Имаме проблем с Фризосоя!

  • 751
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 942
Никол почти от самото си раждане е на Фризосой. Доволна съм, а на нея и харесваше. Но сега са пуснали на пазара Фризосой в нова кутия /нов дизайн/ и тя отказва да пие съдържането му. Обадих се на всносителя за България и те ме уверяват, че разликата е само в кутиите и това е каприз на дъщеря ми. Не мога да приема, че толкова малко бебе проявява капризи като е гладно в 4 сутринта. Правихме си експеримент - когато иска мляко и направихме от новото - отказа го след 2-3 глътки, направихме от старото /намерих такова в една аптека/ и лакомо започна да пие. Пак предложих първото направено и пак пи 3 гътки и отказа  newsm78 Не разбирам какво става?

Има ли мами, които дават на децата си Фризосой и забелязали ли са промяна при появата на млякото в нови кутии?

# 1
  • Мнения: 5 299
Силве, няма ли друго мляко с което да го замените?

ПП. Абе ти нали кърмеше? newsm78

# 2
  • Мнения: 1 942
Ами сигурно има, но преди да търся ми се ще да "разплета загадката"  newsm78

Кърмя аз, ама нещо не съм много млеконадойна и дохранвам  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 5 299
Ами сигурно има, но преди да търся ми се ще да "разплета загадката"  newsm78

Кърмя аз, ама нещо не съм много млеконадойна и дохранвам  Mr. Green
Най-добре питай педито с какво да го замениш.. Възможно е наистина да има промяна във вкуса, щом малката отказва новото мляко. Каквото и да ти разправят вносителите - детето няма да те лъже Wink

# 4
  • Мнения: 1 942
Хммм  newsm78 А има ли въобще мами дето дават Фризосой на малчуганите?

# 5
  • Мнения: 8 917
Гери се обрина от една каша на Фризонещо си и оттогава зачеркнах всичко техни продукти Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 2 885
Същата промяна я има и в Аптамил 2. Имаше тема за цвета на лъжичките наскоро.
Ми новото АМ е отврат. Синчето не ще да го пие.
По-трудно се разтваря, има гаден вкус на веро и е с нова лъжичка.
В София в супермаркет Хит продават от старото мляко, по аптеките може да попаднеш на новото.
Затова купувам АМ само в Хит...докато свърши Simple Smile

За Фризосоя мисля, че може да се отнася абсолютно същото.

# 7
Ние сме на Фризосой от около два месеца. Нямаше никакъв проблем с млякото от новата опаковка. Давах отначало Нутрилон соя, но после не можах да намеря и започнахме Фризосой. Имаше проблем само в началото, когато минахме на соево мляко.

# 8
  • Мнения: 1 942
Ние сме на Фризосой от около два месеца. Нямаше никакъв проблем с млякото от новата опаковка. Давах отначало Нутрилон соя, но после не можах да намеря и започнахме Фризосой. Имаше проблем само в началото, когато минахме на соево мляко.

Az puk sega minax na Nutrilon i Niki go priema za sega Simple Smile


Аз пък сега минах на Nutrilon и Ники го приема засега Simple Smile

Моля, пишете на кирилица!

Последна редакция: чт, 02 ное 2006, 08:23 от Vivi

Общи условия

Активация на акаунт