Откраднат живот: Финалът тема 108

  • 22 494
  • 542
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 742
Не вярвам да има проблем с бебето или със Зорница, драмата ще е самото раждане - нещо ще е станало, за да не е отишла до болницата.......
Оставиха ги настрана и в момента те са светлината и покрай тях ще се завъртят и останалите и Стефко.

А колкото до събирането на лекарите, предполагам, че е заради Фотев и появата му в болницата.

# 166
  • Мнения: 5 846
Според мен ще има скок във времето и са се събрали, защото Кирилова и Зорница раждат в момента, и Кирилова има проблеми. не виждаме Наков, защото той е до Ася и й държи ръката? Междувременно Наков е ходил и на психотерапевтичен курс за конвертиране на хомосексуални мъже в хетеро. Обучението е дало ефект и той е вече на почти 53 % хетеросексуален.😁

# 167
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
А Фотев наистина имаше предвид Васил да "помогне" малкият Стефко да не се събуди никога, "че да си събере баща му акъла по-бързо". Добре, че добави после "Спокойно, не се налага да го правиш още". Само не се знае докога ще е така, че на неговия акълвяра да няма човек.

# 168
  • София
  • Мнения: 27 170
Вявам, че всичко ще е наред със Зорница и няма да има драми там.
Гочева е нетърпима. Почти винаги е била. За един кратък момент бе човек, когато Лорчето я опитоми и сега пак се вихри на воля.
Фотев също едва се изтрайва вече.

# 169
  • Мнения: 3 058
Да се надяваме че другата седмица наистина вече убият Фотев, а не да го оставят за последните 3 епизода. Защото и на мене вече взе да ми писва от него.

# 170
  • Мнения: 772
Че какво ще снимат без него? Smile Другата седмица Зорка ще роди, Кирилова ще забременее, на Мазов детето ще се оправи (ще умре) и край. Не остана тема за последните три. Сватби, бебета и финал.

# 171
  • Мнения: 9 619
Има промо, онези с кахърни и притеснени физиономии, сякаш чакащи нещо. Зазу ясно ще ги напусне в един момент, за да върви да помага на Зорница. Марио ми е чудно дали ще успее да отиде при тях преди да се роди бебето и дали то ще носи името на Тони, както това на Калин и Наталия носи на сестра й. А от Фотев ще се отървем предпоследния или последния епизод:
https://play.nova.bg/video/ochakvaite/season-0/ochakvaite-2021-0 … ot-vtornik/553475

# 172
  • Мнения: 772
То това отърване ли е? Smile

# 173
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Така де, поне 4-5 серии трябва да ни оставят да се порадваме на не-присъствието му Satisfied

# 174
  • Мнения: 6
А аз най се чудя, какво толкова може да наложи раждане извън болницата? Периодът от самото начало на контракциите до израждането на бебето е прекалено голям, за да не може някой да закара Зорница до болницата. Освен ако не са решили да го превръщат на сапунка🤔

# 175
  • Мнения: 772
Зорчето нали трябва да я изкарат герой. Не може по друг начин. Wink

# 176
  • София
  • Мнения: 2 301
За любителите на раждане в къщи Stuck Out Tongue Winking Eye

# 177
  • Мнения: 9 484
То и Галя първескиня роди на улицата изведнъж за броени минути 😂
не, че няма такива случаи, ама де да ставаше толкова светкавично при всички

# 178
  • Мнения: 9 619
А аз най се чудя, какво толкова може да наложи раждане извън болницата? Периодът от самото начало на контракциите до израждането на бебето е прекалено голям, за да не може някой да закара Зорница до болницата. Освен ако не са решили да го превръщат на сапунка🤔
Сценаристите вероятно са го избрали, за да бъде драматично - в дома й, в дневната, без Марио до нея и само Захариев без акушерка или болнична среда.
И Наков е при кахърната група, нещо със сигурност ще е станало с някой.

# 179
  • Мнения: 5 846
Цитат
Сценаристите вероятно са го избрали, за да бъде драматично - в дома й, в дневната, без Марио до нея и само Захариев без акушерка или болнична среда.
И Наков е при кахърната група, нещо със сигурност ще е станало с някой.
Това ще е явно промото по тв, нали? Мерси за информацията.😎

Общи условия

Активация на акаунт