Серуми за лице, коса и тяло

  • 59 844
  • 495
  •   3
Отговори
# 360
  • Мнения: 852
Здравейте и от мен. Страхотна тема. От няколко години използвам серуми, но не знаех, че има толкова много видове и информация. Ще се чете. Можете ли да препоръчате серум на водна основа, който да не попива много бързо. Трябва ми, за да мога да го ползвам с домашен уред за мезотерапия. С него се работи 10 минути, а всички серуми, които имам попиват много бързо.

# 361
  • Мнения: 22 835
С тези уреди масово ползват флорална вода и пръскат периодично.Всеки серум
попива бързо, на водна основа още по/бързо.

# 362
  • Sofia
  • Мнения: 4 701
Има контактни гелове на водна основа, предвидени точно за тази цел. Аз ползвам колагенов на Dermedics и гел алое вера.
Също всякакви серуми на водна основа, които не се комбинират добре на кожата ми с други продукти.

# 363
  • Мнения: 22 835
Но идеята на тези мезо уреди е да вкарват серумите по-дълбоко в кожата, та контактният гел ще пречи.
Той се ползва само са уреди, които работят с топлина и разни вълни, за да правят спойка между кожата и повърхността на уреда.

# 364
  • Sofia
  • Мнения: 4 701
Оф, аз явно първо пиша, после чета … извинявам се! Ползвам уред с микроток по горната схема.
Имам дерма пен, който използвам с ампули Бабор, но и те попиват бързо.
mona11, ако имате уред за безиглена мезотерапия, бихте ли споделила какъв.

Последна редакция: чт, 02 мар 2023, 00:54 от Shantal

# 365
  • Мнения: 852
Имам този уред, но още не съм го разучила съвсем. Засега ползвам само 2 от функциите му и не мога да дам отзив.

# 366
  • Мнения: 1 873
Здравейте хилауронов бустер кой ще препоръчате за 36 години?

# 367
  • Мнения: 179
Имам този уред, но още не съм го разучила съвсем. Засега ползвам само 2 от функциите му и не мога да дам отзив.

Здравейте, аз наскоро си закупих същия, но когато го ползвам с инфраред, т.е. червена светлина, няма затоплящ ефект. И при Вас ли е така?

# 368
  • SF
  • Мнения: 21 164
Не, няма. Само светлината е важна.
Този уред има ли и други светлини или е само инфра червената?

# 369
  • Мнения: 1 129
Много харесвам есенцията на medi peel
Скрит текст:


Какъв точно е ефектът от тази есенция? Каква разлика се вижда в кожата преди и след известно време ползване?

# 370
  • Мнения: 245
За есенцията на Medi peel, мога да дам мнение за моята кожа _ суха и зряла. Ползвам го като единствен продукт за нощна грижа. За моята кожа е тежък продукт, попива трудно и не изцяло, оставя финиш. Върху него не мога да сложа крем. Може и да прекалявам с количеството, знам ли... На сутринта ми харесва кожата ми-напомпана, еластична, с хубав цвят.
Харесва ми усещането като го нанасям - превръща се в бяла маса, която все едно прави микромасаж, защото е изпълнена с хиляди микроскопични балончета, които се пукат върху кожата.

# 371
  • Мнения: 179
Не, няма. Само светлината е важна.
Този уред има ли и други светлини или е само инфра червената?
Ако питате за уреда, има пет светлини - червена, зелена, синя, жълта и лилава.
Ползвам го със серум или масло за лице.

# 372
  • Мнения: 852
Някой с мнение за серумите на Лореал. Чудя се дали да си взема тези или да търся нещо на ТО.

# 373
  • София
  • Мнения: 6 225
Аз лично много ги харесвам и двата показани. На ТО са по- евтиния вариант по- принцип, повечето им ретиноли са мазни, само емулсията не е. Сходни са с Лореалския. И двата ги харесвам и ползвам. Хеалуроновата киселина на Лореал ми харесва, на ТО са ми ужасни. Нощния серум на Лореал също е много добър продукт.
Скоро се сдобих с още 3 серума на Лореал, витамин Ц, Гликолов и третия не помня как се водеше, но не съм ги започнала още, че да кажа мнение.

Последна редакция: вт, 21 мар 2023, 16:25 от ~Étoile~

# 374
  • Мнения: 2 584
Вчера грабнах в бързината 2 броя на ТО, единия е с матриксил+ХК, а другия е с аминокиселини +В5. Как да ги използвам, не се ли припокриват матриксила и аминокиселините? Стават ли за околоочен контур, защото аргилерина беше изчерпан?

Общи условия

Активация на акаунт