Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Вашият опит с Боуен терапия

• 747
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
Здравейте!
В търсачката намерих стари теми с не много отговори в тях. Надявам се към днешна дата да има повече хора, които да споделят личен опит с Боуен терапията - помогнала ли ви е и за какъв проблем? След колко процедури имаше ефект? Споделете при кого сте ходили.
Аз все още нямам опит. Колебая се дали да не пробваме Боуен терапия и аз, и 7-годишната ми дъщеря. Специално с нея съм се отчаяла по повод гастроентерологичен проблем , за който никой лекар не ни дава отговор, а детето се измъчва.
Вие сте. 🙂 Споделете опит, моля!

# 1
  • София
Водила съм малкия заради колики. Спряха след втората сесия, но не знам дали заради терапията или защото им бе дошло времето. Ходихме при Николай Петров - много учтив и усмихнат млад човек, доволна съм от отношението му много.

# 2
Ходила съм един път заради ужасни хронични болки в гърба, имаше поразяващ ефект и наистина болката намаля драстично. Но после така се стекоха обстоятелствата, че не отидох повече, а и си намерих друг начин за облекчаване на болката. Като цяло се изумих от ефекта и то само от един сеанс. Ходих във Варна, при Димитър, фамилия не зная.

# 3
    Здравейте!
    В търсачката намерих стари теми с не много отговори в тях. Надявам се към днешна дата да има повече хора, които да споделят личен опит с Боуен терапията - помогнала ли ви е и за какъв проблем? След колко процедури имаше ефект? Споделете при кого сте ходили.
    Аз все още нямам опит. Колебая се дали да не пробваме Боуен терапия и аз, и 7-годишната ми дъщеря. Специално с нея съм се отчаяла по повод гастроентерологичен проблем , за който никой лекар не ни дава отговор, а детето се измъчва.
    Вие сте. 🙂 Споделете опит, моля!

Здравейте,
    Бих ви препоръчала да пробвате и мисля,че ще останете доволна .
    Аз имах проблем който нито един лекар не установи ,а само ми казваха "не обръщай внимание на болката, мисли позитивно" и други подобни .Става въпрос за болка ниско долу в дясно. Гинеколозите - нямаш проблем, Гастроентеролога - прави йога не я мисли ,Невролог - препоръча ми за психиката хапченца , Скенер - нищо и накрая реших да отида на Боуен. Там се оказа раздразнено дебело черво и след втората терапия аз нямам помен от болката която  си носех близо 7 месеца и то всекидневно с куп други неразположения !
    Ходих във Варна .

# 4
    Мен също ме вълнува темата. Дано някой се включи с конкретна информация и мнение за терапевти най-вече във Варна ме интересува.

# 5
    Някой ползвал услугите на Георги Илчев ? Интересува ме цена на сеанса ? Знам , че варират около 50 лв , но този боуен терапевт е с доста висока квалификация и предполагам , че и цената ще е по - висока.

Общи условия

Активация на акаунт