Звездни компромати - Май'21

  • 268 721
  • 2 661
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 3 152
Какво да се ориентира. Тя преди това е успешна. Не е кой знае какво да си купиш Шанел, ако си добре платен юрист. Последен спомен, на един консултант по юридически фирмени въпроси, му плащахме 180 лв. на час. Два дни и ето ти Шанел, кое е толкова чудно.
Та какво е работила ?
Била е част от администрацията на НС ... не знам да е адвокат на свободна практика, камо ли да е водила дела.

# 211
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Деси Радева на 1 май.

Скрит текст:

# 212
  • Мнения: 3 152
Бреей, тази Доджа Кет, направо по организъм се е пуснала! Майки, баби, къде блеят?? 😆
Направо без роклята да беше !!

# 213
  • Мнения: 9 652
Изненада ме разводът на Гейтс. 27 години са много време заедно, сигурно решението е било трудно.
Съмнителни са ми те с Безос. Разводите им са най-вероятно прикритие.....
Защо? Хората по света се развеждат и намират нови половинки дори на много солидна възраст.
Ако вече нямат какво да си кажат, ако нямат тръпка по между си и са просто добри приятели... няма нищо лошо да останат просто приятели. Едва ли робуват на "какво ще кажат хората". Simple Smile

# 214
  • Мнения: 4 181
Не смятам, че някой трябва да се съобразява с марки, като влезе в църква. По-скоро неподобаващо е къса пола и голямо деколте, примерно. Кой каквото си има да си го носи. Скромен само в църквата, а навън друго е лицемерие, кого ще излъже. А за политиците е важно как ще си свършат работата, ясно е, че са по-богати от масата хора.

Снуп Дог
Изглежда тъжен
Скрит текст:

Стара снимка на Бритни и Парис. Знам, че тогава е била друга модата, но Парис Хилтън е ужасна. Не знам кои са по-грозни силиконките или нейния бюст.
Скрит текст:

# 215
  • Мнения: 4 156
Абе явно много са заслужили нашите политици - държава, като слънце! Изработили са си ги с пот на чело, да си носят гордо Шанелите, машаллах!

# 216
  • Мнения: 3 826
Телефонът на Безос бе хакнат от саудитите,
после личната информация стигна оная клюкарска медия The National Enquirer, след което се разведе,
още е с любовницата си ...

=====================
Не смятам, че някой трябва да се съобразява с марки, като влезе в църква. По-скоро неподобаващо е къса пола и голямо деколте, примерно. Кой каквото си има да си го носи. Скромен само в църквата, а навън друго е лицемерие, кого ще излъже. А за политиците е важно как ще си свършат работата, ясно е, че са по-богати от масата хора.

Той, и шефът й - Славчо такъв лицемер- фирмите му офшорни, данъци не плаща,
ама се е ''загрижил'' за субсидиите ....

# 217
  • Sofia
  • Мнения: 9 716
За Безос наскоро четох, че на The National Enquirer информацията за аферата е подшушната от бившия мъж на любовницата, който е някакъв мениджър-милионер. Може би е решил, че ще се отърве по-бързо от нея по този начин.
Господинът май вече има нова съпруга, ето тази (Pia Miller).

# 218
  • Мнения: 4 181
Абе явно много са заслужили нашите политици - държава, като слънце! Изработили са си ги с пот на чело, да си носят гордо Шанелите, машаллах!
Ами то по тази логика никъде не трябва да си носят Шанелите и подобни. Аз разбрах, че е на Литургията и трябва да се съобразява и да покаже скромност. Ако  покаже ще е лицемерие, защото скъпите дрехи са в гардероба и греховете са с нея, не изчезват в църквата.
Преди време се учудих на цената на чантата на Мелания, но вие/не си спомням кой Grinning разбира се/ писахте, че, ако не тя кой да носи скъпи чанти. Не знам, не съм запозната с делата на Тръмп и не знам колко с пот на челото си ги е изкарал, но нали казват, че където има много пари  честност няма.

# 219
  • Мнения: 3 826
Те са се докопали до всичко в телефона му,
не само до аферата с Лорън Санчес,
The National Enquirer са се опитали да го изнудят, той е отказал и така...

Госпожата от ''Има такъв народ''  не само в църквата е с Шанел, тук е в парламента,
не вярвам да не е истински Шанел,
 

като една истинска левичарка Татяна Боруджиева беше с Louis Vuitton на първото заседание на по-преднишния парламенти, много я бяха харесали разни другарки, от тия, които не одобряват козунаци за 70 лева  ....

# 220
  • España
  • Мнения: 1 194
На времето майката на Ива Митева ми беше учител по литература в последния клас в гимназията. Мнооого добър преподавател и педагог , помня също така , че винаги беше много спретната и елегантна ! 😉 А в един период с брата на Ива се движехме в обща компания , мисля , че и тя се появяваше понякога по купони . Изобщо -много приятно и възпитано семейство!
Не знам доколко дъщеря  и прилича на нея, но Ива Митева определено е копие на майка си , поне визуално , надявам си , предполагам и като интелект .
Що се отнася да “Шанелите “ и депутатите .... от една страна вероятно е дразнеща за СС българин прекалената демонстрация на заможност , но пък , поне за мен,  е доста по-смущаващо и манипулиращо “показното смирение “ и скромност! Пък и ИМ е с Шанел , дето се вика, още преди да е взела и първата си депутатска заплата....Далеч по-смущаващо би било, ако качеството на “гардероба и” еволюира с напредването в политическата и кариера !

Но, да сменим рязко темата , ето един млад и зелен Брад Пит :
Скрит текст:

И моят любимец Адам Драйвър :
 
Скрит текст:

# 221
  • Мнения: 4 156
Щом почнахме да сравняваме Тръмп с нашите политици по финансови възможности - надвили сме си на масрафа! Важното е, че не са лицемери. Simple Smile

Последна редакция: вт, 04 май 2021, 17:02 от Tess d`Urberville

# 222
  • Мнения: 3 414
Добре, де, колко струва Шанел?

Тръмп е милиардер с десетки компании. Безумно е да сравняваме жена му с наши депутатки.

# 223
  • Мнения: 2 333
Най - много харесвам тоалетите на Мая Манолова. Доколкото съм запозната / от разни интервюта /, залага на българското, за което адмирации. Ако е така, то дрехите й в никакъв случай не отстъпват на Шанел. Даже напротив. Кройките й са много добри, според мен.

# 224
  • Мнения: 1 538
Те са се докопали до всичко в телефона му,
не само до аферата с Лорън Санчес,
The National Enquirer са се опитали да го изнудят, той е отказал и така...

Госпожата от ''Има такъв народ''  не само в църквата е с Шанел, тук е в парламента,
не вярвам да не е истински Шанел,
 

като една истинска левичарка Татяна Боруджиева беше с Louis Vuitton на първото заседание на по-преднишния парламенти, много я бяха харесали разни другарки, от тия, които не одобряват козунаци за 70 лева  ....
Много нескопосано съчетание, пък каквато и ще марка да са одеждите.

Общи условия

Активация на акаунт