"БРАТЯ" - сезон 2

  • 31 404
  • 755
  •   1
Отговори
# 120
  • Пловдив
  • Мнения: 40 695
Беше нелепа сцена. При положение, че Драго последните 20 епизоди позабрави , че има брат..
тогава имаше за кво да мисли...за Лорка и бебето...
Аз очаквах бодигарда да го спре, па той гледа тъпо...

# 121
  • София
  • Мнения: 2 003
И сега е моментът Юлия да се окаже бременна от Драго.

# 122
  • Мнения: 14 486
И сега е моментът Юлия да се окаже бременна от Драго.


И Снежа ще е доволна от новата снаха, лика прилика са си.

# 123
  • Мнения: 4 545
Според мен Юлия дълго време се чудеше докъде да стигне в отмъщението си и доколко Денис е замесен в убийството на баща ѝ. Когато се обади на Денис и му каза, че усетила някаква болка, беше тънък намек към загубата на бебето, за която най-вероятно тя е виновна. Очаквам някакво разкритие по тази тема в последните пет минути от този сезон.

На базата на кадри от снимачната площадка, които от самата продукция разпространиха в мрежата, правилно предположихме, че бебе няма да има, защото Лора е без никакъв корем. Но също така си мисля, че Борис е жив и дори сега да се нуждае от някакви лекарства, след това ще се оправи без пластични операции.

Всъщност, накрая нещата вероятно ще се навържат точно така, както от самото начало предполагахме.

# 124
  • Мнения: 667
Според мен Юлия дълго време се чудеше докъде да стигне в отмъщението си и доколко Денис е замесен в убийството на баща ѝ. Когато се обади на Денис и му каза, че усетила някаква болка, беше тънък намек към загубата на бебето, за която най-вероятно тя е виновна. Очаквам някакво разкритие по тази тема в последните пет минути от този сезон.

На базата на кадри от снимачната площадка, които от самата продукция разпространиха в мрежата, правилно предположихме, че бебе няма да има, защото Лора е без никакъв корем. Но също така си мисля, че Борис е жив и дори сега да се нуждае от някакви лекарства, след това ще се оправи без пластични операции.

Всъщност, накрая нещата вероятно ще се навържат точно така, както от самото начало предполагахме.

Или някой и е докладвал и сега злорадства. Ще е интересно да се окаже бременна и полудялата от мъка Лора да и вземе детето мислейки го за нейното.

# 125
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 815
Аз все си мисля, че Радо и Юлия са комбина.

# 126
  • Мнения: 277
Според мен Юлия дълго време се чудеше докъде да стигне в отмъщението си и доколко Денис е замесен в убийството на баща ѝ. Когато се обади на Денис и му каза, че усетила някаква болка, беше тънък намек към загубата на бебето, за която най-вероятно тя е виновна. Очаквам някакво разкритие по тази тема в последните пет минути от този сезон.

На базата на кадри от снимачната площадка, които от самата продукция разпространиха в мрежата, правилно предположихме, че бебе няма да има, защото Лора е без никакъв корем. Но също така си мисля, че Борис е жив и дори сега да се нуждае от някакви лекарства, след това ще се оправи без пластични операции.

Всъщност, накрая нещата вероятно ще се навържат точно така, както от самото начало предполагахме.

Или някой и е докладвал и сега злорадства. Ще е интересно да се окаже бременна и полудялата от мъка Лора да и вземе детето мислейки го за нейното.
И тогава Юлия става положителна героиня , а Лора злодеят.

Последна редакция: сб, 08 май 2021, 10:25 от KKKKAL

# 127
  • Мнения: 14 486
Аз все си мисля, че Радо и Юлия са комбина.

И аз така, писах тука неведнъж

# 128
  • Пловдив
  • Мнения: 40 695
Аз все си мисля, че Радо и Юлия са комбина.
все щяха да загатнат нещо...

# 129
  • Мнения: 346
Вижте какви снимки споделиха във фен групата във фейсбук.



# 130
  • София
  • Мнения: 14 637
Тези да не се женят? Много се е барнал Драго.

# 131
  • София
  • Мнения: 2 292
Уау 😳!
Ако Юлка е булка, като една рускоезична мафиотка, щеше да е с кичозно-балонирана рокля с кристали на Сваровски ..,😜 / тук само палто от норки 😛/
😂😂😂
Интересен завършек...

# 132
  • Мнения: 14 486
Завършек без Лора и Борис, само наркодилърите Joy

# 133
  • пустинен пъпеш
  • Мнения: 463
Завършек без Лора и Борис, само наркодилърите Joy
То не че и Борис не е бивш такъв.
Ако съдим по снимките май с финалната развръзка подготвят продължение в трети сезон

# 134
  • Мнения: 14 486
Завършек без Лора и Борис, само наркодилърите Joy
То не че и Борис не е бивш такъв.
Ако съдим по снимките май с финалната развръзка подготвят продължение в трети сезон

Садисти!

След тази тъпотия във втори сезон, аз лично, ако ще Владо Михайлов да го дадат гол, няма да гледам!

Общи условия

Активация на акаунт