколко години ще "изневерим" на Golden dunes. Дано не се разочароваме.
И аз съм го харесала за догодина. Моля за отзиви като се върнете.
Непременно! Доколкото разбрах, са различни собственици, които отдават. Дамата, с която комуникирам, засега изглежда много отдадена, дано всичко да е наред.

# 693
  • Мнения: 790
Има ли някой на морето в момента? Ние утре отиваме за няколко дни и се чудя много ли е ужасно времето,

# 694
  • Сф
  • Мнения: 10 640
Има ли някой на морето в момента? Ние утре отиваме за няколко дни и се чудя много ли е ужасно времето,
. И ние. Като гледам синоптика..дано не е    вярно,Мин седмица си спомням за неделя че беше слънце, после го смениха на дъжд,че и напред така върви.
А преди малко говорих със сестра ми. Нейна позната се е върнала от Златна рибка, темп.на водата 19, тичала е за печка в Бургас за караваната.Сега, не ,знам колко е вярно, ще разберем скоро Simple Smile Но и на уеба не изглеждат добре нещата, то са дънки, якета..
Така или иначе ще си починем, на мм това му е мечта- спане,ядене,спане. Лек път! Ние сме към Китен, ще пиша в темата по- натам, ако не са ми измръзнали пръстите 😂

# 695
  • софия
  • Мнения: 2 908
Ние утре тръгваме от Царево. От 7 дни, три не ставаха за плаж, честно казано години наред почиваме по това време и никога не е било като тази. Факт , че си починахме , обаче. Утре ще напиша отзиви за хотела.

# 696
  • Бургас
  • Мнения: 3 571

Малко да се посмеем, но нещо подобно е положението.

# 697
  • Мнения: 19 687
Мдам, ние тръгваме другия уикенд и много се надявам да е по-добре... Нямаме вътрешен басейн и ще е кошмар, ако е студ.

# 698
  • Sofia
  • Мнения: 3 753
Включвам се с актуално инфо от вчера. От Стара Загора, като започна да вали - здраво, та чак до Бургас. Учудващо в Поморие не валеше. Simple Smile Мрачно е и не става за плаж. Апартаментът за който питах преди време, се оказа много добър, чист и с всичко необходимо. Няма хора и заведенията са почти празни. Остана ни да се надяваме на хубаво време, от понеделник. Дано се оправи, че вече ми писна! 🙄
Скрит текст:

# 699
  • софия
  • Мнения: 2 908
Моят отзив за Серенити бей за 2021. Днес приключва почивката ни в Серенити бей в Царево и време да дам своя отзив. Почиваме там може би за осми път, но с пауза от три години. Базата е ремонтирана, обстановката е приятна, чиста и нова.  Поддържа се добра хигиена, камериерките много се стараят. Целият персонал в мил и отзивчив, но в голямата си част неопитен, особено в ресторанта. Относно храната смятам, че сравнение с преди години разнообразието не е толкова голямо. Готвят вкусно, всичко е добре овкусено. Това , което не ми харесва е, че хората, които сипват храната си позволяват да я пипат с ръце, всички носят ръкавици и маски. За мен като любител на кафето най-големия минус е кафето, няма истинско такова, само някакво от нес машина, но по-гадно нещо никъде не съм пила. За мен е недопустимо в такъв хотел да няма еспресо машина и да си платиш, но да пиеш кафе. Всъщност на рецепция предлагат някакво срещу два лева от някакви капсули, но не струва, даже е гадно. Анимацията е слаба, даже никаква.
Плажът е чист, към момента във водата има водорасли, последното не зависи от никого.

Нашата почивка беше хубава и спокойна. Смятам, че недостатъците са малко в сравнение с плюсовете. Бихме посетил отново.

# 700
  • Пловдив
  • Мнения: 2 015
Имаше ли почиващи?Има ли плажен волейбол и вечер някаква анимация?Храната навсякъде ли се дава от персонала?Има ли морски дарове ,лимонади,фрапета и нещо по различно?

# 701
  • софия
  • Мнения: 2 908
Имаше ли почиващи?Има ли плажен волейбол и вечер някаква анимация?Храната навсякъде ли се дава от персонала?Има ли морски дарове ,лимонади,фрапета и нещо по различно?

Предполагам е към мен. Почиващи имаше, основно поляци. Волейбол няма, вечер има детска дискотека, но слаба работа. Морски дарове само в паеля. Нищо интересно нямаше, нито лимонада и фрапе.

# 702
  • Сф
  • Мнения: 10 640
Има и отбивка на Ст,Загора.1час+, което не пречи да има идиоти, щяха да ни треснат челно
Бъдете внимателни! ограничение 60 ...

# 703
  • Някаде там
  • Мнения: 244
Включвам се с актуално инфо от вчера. От Стара Загора, като започна да вали - здраво, та чак до Бургас. Учудващо в Поморие не валеше. Simple Smile Мрачно е и не става за плаж. Апартаментът за който питах преди време, се оказа много добър, чист и с всичко необходимо. Няма хора и заведенията са почти празни. Остана ни да се надяваме на хубаво време, от понеделник. Дано се оправи, че вече ми писна! 🙄
Скрит текст:
Може ли да споделите в кой апартамент сте отседнали и как са цените по заведенията?

# 704
  • Sofia
  • Мнения: 3 753
Elisandra, цените са си много ок! Simple Smile Посещаваме проверени и изпитани заведения, с вкусна храна (познаваме градчето). За апартамента, ще споделя в края на почивката, засега е добре, дано да продължи така. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт