Лидл 151 - Майска разцъфтяваща

  • 118 152
  • 2 480
  •   1
Отговори
# 840
  • София
  • Мнения: 10 309
Лещата що е там...за утеха ли?
сигур...
Питах управителка. Посочи тоя стелаж, а аз и казах, че там има леща Stuck Out Tongue Winking Eye Погледна ме, па отиде в склада да дири, ам заключи че няма и надали ще има.

Получих същия отговор, свършили и едва ли ще има още.

# 841
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 985
При нас работната седмиц има 40 ч,  разпределени от понеделник до събота включително, като това е идеалното (7ч дневно). Обикновено е по-малко. Също някои започват работа в 5ч. Доста е натоварващо. Обаче НЕ става дума за Лидл, а за друга верига магазини. И не бих го препоръчвала макар да е добре за веригите магазини. Всеки ден да ставаш в 4ч за да идеш на работа и да си ефективен - 😅💶 Един ден как да е, ама всеки ден, години наред - експлоатация от всякъде. Прави се, но никой с удоволствие и хората са като пребити.

# 842
  • Пловдив
  • Мнения: 4 681
Момичета, имате ли впечатления от шишетата за вода, които ще са от утре? Пускани ли са преди и имате ли идея дали бързо се разграбват? Отдавна си търся шише за вода с вместимост повече от 500 мл.
На снимката в брошурата средното шише изглежда по-различно, има някакъв сектор, в който има нещо като нарязани плодове, нещо не разбирам предназначението му.

# 843
  • Мнения: 10 210
Лед огледалото не заслепява ли при включена светлина?

# 844
  • Пловдив
  • Мнения: 40 722
Звънях...не можели да ми съдействат за наличности на тип хранителни продукти. На място в магазините да съм търсила Grin
това за Коста капсулите.

# 845
  • Мнения: 9 517
вчера бая пазар направихме. и о, изненада, чакаха ме две саксийки с подправки - розмарин и чудесна мащерка. взехме нощници пои настояване на щерката - тъмносини, еднакви. синчето и той иска Wink

# 846
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Момичета, имате ли впечатления от шишетата за вода, които ще са от утре? Пускани ли са преди и имате ли идея дали бързо се разграбват? Отдавна си търся шише за вода с вместимост повече от 500 мл.
На снимката в брошурата средното шише изглежда по-различно, има някакъв сектор, в който има нещо като нарязани плодове, нещо не разбирам предназначението му.

Преди няколко години вземах подобно шише за сина ми. Беше сиво, от сегашните най-много приличаше на това с оранжевата (или е червена?) капачка и инфузера (май така се казва) за плодове. Последното според мен може да махне и да си ползваш бутилката без него.
Та, нашето шише издържа доста тормоз, но накрая беше изпуснато на асфалт, доколкото помня и капачката се счупи. Ако се доредя, този път мисля да взема 2 Simple Smile

# 847
  • Мнения: 5 055
Другата седмица в сръбския Лидл е азиатска седмица, имат си дори срирача сос. Дано и нас ни огрее. Имат и повече протеинови пудинги... кога отвориха Лидл там, кога асортиментът им стана по-богат от нашия Confused

# 848
  • Мнения: 5 091
Аз пък тъкмо разглеждах френската и немската брошура, там са гръцка и XXL седмица.

# 849
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
При нас капсули има. Ако иска някой, да свирка 😁

# 850
  • София
  • Мнения: 5 100
Цеденото кисело мляко РС е отврат! И като вкус, и като текстура, и като състав. Не ми е хрумнало дори да чета състава в магазина, но го отчитам като грешка. Не бях вкусвал толкова неприятно цедено досега. Производител - Млечни продукти, с. Маноле.

# 851
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Привет! Купувате ли от маринованите свински ребра ?

# 852
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 020
Доста често Grinning

# 853
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 016
И аз не харесвам цеденото кисело мляко на Родна стряха. Взех само веднъж и мисля да не повтарям.

# 854
  • Мнения: 36 446
Тези хапки с рачешко не ми допаднаха особено, но ще си ги доям (изпекох няколко за проба). Може би пържени са по-вкусни. Имат оранжев солен пълнеж, който поизтече в тавата. Малко прилича на каша на вкус. Из него има по 1-2 дребни скаридки (на хапка).

За сметка на това, кроасаните ми харесаха много; мисля, че са по-добри от кайсиевите.

Общи условия

Активация на акаунт