КГБ = Клуб на Готините Баби - 205

  • 50 447
  • 737
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 4 177
Не мога да си представя тук да се случи. То ще е вой до небето.

# 286
  • София
  • Мнения: 16 021
И при Ани до скоро се влизаше в магазин/извън хипермаркети и аптеки/ само след показан бърз тест. Но уловката е, че на всеки се полагаха 2 безплатни седмично и ги даваха безименни. Та с нея си менкахме 1 за да ошетаме в молчето им. Сега са го отменили.

# 287
  • Мнения: 4 369
Аз пък не мога да си представя, че НЕмедицинско лице ще ми бърка в носа!

# 288
  • София
  • Мнения: 8 369
АЙША, разсмя ме с менкането на тестовете! Хайде де, те нас за какви ни имат. Специалисти сме по далаверите. Joy
РИМАРЧЕ, и аз това си помислих.
МЕРИ ПОПИНС, сами си бъркат по носовете - на самообслужване са. Joy

# 289
  • Мнения: 18 525
Не знам кой къде си бърка ,но този вирус подлуди света.

# 290
  • Мнения: 4 369
АЙША, разсмя ме с менкането на тестовете! Хайде де, те нас за какви ни имат. Специалисти сме по далаверите. Joy
РИМАРЧЕ, и аз това си помислих.
МЕРИ ПОПИНС, сами си бъркат по носовете - на самообслужване са. Joy

Така де, и аз не съм медицинско лице Simple Smile ))))

# 291
  • Мнения: 1 082


  Здравейте прекрасни момичета! Сервирам Ви макар и виртуално почерпка за юбилея ми.
Благодаря за хубавите поздрави-дай Боже да се сбъднат.
На Марина Влади се сбъдна предсказанието-в последния момент запазихме заведение до нас.От хубаво по-хубаво си изкарахме-само дето не играхме, но за сметка на това снощи бяхме на Аспарухово пее и танцува та там си потропнах.
Почивах на деня на юбилея ми та вчера почерпих на работа.Всичко  беше супер. Тая сутрин сънена накарах ММ да ми направи фотосесия с цветята, които получих.Цяла райска градина ми е хола. Жалкото като Кари и аз разсъждавам, че ще увяхнат. Шефката ми подари много красив крутон в саксия-дано го опазя.
Такива неща около моя милост.
   Борянка оздравя ли? Танита и тя малко изкара вирус. Ще мине.
Кога и къде ще е следващата среща?
Приятни почивни дни за всички!

Последна редакция: сб, 12 юни 2021, 12:22 от дидимити

# 292
  • София
  • Мнения: 16 021
Дидимити, пак честито!
Уф, голяма скука вчера и днес - трябва да седя в къщи.
Майстор съсед оправя разни дребни нещица и му правя компания.
Само за малко излязох сутринта, сега правя план утре къде ще скитам.

# 293
  • Мнения: 18 525
Надявам се да оздравея, Дидмити.Трябва да свърши антибиотика и да минат дни, без да тече, без възпаление, да е  сигурно, че без лекарство  е добре.Слух не се надявам да се възстанови повече от минималното, след като спре възпалението, ако спре.Борбата ще е за друго.
Каквото стане накрая, срещу природата не се върви, тя си знае.
Вариант ако нищо не помогне е операция ,да се отстрани костта, вероятно планка някаква да се сложи на празното място, но за сега се надявам да мине без това.
Яд ме е като не мога, но е факт ,че не мога.Все пак за малко се включвам в нещо да правя.За успокоение, че нещата отиват на добре.
Дано мине  и това препятствие и да продължа напред.

# 294
  • Мнения: 1 082
Ще мине Боряна. Колко много са минали. Няма да им се даваме на препятствията.
Аз пък се разшетох днес и завърших със счупена кристална ваза-единственият ни останал подарък от сватбата. Да се надяваме, че счупено то носи щастие.
Приятна вечер момичета.

# 295
  • София
  • Мнения: 4 177
Добро утро от мъглива София

# 296
  • Варна
  • Мнения: 378
Привет девойки!  Hands Wave
Доста написано ми се беше събрало, но най-после успях да ви изчета!  Nerd

Отдавна не съм писала, но ми беше доста "натоварено" ежедневието.
След Костенец един ден се разправях с нотариуска, с роднини, един ден на репетиция и на разсъмване в деня на "Аспарухово пее и танцува" се събудих с температура 38.5 градуса, пов..щане и разс....ство......... ЛЕТЕН ГРИП!
Нали не пия лекарства, два дни ми се разказа играта, днес ми е третия, по добре съм, няма ги "онези " неприятни неща, само дето ми е малко отпаднало и сънливо.
Но два дни нито ТВ-то съм пускала, дори по телефона не ми се говореше.
Една от братовчедките дойде при нотариуската с температура и видимо не беше добре, явно от нея съм се заразила.
Ужас! Цяла година го чакаме този празник, демек сбора на квартала ни и накрая- без мен!
Днес ДС търчи в тоалетната! Уж си лежах в стаята, как съм го заразила не знам! 
Добре че е само два дни, та днес се поококорчих.
Като видели, че ме няма на празника доста дами от Клуба и от хора ми се обадиха и споделиха, че в семействата на много от тях са го изкарали този грип- и деца и възрастни.
Живот, какво да се прави! Дъщерите искаха да дойдат да ни лекуват, добре че ги спрях!
Другата събота сме на екскурзия от Клуба, дано да сме пушки!  Misc Gun

