Вашият опит с Боуен терапия

  • 6 029
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 9 416
Здравейте!
В търсачката намерих стари теми с не много отговори в тях. Надявам се към днешна дата да има повече хора, които да споделят личен опит с Боуен терапията - помогнала ли ви е и за какъв проблем? След колко процедури имаше ефект? Споделете при кого сте ходили.
Аз все още нямам опит. Колебая се дали да не пробваме Боуен терапия и аз, и 7-годишната ми дъщеря. Специално с нея съм се отчаяла по повод гастроентерологичен проблем , за който никой лекар не ни дава отговор, а детето се измъчва.
Вие сте. 🙂 Споделете опит, моля!

# 1
  • Мнения: X
Водила съм малкия заради колики. Спряха след втората сесия, но не знам дали заради терапията или защото им бе дошло времето. Ходихме при Николай Петров - много учтив и усмихнат млад човек, доволна съм от отношението му много.

# 2
  • Мнения: 10 681
Ходила съм един път заради ужасни хронични болки в гърба, имаше поразяващ ефект и наистина болката намаля драстично. Но после така се стекоха обстоятелствата, че не отидох повече, а и си намерих друг начин за облекчаване на болката. Като цяло се изумих от ефекта и то само от един сеанс. Ходих във Варна, при Димитър, фамилия не зная.

# 3
  • Мнения: 4
Здравейте!
В търсачката намерих стари теми с не много отговори в тях. Надявам се към днешна дата да има повече хора, които да споделят личен опит с Боуен терапията - помогнала ли ви е и за какъв проблем? След колко процедури имаше ефект? Споделете при кого сте ходили.
Аз все още нямам опит. Колебая се дали да не пробваме Боуен терапия и аз, и 7-годишната ми дъщеря. Специално с нея съм се отчаяла по повод гастроентерологичен проблем , за който никой лекар не ни дава отговор, а детето се измъчва.
Вие сте. 🙂 Споделете опит, моля!


Здравейте,
Бих ви препоръчала да пробвате и мисля,че ще останете доволна .
Аз имах проблем който нито един лекар не установи ,а само ми казваха "не обръщай внимание на болката, мисли позитивно" и други подобни .Става въпрос за болка ниско долу в дясно. Гинеколозите - нямаш проблем, Гастроентеролога - прави йога не я мисли ,Невролог - препоръча ми за психиката хапченца , Скенер - нищо и накрая реших да отида на Боуен. Там се оказа раздразнено дебело черво и след втората терапия аз нямам помен от болката която  си носех близо 7 месеца и то всекидневно с куп други неразположения !
Ходих във Варна .

# 4
  • Мнения: 581
Мен също ме вълнува темата. Дано някой се включи с конкретна информация и мнение за терапевти най-вече във Варна ме интересува.

# 5
  • Мнения: 421
Някой ползвал услугите на Георги Илчев ? Интересува ме цена на сеанса ? Знам , че варират около 50 лв , но този боуен терапевт е с доста висока квалификация и предполагам , че и цената ще е по - висока.

# 6
  • Мнения: 1 108
При мен нямаше никакъв ефект, само си дадох парите на вятъра и си загубих времето. Ходих в един център в Овча Купел, мъжът беше мн любезен, но на рецепция бяха много дразнещи.
Имах травма на рамото, от спорт, разтегнато сухожилие, което не ми минаваше месеци наред, въпреки пазенето.
След това отидох на нормален ортопед, последва курс кинезиотерапия с Текър и разни други машинки, пих колаген и Сираза и се оправих за 1 месец.

# 7
  • Мнения: 5 593
Някой ползвал услугите на Георги Илчев ? Интересува ме цена на сеанса ? Знам , че варират около 50 лв , но този боуен терапевт е с доста висока квалификация и предполагам , че и цената ще е по - висока.
Аз съм ходила и детето също. Не помня точно цената, че беше преди години. Той в момента работи ли, по него време ни прехвърли на колежката, защото ангажиментите му бяха много и основно преподаваше.
Като отношение е супер професионалист.
Винаги си вдига телефона, може да попиташ за актуална цена.

# 8
  • София
  • Мнения: 9 416
След като пуснах темата избрах боуен терапевт когото посетихме с детето.  Доволна съм, но все още не съм сигурна дали да го броя като успех, тъй като проблемът, с който отидохме по принцип се проявява периодично. Понякога месеци наред всичко е наред и после внезапно се връщат оплакванията. Засега изчаквам да видя как ще се развият нещата, но вече близо два месеца след терапията няма оплаквания.
Посетихме Петър Константинов в гр. София. Приема в Поликлиника България. Мил, търпелив и внимателен е.

Общи условия

Активация на акаунт