Обмислям Бебе с Инсеминация от Донор

  • 15 872
  • 187
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 4 750
Нединка, извинявам се за въпроса, но какво се случи с близнаците? Предполагам мидсед, но дали това има връзка със самата процедура?  Обясняват ли и следят ли за тия рискове?

Родих в 23-а седмица, което в Белгия е под прага на жизнеспособност. Няма общо с процедурата. Просто бебета бяха две и доста големи, съответно шийката на матката се отвори. Иначе самите бебета бяха здрави. Правиха им кариотип.

Втората бременност, макар и само с едно бебе, изкарах със серклаж и почти непрекъснато в леглото.

# 181
  • Мнения: 371
момичета, преди 3 г родих с донор, имах за още един опит, който не беше успешен, защото буквално го претупаха. Оказа се, че в датската банка сламки  вече не съществуват и няма и да има, защото договора е прекратен. Много се надявам да открия някъде, ако може съдействие кои клиники работят с датска банка. В Щерев вече не е наличен, немислимо ми е да опитвам с различен, защото искам детвто ми да има истински брат или сестра

# 182
  • Мнения: 184
момичета, преди 3 г родих с донор, имах за още един опит, който не беше успешен, защото буквално го претупаха. Оказа се, че в датската банка сламки  вече не съществуват и няма и да има, защото договора е прекратен. Много се надявам да открия някъде, ако може съдействие кои клиники работят с датска банка. В Щерев вече не е наличен, немислимо ми е да опитвам с различен, защото искам детвто ми да има истински брат или сестра
Здравейте, звъннете на Ню Лайф. В Пловдив работят с тях или поне до преди година.

# 183
  • София
  • Мнения: 1 709
Доста клиники работят с тях, Афродита например (в София). На тях съм се спряла ако и последните ми инсеминации са неуспешни, за ин витро. При тях ти поръчваш според наличността на даден донор за България и доставят в клиниката.
Какво ще рече това, че няма вече сламки? Че няма повече наличност от твоя донор ли?

# 184
  • Мнения: 1 360
Радостмоя, може ли да споделиш, дали използва от сламките съхранявани от Щерев или си поръча сламките отделно и какъв мот беше. Знаеш ли успешни случеи, които са ползвали донорска сперма от банката на болница "Щерев".

# 185
  • Мнения: 371
Радостмоя, може ли да споделиш, дали използва от сламките съхранявани от Щерев или си поръча сламките отделно и какъв мот беше. Знаеш ли успешни случеи, които са ползвали донорска сперма от банката на болница "Щерев".
Имаха налични с каталог направен от тях, казаха ми, че мога ако искам да си 
поръчам от сайта на банката, но аз си избрах  от наличните в клиниката. Яд ме е, че не поисках да запазя още материал.Дори не ми е хрумвало,всъщност след 1 неуспех исках да започваме стимулация, но лек.. ми отказа, защото трябвало да свършат наличните ембриони . Ако бях го напраила щях да имам повече щанс сега.
Забременях от 2 трансфер, бяха ми останали 2 ембриончета и се надявах поне едничкото да се хване, но и лекарката ме претупа, нищо не се получи. Оказа се след запитване в банката, че донора е прекратил договора и вече няма как да ползвам същия, въпреки че за страната ни квотата не е приключена. Надявах се че някъде ще намеря, но надеждата ми угасва. Минали са 4 г от тогава...
Не познавам жени успели, за разлика от такива с Д Я. Би било хубаво ако може да се открият и полубратята и сестрите, но едва ли и това е възможно...

# 186
  • Мнения: 1 360
Благодаря за отговора. Аз ще правя инсе. Дали знаеш за жени, които са правили инсеминация с донорски материал.

Знам, че всеки си решава сам, но аз имам ембриончета замразени в една клиника от един баща и сега правя  опити  да забременея от друг донор. Мисля, че това с бащинството не е толкова важно. Те и двете деца ще са твои. Тоест те задължително ще са полубратя и полусестри по майка.

Не знаех, че може да запазваш сперма в Щерев. Аз преди бях в Надежда и там ми казаха, че не мога.

Желая ти успех. Сигурна съм, че бързо ще забременееш. Flowers Four Leaf Clover

Последна редакция: сб, 13 авг 2022, 08:29 от Фрида

# 187
  • Мнения: 371
Искам след като няма биологичен баща да има такива братя или сестри,, някак си не е същото

Общи условия

Активация на акаунт