Оплаках ви се, за утре план не съм правила, като съмне ще му мисля!  Nature High Brightness

Лека нощ от един болен и половина! Второто съм АЗ!  Nerd

# 297
  • Мнения: 18 525
Ей ,сънливки, половинката болен нощес писал, днес е ред да остане само половин, от един и половина.
Гадно е да се вържеш в къщи коги искаш да ееш, ама не пита.Маска не носи ли , Танита?
Всеки ден вали, дано прескочи днес, че ръждяса зеленчука ми.Има вече тиквички, картофи,  откъснахме домат, но краставиците не никнаха и втори път сях, та се бавят.
Всичко расте на джунгла.
Днес съм по весела, то остана един ден антибиотик, дано свърши това чудо, че ми писна.
И да почвам да копая.

# 298
  • София
  • Мнения: 2 672
Привет!
И днешният ден започва като вчерашният, май. А бе, няма да се отървем от това променливо време, повече към дъждовно. Ама пък след това - "тогава, тогава предвиждам какъв живот...", както е казала поетесата.  Ще дойде истинското лято в едно омагьосано царство с чудна градина и всичко ще бъде захарно...  Wink
Малко фантастика за начало на деня, а то вече дошло и обедното време.
Така си говорим ние с Влади преди неговия утрешен изпит, който върнува него, но май и мен. Приключваме и ще излезем вън, дори и под дъжда - за разтоварване, може пък и да поджапаме в локвите по улицата ни, поне дал Бог от тях. Mask  Да знаете готова съм за учителка в седми клас, с един наръч разработени тези и теми, и слайдове. Направо отличник мога да подготвя, само да не е моето, че то все ми се опъва.


Борянче,  дано антибиотикът, който пиеш вече да е дал своето и да му види сметката на възпалението. Дано, дано и да бъде така!
Вируси в момента има доста - от стомашно-чревните, много деца от класа на детето се оплакват, че и целите им семейства. Затова Влади си е вкъщи, да не стане нещо точно преди решителните дни. Simple Smile

Да знаете следващата седмица съм готова за нови разходки, срещи, пътувания. Независимо дали вали, или слънце грее вън. Все пак лято е, трябва да се заредим с настроение, витамин Д и минерали. Ха-ха-ха. А вкъщи тези неща не се добавят. Да живеят естествените добавки. Та кой е с мен, любителката на естествения живот?




Ето ви златните правилата на Реджина Брет, журналистка в най-продавания вестник в Охайо, САЩ, номинирана два пъти с наградата "Пулицър". Преборва се успешно със страшната болест рак и се сдобива с международна слава.

Скрит текст:
Животът е несправедлив, но все пак е прекрасен.

Ако се съмняваш, направи още една крачка напред.

Животът е твърде кратък, за да го прекарваме в ненавист.

Не е задължително да печелиш всеки спор. Просто се съгласи или не се съгласи.

Плачи заедно с някого. Това лекува по-добре отколкото плача в самота.

Когато работата стигне до шоколад, безсмислено е да се съпротивляваш.

Не сравнявай живота си с този на някой друг.

Всичко може да се промени с едно мигване на окото. Но не се вълнувайте: Бог никога не намига.

Вдишай дълбоко. Това успокоява мислите.

Избави се от всичко, което не може да бъде наречено полезно, красиво или забавно.

Никога не е късно да имаш щастливо детство. Обаче второто детство зависи изключително от теб.

Подготви се за изобилие и каквото ще да става.

Бъди ексцентричен днес. Не чакай старостта, за да облечеш ярко червена рокля.

Най-важният орган в секса е мозъкът.

Никой освен теб не носи отговорност за твоето щастие.

Винаги избирай живота.

Не се вълнувай какво мислят другите за теб.

Не се приемай на сериозно. Никой не прави това.

Вярвай в чудеса.

Всеки ден излизай на разходка. Чудеса стават навсякъде.

Завистта е чисто губене на време. Ти имаш всичко, което ти е необходимо.

Въпреки всичко, най-хубавото предстои.

Не е важно как се чувстваш. Стани, облечи се и излез сред хората.

Макар и животът да не е опакован с панделка, той е подарък.


Остава да се вслушаме и да действаме, нали!
Бъдете! Хайде, със здраве, и да скоро виждане и чуване!

# 299
  • София
  • Мнения: 16 021
Марина, успех на седмокласника утре!
Ако има и други - да са им лесни изпитите и да се класират където ги влече.  А бабите да се похвалят и да почерпят после.
Борянка, дано мине след антибиотика и да забравиш болестта.
А какъв пробиотик ти изписаха? Че и аз трябва  да пия антибиотик и се чудя какъв пробиотик да си избера. Гледах ги днес в аптеката дълго време и накрая си излязох.
Та приемам препоръки от всеки.
 

Общи условия

Активация на акаунт