КГБ = Клуб на Готините Баби - 205

  • 50 455
  • 737
  •   1
Отговори
# 510
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 292
Пипи и аз да честитя на новия авиоинженер! Дано работата му спори!
Днес много горещо при нас - 40 градуса. То бива горещници, ама толкова дни!

# 511
  • София
  • Мнения: 16 023
Благодаря на всички за пожеланията към Мрънличка и всички нас. Дано се сбъднат. От неделя е в къщи, кротко си спи, яде и пълни памперса. Баткото много и се радва.
Пипи, честит авиоинженер! Сякаш вчера честитихме студента - времето лети.
Янке, хареса ми срещата. Ние с класовете ми никога не се организирахме. До скоро срещах първата ми учителка из квартала.

# 512
  • Мнения: 5 346
Пипи, честито  дипломиране на момчето! С успех да практикува и да "лети"напред!


Преди 2 седмици  моят син  защити с отличен  дипломната си работа и вече официално е компютърен инженер.

# 513
  • Мнения: 7 383
Пипи, честито  дипломиране на момчето! С успех да практикува и да "лети"напред!


Преди 2 седмици  моят син  защити с отличен  дипломната си работа и вече официално е компютърен инженер.
                     Честито дипломиране на двамата младежи - здраве,късмет и успешна реализация!

# 514
  • Вила Великула
  • Мнения: 2 010
K.A.G, чудесна новина. Да са успешни новите инженери и много да се гордеем с тях.

# 515
  • Мнения: 344
Еха! Страхотни новини всеки ден!
Дидимити, честита годишнина ! Още дълги години разбирателство!:revolving_hearts:
Айша, честита внучка! Да расте много щастлива малката принцеса! People Baby
Янче, толкова мило звучи! Страхотни положителни емоции! Набор 1969 е най-добрия, и аз съм в това число! Stuck Out Tongue Winking Eye
Пипилота и КАГ, честито абсолвенти! Да са здрави и много професионални успехи! ComputerAirplane
 При нас ЖЕГА. Хората разправят, че никога не е имало такива температури на село. Дано се поразхлади малко, че доматите почнаха да жълтеят.
 Успешен и прохладен ден на всички!

# 516
  • Мнения: 5 346
Благодаря, приятелки! Остава сега да намери и невеста, та да съм спокойна  и за него.

# 517
  • Мнения: 344
КАГ, търси две. И за моя син.JoyJoyJoy

# 518
  • Мнения: 1 082

Добро утро! Ще дойдат снахите-не се притеснявайте. Всичко е отредено кога и къде.
Почивате ли дружки в топлото? Вчера го посветих на морето. Това богатите не значи като имат пари, че имат и акъл. Направили страшно скъпарски хотели и какво мислите-за гради ли морето като залив но... крайно неприятно-една мазна вода и пълна с боклуци. Сигурно като има вълнение е малко по-чиста водата. Иначе красиво. Много голяма люлка на самия бряг. Светещ кръст вечер в морето.
   Такива неща. Фло мина без репортажи морето. Хриси и Марина Влади и Роси ги видяхме.
   Приятен ден и да Ви е хладно.

# 519
  • Мнения: 5 346
КАГ, търси две. И за моя син.JoyJoyJoy

Де да можехме ние майките да им намираме булки! Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 520
  • София
  • Мнения: 16 023
Спокойно, ще им дойде сляпата неделя на младежите. Я Пл. как се даде на 40 год. Grinning

# 521
  • Мнения: 1 082

  Каня Ви на кафе и раздумка!

# 522
  • Мнения: 1 997
Привет ,мривет!

Как сте в жегите?

При нас яка горещина.
За пореден път казвам,че не обичам лятото🤐
И на море ходихме,тъй че може вече да свършва 😃😃😉

В тия горещи дни ставам рано,че да я свърша работата по хладина.
Но докато изпия кафето и се помотавам ...😃
Днес две перални, метене на листа,поливане на китки,хранене на кокошки,котки,куче,наливане на вода,готвене и т.н.
Уж нямаше да ходя днес да пазарувам,уж имам всичко,но се оказа че няма ориз.
Хайде бегом да купя .
И така.
Сега поседнах на сянка,че то след малко и тука вече не се стои .
Мразя климатици,а ми е горещооо😃

Рапорт даден!

Стойте на хладно!
Приятен и спокоен ден за всички ни.

# 523
  • Мнения: 1 027
Айша, честита радост!

Пипи, K.A.G.,да са здрави и успешни момчетата ви!

# 524
  • Мнения: 18 532
https://youtu.be/HozoLyuz4aE
Който не спи , разглежда и попада ...За съжаление лоша новина за хора на Турецки - ковид   погубил моя любимец, когато си пусках музика, съжалявам , че вече  не мога, но ...
Знам, че хорът се харесва на много от нас.

Общи условия

Активация на акаунт