Професионални серии за коса 147

  • 49 412
  • 759
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 442
Аня концентрата го обмислям отдавна,но все не стигам до него,а и нямам място вече.Имам 19 маски,21 шампоана и към 35-6 финиши и терапии...ConfoundedJoy ще ме изхвърлят от вкъщи вече.
За лятото става ли или идва много хидратиращ? Да го взема последно и да почна най-накрая да намалям количествата
Загледах сега термото на Лореал,но го дават основно за преса или термо-четка
-4 дни ефект
-изправяне/къдрене с всеки инструмент от +150 градуса
-96 часа анти-фриз
-предпазва от топлина до +230 градуса
Аз не изправям отдавна и суша на средна температура,ще ми дойде излишен продукт.На мацките с пресите ще е полезен обаче Blush

# 241
  • Някъде там
  • Мнения: 4 814
Аз сега подновявам и тази терапия.
много си я харесвам като финиш.

# 242
  • Мнения: 1 397
Момичета,помагайте! Кажете как да спра косата да се къса. Много отдавна не бях харесвала косата си толкова много, докато не се наложи да сменя фризьора. Горният пласт се е накъсал и гледам,че продължава да се къса. А тъкмо беше малко дръпнал в дължина... Купих спешно двустъпковият реконструктор на Афоджи. Първото миене го комбинирах с ш и б от същата серия, следващо миене - ш и м Lanza keratin healing, сега отново повторих първият протокол с реконструктора. По дължините косата е добре. Ама пустият горен пласт е толкова къс,че го вдигам нагоре с фиба,иначе стърчи. Моля за съвет как да спра косата да се къса. Преса не ползвам от години. Капките на Oway ползвам на всяко миене,но нищо не помага пред некадърен фризьор... 😔😔😔

# 243
  • Мнения: 45
Използвам маската след виши денси солушън, в петък използвах след Керастаз за дълга коса.
След маската нанасям спрей терапията на елевен.
Мерси Simple Smile Много им се чудя на маската и спрея. А гледам, че има и едно като крем. Дали имат разлика? (тук)

Шампоаните за обем обикновено са протеинови. На Милкшейк аз все още не съм пробвала нищо, но те залагат на млечни протеини в състава, което ще рече, че нещата им са поне балансирани и следователно след тях всичко може да се ползва.
Маската Елевън е хидратираща, т.е може след всеки шампоан да се нанася. Важно е след нея да се продължи с хидратация. Аз слагам спрей отново ма Елевън за лесно разресване и термото на Напура или капките на Оуей, или коприната на Чи.
Мерси за информацията. Доста ми е полезна Simple Smile А тази терапия за коса на Елевън има ли термозащита? Тъй като от скоро чета тук и нямам опит с профи козметика, в момента имам тези продукти на Revlon. Скоро мисля да си взема шампоана за обем на Милкшейк, маската и терапията на Елевън, но не знам какво термо да добавя (ако в терапията няма). Четох сравнително добри отзиви за крема на Ми аманте, а иначе гледах един термо крем на Лореал и тази коприна на Чи май също има термозащита. Някакви препоръки или съвети? Simple Smile

# 244
  • Мнения: 786
Момичета, посъветвайте ме какъв цвят боя за коса да си взема. В момента много ми харесва цветът ма дължините ми, но се получи след три поредни боядисвания с различни бои- февруари махнах черното и ме боядисаха с номер 4 на alfaparf, след това пробвах montinbello, май беше 4.56, и последно wella koleston 4.71. На снимката изглежда малко по-червена, отколкото в действителност е. Търся тъмен богат кестеняв цвят, а корените ми си плачат за боядисване, светло кестеняви си.

# 245
  • Мнения: 1 666
Мисля, че по-скоро няма термозащита, но все пак виж какво пише в описанието. Ако ме използваш преса, само крем ще ти е достататъчен. Ако използваш обаче, е хубаво да съчетаеш две термозащити, защото пресата доста гори косата. Ми Аманте не съм ползвала, но го хвалят много. Коприната на Чи е много харесван и хубав продукт,термото на Напура също Simple Smile

# 246
  • Мнения: 45
Мисля, че по-скоро няма термозащита, но все пак виж какво пише в описанието. Ако ме използваш преса, само крем ще ти е достататъчен. Ако използваш обаче, е хубаво да съчетаеш две термозащити, защото пресата доста гори косата. Ми Аманте не съм ползвала, но го хвалят много. Коприната на Чи е много харесван и хубав продукт,термото на Напура също Simple Smile
Мерси 😊😊

# 247
  • Мнения: 3 509
VanessaDE,
С тази твоята коса бездомна няма да седиш дълго!
Не бих казала, че концентратът е турбо като хидратация, но много добре се отразява на косата. Ти си го сложи в списъка и като намалеят наличностите, тогава може да го приютиш.
Сега може и да го игнорираш.

