Съмнение за кухо яйце?

  • 2 462
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
Здравейте дами, моля за помощ много съм притеснена, преди 4дни на 20.04 бях на първи преглед за потвърждаване на бременността, д-р каза, че всичко е наред в 5 г. с. и 3 дни. Но вчера отидохме в дежурно отделение понеже от няколко дни имах много силни болки. Когато дежурният ме прегледа каза че сакчето отговаря на 6 и 2 г. с. но няма ембрион. На мониторът ми показа, че има само жълтъчно мехурче, но на снимката не се вижда. Предложиха ми да лежа в болницата 3 дни и на 26. 04. Да направят кюртаж. Уплаших се стори ми се твърде рано след 3 дни кюртаж и не пожелах хоспитализация. От както се прибрах нямам болки, но се страхувам да не се случи нещо защото този доктор ме бърка с ръка и ми натиска корема. Има ли някой минал през това, оказа ли се найстина кухо яйце?
Ще прикача и 2те снимки


Последна редакция: сб, 24 апр 2021, 23:41 от roxy1

# 1
  • Мнения: 4 843
Изчакайте още няколко дни и отидете на второ мнение, преди да пристъпите към кюртаж.
Ако загубите бременността, няма да е заради доктора, а защото тя не се е развивала правилно.

# 2
  • Мнения: 60
За пръв път чувам за преглед в начална бременност, при който да се бърка с ръка???? Според мен изчакайте и потърсете и 3то и 4то мнение!!!

# 3
  • Мнения: 16
За пръв път чувам за преглед в начална бременност, при който да се бърка с ръка???? Според мен изчакайте и потърсете и 3то и 4то мнение!!!

Да аз също след това го осъзнах на момента бях много уплашена др каза че искал да видел матката и какво се случвало. След това няколко часа страшно ме болеше. Не съм сигурна до колко е компетентен този доктор.
Благодаря за съвета

# 4
  • Мнения: 60
Пожелавам от сърце всичко да е наред, потърсете компетентно мнение и лекар, при който ще се чувствате наистина спокойна.
За пръв път чувам за преглед в начална бременност, при който да се бърка с ръка???? Според мен изчакайте и потърсете и 3то и 4то мнение!!!

Да аз също след това го осъзнах на момента бях много уплашена др каза че искал да видел матката и какво се случвало. След това няколко часа страшно ме болеше. Не съм сигурна до колко е компетентен този доктор.
Благодаря за съвета

# 5
  • Мнения: 39
roxi1 какво се случи? В подобно положение съм и в очакване на нов преглед за второ мнение

# 6
  • Мнения: 16
roxi1 какво се случи? В подобно положение съм и в очакване на нов преглед за второ мнение
Свързах се с друг д-р, 6 дни по-късно отидох на преглед оказа се, че всичко е на ред отговаряше си точно на седмицата, видяхме и пулс. Изчакайте няколко дни поне около седмица и както каза дамата по нагоре потърсете и 2, и 3 и 4 мнение ако трябва. Аз се бях отчаяла но ето, че докторът сгреши. Не се тревожете вярвам че всичко ще е наред. Пожелавам ви го от сърце ❤️

# 7
  • Мнения: 39
Сърдечно благодаря за отговора и куража. Изчаквам седмица преди следващия преглед. Лека бременност и здраво палаво детенце ви желая

# 8
  • Мнения: 3
Здравейте , в петък бях на гинеколог установихме плоден сак и ж.мехурче в 5 г.с изписа ми лекарства за зацапването .... притеснявам се да не е кухо яйце тъй като каза че трчбва да отида след 8дни за да се чуе пулс

# 9
  • Мнения: 1 112
Това не означава, че е кухо яйце, просто трябва да мине време да види дали ще се развие и как ембриона.

# 10
  • Мнения: 4 843
Защо решихте, че е кухо яйце, в тази седмица какво очаквате да видите? Недейте да четете и да си поставяте диагнози, най-вероятно всичко е наред.

# 11
  • Мнения: 3
Защо решихте, че е кухо яйце, в тази седмица какво очаквате да видите? Недейте да четете и да си поставяте диагнози, най-вероятно всичко е наред.

Благодаря за съвета , надявам се всичко да е наред

Общи условия

Активация на акаунт