Звездни компромати - Май'21

  • 268 707
  • 2 661
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 12 979
Не, изкарал е известно време и са го изгонили “ за добро поведение” вероятно...

# 646
  • Мнения: 4 039
Хрантутника пистолет на челото й ли е опрял?

Е как да остави дъщеря си и внучка си... Вероятно би могла, но аз не бих го направила.

# 647
  • София
  • Мнения: 13 652
Грижи се за детето си жената. Дано на дъщеря и и дойде акъла.

# 648
  • Мнения: 3 745
Стига сте я жалили и мислили Глория.
Дъщеря и е с нейните гени, възпитавана е от нея и от майка и.
Какво значи, какъв зет хрантутник и се е паднал?
Логични са нещата.

# 649
  • София
  • Мнения: 13 652
Абе то всички деца са с гените на родителите си, но не винаги правят верен избор.

# 650
  • Мнения: 4 039
Обикновенно дъщерите си избират мъж, който да прилича на баща им... Ако Глория е издържала и бащата на Симона, ще трябва да издържа и зет си...

Изрових снимки на Мира Добрева като млада. Оказва се, че са били голяма любов с Торнев.
Скрит текст:

# 651
  • Мнения: 39 286
Много красива Мира Добрева.
Жалко обаче как се съсипва сама.

# 652
  • Мнения: 10 256
Много красива жена е била. Вярно че остаряваме всички, но според мен ако не се беше “разкрасявала” и “подмладявала” щеше да е все така красива защото при нея основата е красота....Жалко.

# 653
  • Мнения: 934
Абе и при нас имам чувството, че разните специалисти в разкрасителната индустрия са некадърни. Ако се действа умерено и умно, според мен може добре да се консервира естествената красота. Не да изглеждаш вечно на 20-сет, но все пак прилично, ама клинетите ли са екстремни, някъде другаде ли са проблемите, не се получава, поне при известните ни личности.

# 654
  • Sofia
  • Мнения: 26 371
Гледам я понякога в четвъртък вечер по тв Мира,изглежда добре 🤔

# 655
  • До морето
  • Мнения: 7 060
На Мира много й се отразиха изневерите и аферите на Жоо Тоонев. Тя е суетна жена, винаги със самочувствие, винаги охажвана и изведнъж разбира, че собствения й мъж вършее наред. Представям си как я е съборило психически това. В ББ се показа много уязвима и лабилна. То все отнякъде трябва на избие. Всички процедури и борбата за вечна младост и красота са логични тук.

# 656
  • Мнения: 39 286
Логични, логични колко да са логични.
Нали е красива, нали е ухажвана. Като Жорррро въррршее наррред да си хване някое младо лъвче да и наместав чакрите, а не да ляга под ножа.

# 657
  • Мнения: 722
Мира и Радина за мен са най- красивите лица на телевизията. Но Мира е глупава и допусна да остарее така грозно, Радина още е красива, въпреки неудачния избор на мъж и при двете.

# 658
  • София
  • Мнения: 2 239
Да заложи на психотерапия и да бие шута на неверния си мъж Мира Добрева, а не да се самонаказва с безумни и обезобразяващи интервенции. Помня я в едно интервю в Горещо преди години, май бяха загубили първото си бебе с Жоро тогава, много тъжна беше, но ужасно красива.

# 659
  • Мнения: 12 979
Мира и Жоро съм ги виждала в един летен курорт, по времето на голямата им любов, и дъщеря и беше с тях. Тя наистина беше страхотно красива, нежна, финна, слбичка. Просто като влезеше в ресторанта всички се обръщахме. За сметка на това Жоро си беше все така противен и тогава. Мазен някъв и въпреки че я гледаше в очите, като я нямаше, мяташе яко белтъци. Мазен коцкар един такъв, явно се смяташе за неустоим нещо😂🤭 Мира много романтична ми изглежда очаквала е сигурно вечна любов и рози, а той не и ги в дал.
Трудно преглъща изневерите му, мисля си че в стремежа си да остане млада и той да я забележи се окепази така. Явно е по лабилна и вместо да му тегли майните и да кара нататък страда.
Изглежда добър човек, макар и леко инфантилна.

Общи условия

Активация на акаунт