# 248
  • Мнения: 1 020
Аз ползвам и трите, като спрея съм го слагала и след продукти на Керастас. Не знам обаче какви се водят точно.
Какво точно ползвате от серията на MilkShake за обем? Шампоан/маска/спрей? Може ли шампоана да се използва с друг балсам/маска, както и спрея да се използва след други продукти, а не на MilkShake? Като цяло какъв се води шампоана - протеинов, хидратиращ, балансиран?

# 249
  • Мнения: 3 998
Аз сигурно ще съм първата Невпечатлена от Еластисайзера на ФК. Имах голями очаквания, но нищо не направи за косата ми. Ще му дам още един шанс и то едва ли ще чакам 2 седмици, както е дадено по описание. Но щом от първия път не ми хареса... жалко.

# 250
  • София
  • Мнения: 158
Аз сигурно ще съм първата Невпечатлена от Еластисайзера на ФК. Имах голями очаквания, но нищо не направи за косата ми. Ще му дам още един шанс и то едва ли ще чакам 2 седмици, както е дадено по описание. Но щом от първия път не ми хареса... жалко.
  И при мен почти нищо не прави. Frowning1

# 251
  • Пловдив
  • Мнения: 5 935
Пробвайте да го смесите с някакви масла - например аз сложих по-малко от 1 с.л еластисайзър +ЯЧРМ и кайсиево, защото само такива имах, и да стоите поне час. При мен ефектът беше убийствен - подредена коса, каквато никога не съм имала и се задържа още 1-2 дни.

# 252
  • Мнения: 942
Аз сигурно ще съм първата Невпечатлена от Еластисайзера на ФК. Имах голями очаквания, но нищо не направи за косата ми. Ще му дам още един шанс и то едва ли ще чакам 2 седмици, както е дадено по описание. Но щом от първия път не ми хареса... жалко.
  И при мен почти нищо не прави. Frowning1
И аз изхабих една голяма опаковка и не бях впечатлена.  Може би по-нататък, ако е добре намален, бих пробвала отново.
Тази маска Eleven Miracle много ли е по-добра от Керастасите, тъй като при мен са на еднаква цена.
И на мен ми е малко странно термото за блондинки на Керастаз.  Може би като свърши няма да го повторя. Не съм ползвала Нектар Термик, дайте отзиви!

# 253
  • Мнения: 2 442
Anelia изгорена ти е косата да разбирам? Аз затова не ходя вече по фризьори,боядисвам се сама.
Аз съм писала много пъти как си оправих косата последния път.Aphogee-то,Schwarzkopf FF,Olaplex1+2+3, Kerastase Therapiste,Joico MR,терапията Cellula Madre и много масла.Маслените маски задържат влагата в косъма,така че нямах нужда от много хидратация,а и Джойко и Алфапарф са си сериозна такава.Ако наблегнеш на протеин само,косата ти ще започне да се троши в един момент,редувай с хидратация.Финишите като Oway няма да ти помогнат,наблегни на сериозните продукти.

Gebura защо искаш да сменяш цвета? Велла-та е добра оферта, 4,71 е с всички пигменти+подсилено синьо+зелено за убиване на червения оттенък.Коренът ти щом е светло кестеняв,значи 5-ца,няма нужда от гимнастики за да изравниш с дължините.Освен, ако светло кестеняво за теб не е 6-7 ниво.

Аз сигурно съм първата осмелила се да не хареса Еластисайзъра Grinning Пробвах всички възможни без последния,но ефект уау не видях.Може би по времето на Одри Хепбърн е бил супер продукт,но това което продават сега...домашният ми измислен Еластисайзър се справя по-добре от него.

Lora от термиците на Керастаз харесвам единствено Нектара и Терапист,другите за мен са "пари на вятъра".Нектара уплътнява леко и леко хидратира,поне аз така го усещам.Терапист е супер за след протеин-балансирана серия,има всичко в него,термозащита,силикони,масла...
Това за блондинки пък изобщо няма да го подновя,на Лореал се оказа по-добро и струва почти 2 пъти по- малко

# 254
  • Мнения: 1 224
Аз сигурно ще съм първата Невпечатлена от Еластисайзера на ФК. Имах голями очаквания, но нищо не направи за косата ми. Ще му дам още един шанс и то едва ли ще чакам 2 седмици, както е дадено по описание. Но щом от първия път не ми хареса... жалко.
  И при мен почти нищо не прави. Frowning1
И при мен е така,обаче моята коса не е толкова изтрадала. Аз съм си купила обикновения еластисайзер.

Общи условия

Активация на акаунт