Серуми за лице, коса и тяло

  • 58 553
  • 488
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 666
Благодаря ти, Ванеса. Да, съгласна съм с теб. Приемам протеин допълнително. Имам добър арсенал за кожата, но ми се иска да вкарам малко разнообразие. За това се насочих към пептиден серум. В момента използвам един със серамиди, а на есен мисля да започна с ретинол.

# 256
  • Мнения: 947
Момичета, след морето кожата ми е ужасно дехидратирана. А тя по принцип си е суха. Кажете някой много хидратиращ серум, ако знаете? Появиха ми се и петна по бузите, макар че уж крема ми за слънце беше специално за срещу петна. Мазах се нон стоп, почти никакъв тен не събрах на лицето, но петната лъснаха Sad

# 257
  • Мнения: 3 223
Gabonka, това доказано изчиства петната.
https://int.eucerin.com/products/anti-pigment/dual-serum
 Сутрин и вечер се ползва и сега, когато има слънце. Активната му съставка не прави кожата фоточувствителна.
А слънцезащитната серия на Eucerin pigment control наистина предпазва от появата на нови и потъмняването на стари петна.
Много кремове уж с фактор 50 не предпазват наистина.

# 258
  • София
  • Мнения: 10 291
Не знам, дали имам любим серум, но от 25г. всяка сутрин слагам тоник(с ръце), серум и крем. Капка СС, ББ или ФДТ в слънцезащитата е опционална, ако не се излагам на пряко слънце не съм толкова стриктна.

Използвам основно серуми и кремове на Филорга, много дълго време фаворит ми беше Lancome Genifique в момента използвам серум с витамин С на Миша сутрин и Бюфета на ТО вечер.

# 259
  • София
  • Мнения: 4 241
Аз го зарязах и се върнах на Long4Lashes.Nanolash наистина прави миглите по-гъсти и малко по-дълги,но не ми хареса че, подновява миглите неравномерно.На едното око гъсти и дълги, на другото тук-там дълги и с дупки...не мога да ходя седмица-две като клоун.
Някой имал ли е такъв резултат?

При мен серумите за мигли всички до един дават изумителен резултат като дължина, но за съжаление не на всички мигли/ косъмчета. Ползвала съм Бонилаш, Нанолаш и Евелин - и трите работят, но сякаш правят дългите косъмчета още по-дълги, а късите малко по-дълги, т.е. не изравняват растежа на миглите. За гъстота не мога да кажа, защото моите са гъсти по принцип.

# 260
  • Мнения: 872
Аз си взех глоу серума на Диор от Capture youth серията. Първо, имам purging - надявам се да е това, а не да просто да ме пъпчасва. Второ, на дъното става като бял прах. Някой, ако го е използвал, дали е същото и при вас? Чудя се дали да не го върна по тази причина.

# 261
  • Мнения: X
Никакъв пърджинг няма, да знаеш- спри го. Няма какво да чистиш от него, но може да правиш реакция към емнайсетте вида парфюм и алкохол в него. Бих го върнала овреме като използвам утайката за повод.

# 262
  • Мнения: 872
Ох, сега отворих кутията отново и имам чувството, че с всяка минута бялото нещо се увеличава. Писах на Притишоп, по принцип са коректни и действат бързо след като ми бяха объркали цвета на фдт. Да видим сега. Прилагам и тук снимки. Мислех да го дам на майка ми, ама не е добра идея.



Мдааа, проверих и в чекфреш, продуктът е на малко повече от три години.

# 263
  • Мнения: 190
Никаква полза няма от него, нямаше  иначе такива неща вътре. Това ми беше най-голямата греда на марката.

Последна редакция: пн, 29 авг 2022, 20:34 от bubanka

# 264
  • Мнения: 3 281
Оф, ядосвам се на себе си. Забравих в кое видео гледах как говорят за някакъв крем/гел хиалуронова киселина, знам че е френски и много концентриран, също така е в тубичка.
Ако някоя дама знае кой е крема ще съм много благодарна!

# 265
  • Мнения: 231
Оф, ядосвам се на себе си. Забравих в кое видео гледах как говорят за някакъв крем/гел хиалуронова киселина, знам че е френски и много концентриран, също така е в тубичка.
Ако някоя дама знае кой е крема ще съм много благодарна!
Да не е ialuset creme ?

# 266
  • Мнения: 3 281
Да, благодаря Simple Smile

# 267
  • Мнения: 155
Здравейте, от къде ще поръчвате този крем/гел ialuset creme?

# 268
  • Мнения: 3 281
Намерих го в амазон за 20 долара, количеството също е доста прилично.

# 269
  • Мнения: 187
Ох, сега отворих кутията отново и имам чувството, че с всяка минута бялото нещо се увеличава. Писах на Притишоп, по принцип са коректни и действат бързо след като ми бяха объркали цвета на фдт. Да видим сега. Прилагам и тук снимки. Мислех да го дам на майка ми, ама не е добра идея.



Мдааа, проверих и в чекфреш, продуктът е на малко повече от три години.
Как проверявате кога е произведен и колко е валиден? Може ли да ми кажете сайта и какво се въвежда?

Общи условия

Активация на акаунт