Промоции на книги - тема 10

  • 45 413
  • 743
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 760
Добре дошли!


Последна редакция: пн, 26 апр 2021, 22:10 от Ели-Мели

# 1
  • Sredets/Burgas
  • Мнения: 1 448
Благодаря за новата тема!
И аз се отчетох пак в Озон със солидна сума. Че и в Хеликон предната седмица с още по-солидна...
Нямам вече къде да прибирам книги. Стоят наредени в кашони върху гардеробите. Sad

# 2
  • София
  • Мнения: 22 923
Благодаря за темата!
На мен от Озон са ми закъснявали по-скоро, но сигурно е възможно и по-рано да дойдат.
Иначе аз си чакам панаира на книгата. Около 10 книги ме чакат само, добре е. 😂
В списъка ми има една или две на Сиела, така че, ако пуснат 50% бих поръчала от тях.

# 3
  • Мнения: 3 033
Днес си получих доставките от Озон (2 бр. - едната игри, другата - книги). Изкушавам се пак да поръчам нещичко от Озон - Анна Бикова, нещо за мързеливи майки на ученици (супер евтина книжка - от 5 на 3 и нещо), а покрай нея и  Буденброкови. Някой с мнение за някоя от тях?

# 4
  • Мнения: 752
Благодаря за новата тема! Предлагам да споделяме заглавията на книги те, които сме си закупили. Така всеки може да си вземе идея за ново заглавие и хубава книга, която не е чел.
Аз си поръчах водовъртеж на Ирса Сигурдотир и Момчето в снега на Самюел Бьорк.

# 5
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 815
И аз не пропуснах Озон, ама скромно - само три книжки.
И аз чакам Сиела с техните намаления. И електронните им формати чакам.

# 6
  • Мнения: 417
Според вас за Панаира на книгата дали ще има по-големи проценти намаление от сегашните 23 на Озон?

# 7
  • София
  • Мнения: 22 923
Според вас за Панаира на книгата дали ще има по-големи проценти намаление от сегашните 23 на Озон?
Не ми се вярва, евентуално на определени заглавия, но по-скоро около 20% мисля, че ще се въртят.

# 8
  • Мнения: 14 486
Колибри имат намаление от 24% до 24 май на определени заглавия.

# 9
  • Мнения: 24 276
Според вас за Панаира на книгата дали ще има по-големи проценти намаление от сегашните 23 на Озон?
Очаквам 30%

# 10
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 724
Благодаря за темата!

Вчера си взех книжките от Озон. Все още не се решавам за още една поръчка. Не помага, че долу вдясно на екрана в мамата на видно място, реклама, стоят книгите ми от кошницата ми там. Ами не е честно! Simple Smile

# 11
  • Мнения: 887
Благодаря за темата. Сега се готвя за 24-ти май Smile

# 12
  • Мнения: 36 424
Благодаря за новата тема Simple Smile И аз ще чакам промоциите за 24-ти май, за нови покупки Simple Smile

# 13
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 725
Благодаря за темата.

# 14
  • Мнения: 90
Благодаря за темата аз нищо не си взех имам толкова много за четене

Общи условия

Активация на акаунт